סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 2 - שלב הבתים



ט.ל.ח

מחזור 1 - 9/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
גבעת שמואל
בן גוריון-2 גנים 17:21
21:14
15:12
53:47
2:1
20:30
אור יהודה-2
איילות על יסודי-3 20:22
19:21
-
39:43
0:2
20:30
אור יהודה-1
אורנים רמז 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:30
אור יהודה-2
בן גוריון-1 יובלים 21:17
21:11
-
42:28
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 2 -
23/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד-2
הרצל שיזף 21:17
21:17
-
42:34
2:0
19:30
יהוד-1
אלון-2 בן גוריון-1 21:15
21:15
-
42:30
2:0
19:30
גני תקוה
מורשת-2 על יסודי ג"ת 21:18
14:21
16:14
51:53
2:1
20:30
יהוד-2
אהוד מנור רביבים 19:21
13:21
-
32:42
0:2
20:30
יהוד-1
אורנים יובלים 11:21
19:21
-
30:42
0:2
20:30
גני תקוה
גנים מורשת-1 14:21
15:21
-
29:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 3 -
30/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אור יהודה-2
אורנים איילות 19:21
21:19
10:15
50:55
1:2
19:30
אור יהודה-2
שיזף על יסודי ג"ת 15:21
20:22
-
35:43
0:2
19:30
אור יהודה-1
רמז על יסודי-2 21:18
28:26
-
49:44
2:0
20:30
אור יהודה-2
מורשת-2 סביונים 10:21
15:21
-
25:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 4 -
6/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד-2
בן גוריון-1 איילות 18:21
21:16
10:15
49:52
1:2
19:30
יהוד-1
אורנים אלון-2 21:12
21:17
-
42:29
2:0
19:30
גני תקוה
אהוד מנור גנים 21:16
23:25
15:9
59:50
2:1
20:30
יהוד-2
מורשת-1 רביבים 19:21
21:17
11:15
51:53
1:2
20:30
יהוד-1
על יסודי-3 יובלים 23:21
21:12
-
44:33
2:0
20:30
גני תקוה
על יסודי-1 סביונים 13:21
20:22
-
33:43
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 5 -
13/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גבעת שמואל
מורשת-2 הרצל 15:21
21:13
15:8
51:42
2:1
19:30
אור יהודה-2
אורנים בן גוריון-1 21:19
17:21
13:15
51:55
1:2
19:30
אור יהודה-1
אלון-2 על יסודי-2 21:19
23:21
-
44:40
2:0
20:30
אור יהודה-1
אהוד מנור בן גוריון-2 13:21
9:21
-
22:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 6 -
20/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד-1
רמז איילות 21:18
21:19
-
42:37
2:0
19:30
גני תקוה
שיזף סביונים 11:21
10:21
-
21:42
0:2
20:30
יהוד-2
הרצל על יסודי-1 15:21
16:21
-
31:42
0:2
20:30
יהוד-1
יובלים על יסודי-2 14:21
14:21
-
28:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 7 -
27/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גבעת שמואל
סביונים הרצל 21:11
21:5
-
42:16
2:0
19:30
אור יהודה-2
אלון-2 רמז 22:20
21:18
-
43:38
2:0
19:30
אור יהודה-1
אורנים על יסודי-3 17:21
24:26
-
41:47
0:2
20:30
גבעת שמואל
על יסודי ג"ת על יסודי-1 21:15
18:21
12:15
51:51
1:2
20:30
אור יהודה-2
שיזף מורשת-2 17:21
14:21
-
31:42
0:2
20:30
אור יהודה-1
איילות יובלים 21:13
21:16
-
42:29
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 8 -
3/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור-יהודה-1
אורנים על יסודי-2 19:21
21:17
10:15
50:53
1:2
19:30
אור יהודה-2
איילות אלון-2 21:8
21:19
-
42:27
2:0
20:30
אור-יהודה-1
אהוד מנור מורשת-1 14:21
27:25
12:15
53:61
1:2
20:30
אור יהודה-2
יובלים רמז 15:21
18:21
-
33:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 9 -
10/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גבעת שמואל
סביונים על יסודי ג"ת 21:19
21:9
-
42:28
2:0
19:30
אור יהודה-1
על יסודי-2 בן גוריון-1 21:15
22:20
-
43:35
2:0
20:30
גבעת שמואל
על יסודי-1 מורשת-2 16:21
21:16
8:15
45:52
1:2
20:30
אור יהודה-2
מורשת-1 בן גוריון-2 21:18
16:21
7:15
44:54
1:2
20:30
אור יהודה-1
על יסודי-3 אלון-2 18:21
15:21
-
33:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 10 -
17/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גני תקווה
בן גוריון-1 על יסודי-3 12:21
9:21
-
21:42
0:2
21:00
גני תקוה
רביבים גנים 21:12
21:15
-
42:27
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 11 -
24/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
גני תקוה
על יסודי-1 שיזף 21:8
21:12
-
42:20
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 12 -
10/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
יהוד-2
על יסודי-3 רמז 22:24
21:12
15:12
58:48
2:1
19:30
יהוד-2
על יסודי-2 איילות 17:21
21:19
10:15
48:55
1:2
19:30
יהוד-1
על יסודי ג"ת הרצל 21:6
21:13
-
42:19
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 13 -
11/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
גני תקוה
בן גוריון-2 רביבים 13:21
21:6
15:0
49:27
2:1
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 14 -
17/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
יהוד
על יסודי-2 על יסודי-3 21:15
19:21
3:15
43:51
1:2
20:00
יהוד
רמז בן גוריון-1 21:13
21:12
-
42:25
2:0
20:30
גני תקווה
יובלים אלון-2 16:21
13:21
-
29:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)