סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 2 - שלב המוקדמות



ט.ל.ח

מחזור 1 - 18/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור-יהודה-2
על יסודי-2 מיקס 15:21
14:21
-
29:42
0:2
19:30
יהוד-2
מורשת-1 על יסודי-1 10:21
17:21
-
27:42
0:2
19:30
יהוד-1
בן גוריון-1 מורשת-2 11:21
11:21
-
22:42
0:2
19:30
גבעת שמואל
על יסודי ג"ת אלון-1 21:14
21:6
-
42:20
2:0
19:30
אור-יהודה-1
אהוד מנור הרצל 8:21
8:21
-
16:42
0:2
20:30
יהוד-2
שיזף על יסודי-3 21:14
21:12
-
42:26
2:0
20:30
יהוד-1
בן גוריון-1 יובלים 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:30
גבעת שמואל
אלון-2 גנים 19:21
11:21
-
30:42
0:2
20:30
אור-יהודה-2
איילות מיקס 19:21
13:21
-
32:42
0:2
20:30
אור-יהודה-1
אהוד מנור בן גוריון-2 13:21
21:15
5:15
39:51
1:2
21:30
יהוד-2
שיזף רביבים 21:13
21:17
-
42:30
2:0
21:30
יהוד-1
מורשת-1 יובלים 21:13
21:15
-
42:28
2:0
21:30
גבעת שמואל
אורנים אלון-1 13:21
18:21
-
31:42
0:2
21:30
אור-יהודה-2
על יסודי-2 הרצל 14:21
11:21
-
25:42
0:2
21:30
אור-יהודה-1
איילות בן גוריון-2 15:21
8:21
-
23:42
0:2
מחזור 2 - 25/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
יהוד-1
אהוד מנור על יסודי-2 21:15
21:19
-
42:34
2:0
19:30
יהוד-2
בן גוריון-2 מיקס 19:21
13:21
-
32:42
0:2
19:30
גני תקוה
אלון-2 על יסודי ג"ת 11:21
10:21
-
21:42
0:2
19:30
אור-יהודה-2
רמז שיזף 16:21
17:21
-
33:42
0:2
19:30
אור-יהודה-1
על יסודי-3 רביבים 16:21
14:21
-
30:42
0:2
20:30
יהוד-2
בן גוריון-2 הרצל 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:30
יהוד-1
אהוד מנור איילות 14:21
17:21
-
31:42
0:2
20:30
גני תקוה
אורנים גנים 21:18
18:21
11:15
50:54
1:2
20:30
אור-יהודה-2
רמז רביבים 16:21
11:21
-
27:42
0:2
20:30
אור-יהודה-1
על יסודי-3 סביונים 7:21
7:21
-
14:42
0:2
21:30
יהוד-2
מיקס הרצל 13:21
14:21
-
27:42
0:2
21:30
יהוד-1
על יסודי-2 איילות 21:13
21:17
-
42:30
2:0
21:30
אור-יהודה-2
מורשת-2 על יסודי-1 16:21
21:19
11:15
48:55
1:2
21:30
אור-יהודה-1
שיזף סביונים 6:21
8:21
-
14:42
0:2
מחזור 3 - 2/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד-1
יובלים על יסודי-1 7:21
5:21
-
12:42
0:2
19:30
גני תקוה
איילות הרצל 15:21
14:21
-
29:42
0:2
19:30
גבעת שמואל
רמז על יסודי-3 21:15
21:9
-
42:24
2:0
19:30
אור-יהודה-2
אלון-2 אורנים 17:21
14:21
-
31:42
0:2
19:30
אור-יהודה-1
גנים אלון-1 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:30
גני תקוה
אהוד מנור מיקס 15:21
13:21
-
28:42
0:2
20:30
יהוד-2
בן גוריון-1 מורשת-1 10:21
18:21
-
28:42
0:2
20:30
יהוד-1
יובלים מורשת-2 9:21
11:21
-
20:42
0:2
20:30
גבעת שמואל
רביבים סביונים 6:21
10:21
-
16:42
0:2
20:30
אור-יהודה-2
אלון-2 אלון-1 20:22
21:19
11:15
52:56
1:2
20:30
אור-יהודה-1
גנים על יסודי ג"ת 11:21
9:21
-
20:42
0:2
21:30
אור-יהודה-2
על יסודי-2 בן גוריון-2 10:21
11:21
-
21:42
0:2
21:30
יהוד-2
בן גוריון-1 על יסודי-1 10:21
16:21
-
26:42
0:2
21:30
יהוד-1
מורשת-1 מורשת-2 12:21
6:21
-
18:42
0:2
21:30
גבעת שמואל
רמז סביונים 11:21
6:21
-
17:42
0:2
21:30
אור-יהודה-1
אורנים על יסודי ג"ת 9:21
11:21
-
20:42
0:2