סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 3 - 2018/2019 - שלב הבתים


מחזור 1 - 1/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גני-תקוה
בן גוריון 1 שיזף 19:21
21:18
15:13
55:52
2:1
18:30
גני תקוה
בית ספר רמז על יסודי גני תקוה 11:21
12:21
-
23:42
0:2
19:15
גני-תקוה
ג"ש מגוב״שות שרת והגנים 20:22
14:21
-
34:43
0:2
19:15
גני תקוה
דמוקרטי סביונים אור יהודה 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:00
גני-תקוה
מיקס ג"ת על יסודי - 3 16:21
14:21
-
30:42
0:2
20:00
גני תקוה
אלון מורשת מעורבות 21:13
21:15
-
42:28
2:0
20:45
גני-תקוה
יעקב כהן מעורבות אור יהודה 1:21
10:21
-
11:42
0:2
20:45
גני תקוה
בית ספר הרצל על יסודי - 1 21:13
21:15
-
42:28
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 2 -
15/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אור-יהודה-1
בית ספר רמז דמוקרטי קרית אונו 14:21
21:18
8:15
43:54
1:2
18:30
אור יהודה-2
גנים מנור- יובלים א 21:9
21:11
-
42:20
2:0
19:15
אור-יהודה-1
על יסודי גני תקוה סביונים אור יהודה 21:18
21:18
-
42:36
2:0
19:15
אור יהודה-2
מעורבות א מעורבת מיקס יהוד-מונוסון 19:21
21:15
15:11
55:47
2:1
20:00
אור-יהודה-1
יובלים ג"ת ג"ש מגוב״שות 14:21
21:19
6:15
41:55
1:2
20:00
אור יהודה-2
אלון על יסודי - 1 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:45
אור-יהודה-1
בן גוריון 1 מיקס ג"ת 21:19
9:21
16:14
46:54
2:1
20:45
אור יהודה-2
בית ספר הרצל מורשת מעורבות 14:21
21:14
15:8
50:43
2:1
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 3 -
22/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
יהוד-2
על יסודי 2 - אנרג׳י שרת והגנים 14:21
19:21
-
33:42
0:2
18:30
יהוד-1
אלון בית ספר הרצל 19:21
9:21
-
28:42
0:2
19:15
יהוד-2
מיקס ג"ת מנור- יובלים א 21:17
21:11
-
42:28
2:0
19:15
יהוד-1
אלון 2 שיזף 17:21
21:14
15:10
53:45
2:1
20:00
יהוד-2
בית ספר רמז סביונים 13:21
16:21
-
29:42
0:2
20:00
יהוד-1
מורשת מעורבות על יסודי - 1 15:21
21:18
8:15
44:54
1:2
20:45
יהוד-2
יעקב כהן מעורבות א 12:21
11:21
-
23:42
0:2
20:45
יהוד-1
מעורבות אור יהודה מעורבת מיקס יהוד-מונוסון 21:8
21:10
-
42:18
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 4 -
29/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גני-תקוה
על יסודי גני תקוה דמוקרטי 21:16
21:17
-
42:33
2:0
18:30
גני תקוה
על יסודי - 3 גנים 17:21
16:21
-
33:42
0:2
19:15
גני-תקוה
מעורבות א בית ספר רמז 21:12
21:12
-
42:24
2:0
19:15
גני תקוה
מנור- יובלים א אלון 2 8:21
19:21
-
27:42
0:2
20:00
גני-תקוה
בן גוריון 1 יובלים אור יהודה 21:18
21:18
-
42:36
2:0
20:00
גני תקוה
בית ספר הרצל ג"ש מגוב״שות 21:17
19:21
23:21
63:59
2:1
20:45
גני-תקוה
יובלים ג"ת על יסודי 2 - אנרג׳י 21:14
21:16
-
42:30
2:0
20:45
גני תקוה
מעורבות אור יהודה סביונים אור יהודה 21:15
21:5
-
42:20
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 5 -
5/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אור יהודה-2
יעקב כהן מעורבת מיקס יהוד-מונוסון 17:21
10:21
-
27:42
0:2
18:30
אור יהודה-1
מנור- יובלים א בן גוריון 1 12:21
21:15
12:15
45:51
1:2
19:15
אור-יהודה-2
גנים יובלים אור יהודה 21:11
21:10
-
42:21
2:0
19:15
אור יהודה-1
שיזף על יסודי - 3 21:23
21:18
16:18
58:59
1:2
20:00
אור-יהודה-2
ג"ש מגוב״שות על יסודי 2 - אנרג׳י 21:12
21:18
-
42:30
2:0
20:00
אור יהודה-1
יובלים ג"ת בית ספר הרצל 21:16
14:21
9:15
44:52
1:2
20:45
אור יהודה-2
מיקס ג"ת אלון 2 21:17
21:15
-
42:32
2:0
20:45
אור יהודה-1
דמוקרטי מעורבות אור יהודה 11:21
11:21
-
22:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 6 -
12/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
יהוד-2
מעורבת מיקס יהוד-מונוסון סביונים 21:12
21:17
-
42:29
2:0
18:30
יהוד-1
מעורבות א דמוקרטי 18:21
21:18
14:16
53:55
1:2
19:15
יהוד-2
על יסודי 2 - אנרג׳י בית ספר הרצל 12:21
12:21
-
24:42
0:2
19:15
יהוד-1
שיזף גנים 13:21
18:21
-
31:42
0:2
20:00
יהוד-2
יובלים אור יהודה מיקס ג"ת 17:21
16:21
-
33:42
0:2
20:00
יהוד-1
אלון 2 על יסודי - 3 20:22
21:16
15:10
56:48
2:1
20:45
יהוד-2
מורשת מעורבות יובלים ג"ת 19:21
21:19
15:8
55:48
2:1
20:45
יהוד-1
שרת והגנים על יסודי - 1 21:13
21:19
-
42:32
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 7 -
19/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גני-תקוה
בית ספר רמז מעורבות אור יהודה 8:21
2:21
-
10:42
0:2
18:30
גני תקוה
על יסודי - 3 מנור- יובלים א 21:17
21:18
-
42:35
2:0
19:15
גני-תקוה
דמוקרטי יעקב כהן 21:15
21:16
-
42:31
2:0
19:15
גני תקוה
מעורבות א סביונים 15:21
21:11
15:10
51:42
2:1
19:30
גבעת שמואל
בן גוריון 1 אלון 2 21:15
14:21
16:18
51:54
1:2
20:00
גני-תקוה
שיזף יובלים אור יהודה 22:20
21:18
-
43:38
2:0
20:00
גני תקוה
שרת והגנים יובלים ג"ת 21:16
21:16
-
42:32
2:0
20:15
גבעת שמואל
מורשת מעורבות ג"ש מגוב״שות 14:21
17:21
-
31:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 8 -
26/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אור יהודה-2
בית ספר הרצל שרת והגנים 20:22
16:21
-
36:43
0:2
18:30
אור יהודה-1
על יסודי גני תקוה מעורבת מיקס יהוד-מונוסון 14:21
10:21
-
24:42
0:2
19:15
אור יהודה-2
מעורבות א מעורבות אור יהודה 6:21
14:21
-
20:42
0:2
20:00
אור יהודה-2
סביונים יעקב כהן 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:00
אור יהודה-1
מיקס ג"ת שיזף 21:14
21:16
-
42:30
2:0
20:45
אור יהודה-2
יובלים אור יהודה על יסודי - 3 19:21
16:21
-
35:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 9 -
29/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
יהוד
על יסודי - 1 ג"ש מגוב״שות 10:21
21:13
17:19
48:53
1:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 10 -
2/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
יהוד-2
אלון על יסודי 2 - אנרג׳י 21:15
17:21
15:9
53:45
2:1
18:30
יהוד-1
בן גוריון 1 על יסודי - 3 21:15
15:21
10:15
46:51
1:2
19:15
יהוד-2
על יסודי גני תקוה מעורבות א 21:17
18:21
13:15
52:53
1:2
19:15
יהוד-1
מעורבת מיקס יהוד-מונוסון בית ספר רמז 21:4
21:13
-
42:17
2:0
20:00
יהוד-2
גנים מיקס ג"ת 17:21
21:18
15:9
53:48
2:1
20:00
יהוד-1
אלון 2 יובלים אור יהודה 9:21
21:18
15:6
45:45
2:1
20:45
יהוד-2
על יסודי - 1 יובלים ג"ת 21:19
21:14
-
42:33
2:0
20:45
יהוד-1
שיזף מנור- יובלים א 21:17
16:21
15:12
52:50
2:1
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 11 -
9/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
גני-תקוה
על יסודי גני תקוה יעקב כהן 21:9
21:14
-
42:23
2:0
19:00
גני תקוה
אלון 2 גנים 21:16
21:12
-
42:28
2:0
19:45
גני-תקוה
על יסודי 2 - אנרג׳י על יסודי - 1 17:21
21:23
-
38:44
0:2
19:45
גני תקוה
יובלים אור יהודה מנור- יובלים א 21:13
24:26
15:13
60:52
2:1
20:30
גני-תקוה
אלון ג"ש מגוב״שות 18:21
18:21
-
36:42
0:2
20:30
גני תקוה
מורשת מעורבות שרת והגנים 12:21
9:21
-
21:42
0:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 12 -
14/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
גבעת שמואל
בן גוריון 1 גנים 22:24
9:21
-
31:45
0:2
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)
מחזור 13 -
16/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אור יהודה-2
בית ספר רמז יעקב כהן 21:13
21:16
-
42:29
2:0
19:00
אור יהודה-1
אלון שרת והגנים 14:21
15:21
-
29:42
0:2
19:45
אור יהודה-2
על יסודי גני תקוה מעורבות אור יהודה 23:21
25:23
-
48:44
2:0
19:45
אור יהודה-1
מורשת מעורבות על יסודי 2 - אנרג׳י 12:21
19:21
-
31:42
0:2
20:30
אור-יהודה-2
דמוקרטי מעורבת מיקס יהוד-מונוסון 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:30
אור-יהודה-1
אלון יובלים ג"ת 21:16
21:9
-
42:25
2:0
(בית עליון | בית תחתון | בית אמצעי)