סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 1 - 2016-2017 - שלב המוקדמות





ט.ל.ח


מחזור 1 - 3/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה על יסודי 1 יהוד 21:12
21:17
-
42:29
2:0
19:30
יהוד
בן גוריון 2 גבעת שמואל על יסודי גני תקוה 5:21
11:21
-
16:42
0:2
19:30
גני תקוה
רמז יהוד אהוד מנור אור יהודה 21:15
21:13
-
42:28
2:0
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד שיזף אור יהודה 18:21
21:13
13:15
52:49
1:2
19:30
אור יהודה
אלון 2 גבעת שמואל איילות גני תקוה 15:21
8:21
-
23:42
0:2
20:30
אור יהודה
בן גוריון 1 גבעת שמואל על יסודי 2 יהוד 11:21
21:19
15:12
47:52
2:1
20:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל יובלים אור יהודה 18:21
22:24
-
40:45
0:2
20:30
יהוד
היובל יהוד רביבים גני תקוה 22:24
21:16
15:10
58:50
2:1
20:30
גני תקווה
מורשת 2 גבעת שמואל מיקס גני תקוה 19:21
21:13
15:13
55:47
2:1
20:30
אור יהודה
גנים גני תקוה מורשת 1 גבעת שמואל 21:14
21:18
-
42:32
2:0
מחזור 2 - 10/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גבעת שמואל
אהוד מנור אור יהודה מורשת 1 גבעת שמואל 21:16
21:17
-
42:33
2:0
19:30
גבעת שמואל
אורנים יהוד אלון 2 גבעת שמואל 21:14
18:21
15:12
54:47
2:1
19:30
אור יהודה
איילות גני תקוה בן גוריון 1 גבעת שמואל 21:14
21:17
-
42:31
2:0
19:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה רמז יהוד 19:21
19:21
-
38:42
0:2
20:30
אור יהודה
על יסודי 2 יהוד גנים גני תקוה 14:21
18:21
-
32:42
0:2
מחזור 3 - 17/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
יהוד
יובלים אור יהודה בן גוריון 2 גבעת שמואל 24:26
21:16
15:12
60:54
2:1
19:30
גני תקווה
על יסודי גני תקוה על יסודי 3 יהוד 21:17
21:15
-
42:32
2:0
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה אלון 1 גבעת שמואל 21:16
21:17
-
42:33
2:0
20:00
יהוד
רביבים גני תקוה מורשת 2 גבעת שמואל 16:21
11:21
-
27:42
0:2
20:30
יהוד
על יסודי 1 יהוד היובל יהוד 15:21
21:23
-
36:44
0:2
מחזור 4 - 7/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה אהוד מנור אור יהודה 11:21
21:11
15:10
47:42
2:1
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד איילות גני תקוה 13:21
21:16
12:15
46:52
1:2
20:30
אור יהודה
אלון 2 גבעת שמואל על יסודי 2 יהוד 21:14
21:23
15:10
57:47
2:1
20:30
אור יהודה
רמז יהוד גנים גני תקוה 9:21
20:22
-
29:43
0:2
21:15
גבעת שמואל
בן גוריון 1 גבעת שמואל מורשת 1 גבעת שמואל 15:21
21:16
15:13
51:50
2:1
מחזור 5 - 14/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל על יסודי גני תקוה 16:21
7:21
-
23:42
0:2
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה יובלים אור יהודה 21:8
21:14
-
42:22
2:0
20:30
יהוד
מורשת 2 גבעת שמואל על יסודי 3 יהוד 21:16
21:7
-
42:23
2:0
20:30
גני תקווה
על יסודי 1 יהוד רביבים גני תקוה 12:21
17:21
-
29:42
0:2
20:30
יהוד
היובל יהוד מיקס גני תקוה 7:21
23:21
11:15
41:57
1:2
מחזור 6 - 21/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד רמז יהוד 21:19
14:21
12:15
47:55
1:2
19:30
אור יהודה
איילות גני תקוה גנים גני תקוה 21:17
16:21
15:8
52:46
2:1
20:30
גבעת שמואל
אלון 2 גבעת שמואל בן גוריון 1 גבעת שמואל 21:18
19:21
3:15
43:54
1:2
20:30
אור יהודה
אהוד מנור אור יהודה על יסודי 2 יהוד 19:21
17:21
-
36:42
0:2
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה מורשת 1 גבעת שמואל 21:15
14:21
15:13
50:49
2:1
מחזור 7 - 28/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
יהוד
יובלים אור יהודה על יסודי 3 יהוד 21:17
8:21
15:12
44:50
2:1
18:00
יהוד
סביונים אור יהודה היובל יהוד 17:21
22:20
15:10
54:51
2:1
19:00
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל בן גוריון 2 גבעת שמואל 12:21
17:21
-
29:42
0:2
19:30
יהוד
על יסודי 1 יהוד מורשת 2 גבעת שמואל 20:22
13:21
-
33:43
0:2
20:00
יהוד
על יסודי גני תקוה מיקס גני תקוה 19:21
21:16
16:14
56:51
2:1
מחזור 8 - 4/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד אהוד מנור אור יהודה 22:20
21:14
-
43:34
2:0
19:30
אור יהודה
רמז יהוד בן גוריון 1 גבעת שמואל 21:13
21:18
-
42:31
2:0
20:30
אור יהודה
איילות גני תקוה על יסודי 2 יהוד 19:21
21:12
16:14
56:47
2:1
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה גנים גני תקוה 8:21
21:19
10:15
39:55
1:2
21:30
גבעת שמואל
אלון 2 גבעת שמואל מורשת 1 גבעת שמואל 21:17
19:21
16:14
56:52
2:1
מחזור 9 - 11/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
יובלים אור יהודה על יסודי גני תקוה 10:21
17:21
-
27:42
0:2
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה רביבים גני תקוה 21:18
14:21
15:7
50:46
2:1
20:30
יהוד
על יסודי 1 יהוד מיקס גני תקוה 15:21
13:21
-
28:42
0:2
20:30
יהוד
היובל יהוד על יסודי 3 יהוד 21:18
21:13
-
42:31
2:0
20:30
גני תקווה
בן גוריון 2 גבעת שמואל מורשת 2 גבעת שמואל 7:21
6:21
-
13:42
0:2
מחזור 10 - 18/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
גבעת שמואל
רמז יהוד מורשת 1 גבעת שמואל 23:21
21:14
-
44:35
2:0
19:30
גני תקווה
רביבים גני תקוה על יסודי גני תקוה 9:21
14:21
-
23:42
0:2
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה בן גוריון 2 גבעת שמואל 21:9
21:15
-
42:24
2:0
19:30
יהוד
יובלים אור יהודה מיקס גני תקוה 7:21
7:21
-
14:42
0:2
19:30
אור יהודה
אלון 2 גבעת שמואל גנים גני תקוה 12:21
9:21
-
21:42
0:2
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד בן גוריון 1 גבעת שמואל 19:21
22:20
13:15
54:56
1:2
20:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל על יסודי 3 יהוד 19:21
11:21
-
30:42
0:2
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה על יסודי 2 יהוד 20:22
23:21
12:15
55:58
1:2
20:30
יהוד
היובל יהוד מורשת 2 גבעת שמואל 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:30
אור יהודה
איילות גני תקוה אהוד מנור אור יהודה 21:23
21:23
-
42:46
0:2
מחזור 11 - 25/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה על יסודי גני תקוה 22:20
18:21
15:9
55:50
2:1
19:30
יהוד
היובל יהוד בן גוריון 2 גבעת שמואל 21:11
22:20
-
43:31
2:0
19:30
גני תקווה
רביבים גני תקוה מיקס גני תקוה 13:21
17:21
-
30:42
0:2
20:30
יהוד
על יסודי 1 יהוד על יסודי 3 יהוד 14:21
21:13
15:13
50:47
2:1
20:30
יהוד
מורשת 2 גבעת שמואל אלון 1 גבעת שמואל 21:18
21:14
-
42:32
2:0
מחזור 12 - 4/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אר יהודה
שיזף אור יהודה בן גוריון 1 גבעת שמואל 21:11
30:28
-
51:39
2:0
19:30
אר יהודה
אלון 2 גבעת שמואל רמז יהוד 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:30
אר יהודה
אהוד מנור אור יהודה גנים גני תקוה 17:21
11:21
-
28:42
0:2
20:30
אר יהודה
איילות גני תקוה מורשת 1 גבעת שמואל 21:19
21:12
-
42:31
2:0
מחזור 13 - 18/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
בן גוריון 2 גבעת שמואל על יסודי 3 יהוד 21:19
21:12
-
42:31
2:0
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל מיקס גני תקוה 14:21
8:21
-
22:42
0:2
19:30
אור יהודה
גנים גני תקוה בן גוריון 1 גבעת שמואל 21:10
21:17
-
42:27
2:0
19:30
אור יהודה
אלון 2 גבעת שמואל אהוד מנור אור יהודה 21:12
10:21
8:15
39:48
1:2
20:30
יהוד
על יסודי 1 יהוד על יסודי גני תקוה 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:30
גני תקווה
יובלים אור יהודה רביבים גני תקוה 15:21
14:21
-
29:42
0:2
20:30
אור יהודה
רמז יהוד על יסודי 2 יהוד 14:21
13:21
-
27:42
0:2
20:30
גבעת שמואל
אורנים יהוד מורשת 1 גבעת שמואל 15:21
21:18
11:15
47:54
1:2
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה איילות גני תקוה 17:21
23:25
-
40:46
0:2
מחזור 14 - 25/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
יהוד
אורנים יהוד על יסודי 2 יהוד 17:21
21:17
9:15
47:53
1:2
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה מיקס גני תקוה 21:17
21:16
-
42:33
2:0
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל היובל יהוד 6:21
19:21
-
25:42
0:2
20:30
יהוד
על יסודי 1 יהוד בן גוריון 2 גבעת שמואל 21:19
21:14
-
42:33
2:0
20:30
גני תקווה
רביבים גני תקוה על יסודי 3 יהוד 20:22
21:18
13:15
54:55
1:2
20:30
יהוד
יובלים אור יהודה מורשת 2 גבעת שמואל 18:21
8:21
-
26:42
0:2
מחזור 15 - 1/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד גנים גני תקוה 18:21
12:21
-
30:42
0:2
19:30
אור יהודה
איילות גני תקוה רמז יהוד 21:19
21:19
-
42:38
2:0
20:30
גני תקוה
סביונים אור יהודה מורשת 2 גבעת שמואל 21:19
21:13
-
42:32
2:0
20:30
גבעת שמואל
על יסודי 2 יהוד מורשת 1 גבעת שמואל 18:21
18:21
-
36:42
0:2
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה אלון 2 גבעת שמואל 17:21
21:18
15:10
53:49
2:1
מחזור 16 - 8/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה על יסודי 3 יהוד 21:11
21:10
-
42:21
2:0
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל רביבים גני תקוה 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:30
יהוד
היובל יהוד על יסודי גני תקוה 16:21
17:21
-
33:42
0:2
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד יובלים אור יהודה 21:13
16:21
18:16
55:50
2:1
20:30
גני תקווה
בן גוריון 2 גבעת שמואל מיקס גני תקוה 14:21
8:21
-
22:42
0:2
מחזור 17 - 22/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
מיקס גני תקוה על יסודי 3 יהוד 21:12
21:14
-
42:26
2:0
19:30
יהוד
אהוד מנור אור יהודה בן גוריון 1 גבעת שמואל 21:17
15:21
13:15
49:53
1:2
20:30
יהוד
יובלים אור יהודה היובל יהוד 26:28
13:21
-
39:49
0:2
20:30
יהוד
על יסודי גני תקוה מורשת 2 גבעת שמואל 29:27
17:21
15:11
61:59
2:1
20:30
גני תקוה
על יסודי 1 יהוד אלון 1 גבעת שמואל 21:19
16:21
15:12
52:52
2:1
21:30
גני תקוה
רביבים גני תקוה בן גוריון 2 גבעת שמואל 21:15
21:14
-
42:29
2:0