סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

ביקעה



מחזור 1 - 3/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
בן גוריון 2 גבעת שמואל עירוני יסודי גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה עירוני יסודי 1 יהוד -
-
-
-
-
20:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל יובלים אור יהודה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
היובל יהוד רביבים גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
גני תקווה
מורשת 2 גבעת שמואל מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
מחזור 2 - 17/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה אלון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
19:30
יהוד
יובלים אור יהודה בן גוריון 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
יהוד
רביבים גני תקוה מורשת 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד היובל יהוד -
-
-
-
-
20:30
גני תקווה
עירוני יסודי גני תקוה עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
מחזור 3 - 14/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה יובלים אור יהודה -
-
-
-
-
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל עירוני יסודי גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
היובל יהוד מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
מורשת 2 גבעת שמואל עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
20:30
גני תקווה
עירוני יסודי 1 יהוד רביבים גני תקוה -
-
-
-
-
מחזור 4 - 28/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה היובל יהוד -
-
-
-
-
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל בן גוריון 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
19:30
גני תקווה
עירוני יסודי גני תקוה מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
יובלים אור יהודה עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד מורשת 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
מחזור 5 - 11/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה רביבים גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
יהוד
יובלים אור יהודה עירוני יסודי גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
היובל יהוד עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
גני תקווה
בן גוריון 2 גבעת שמואל מורשת 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
מחזור 6 - 18/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה בן גוריון 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
19:30
יהוד
יובלים אור יהודה מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
גני תקווה
רביבים גני תקוה עירוני יסודי גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
היובל יהוד מורשת 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
מחזור 7 - 25/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה עירוני יסודי גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
יהוד
היובל יהוד בן גוריון 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
19:30
גני תקווה
רביבים גני תקוה מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
מורשת 2 גבעת שמואל אלון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
מחזור 8 - 11/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
יהוד
בן גוריון 2 גבעת שמואל עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד עירוני יסודי גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
סביונים אור יהודה מורשת 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
גני תקווה
יובלים אור יהודה רביבים גני תקוה -
-
-
-
-
מחזור 9 - 25/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל היובל יהוד -
-
-
-
-
20:30
יהוד
יובלים אור יהודה מורשת 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד בן גוריון 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
גני תקווה
רביבים גני תקוה עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
מחזור 10 - 8/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
סביונים אור יהודה עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-
19:30
יהוד
אלון 1 גבעת שמואל רביבים גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
היובל יהוד עירוני יסודי גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד יובלים אור יהודה -
-
-
-
-
20:30
גני תקווה
בן גוריון 2 גבעת שמואל מיקס גני תקוה -
-
-
-
-
מחזור 11 - 22/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד
יובלים אור יהודה היובל יהוד -
-
-
-
-
19:30
יהוד
רביבים גני תקוה בן גוריון 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי גני תקוה מורשת 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
יהוד
עירוני יסודי 1 יהוד אלון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
גני תקווה
מיקס גני תקוה עירוני יסודי 3 יהוד -
-
-
-
-