סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

אונו



מחזור 1 - 3/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גבעת שמואל
בן גוריון 1 גבעת שמואל עירוני יסודי 2 יהוד -
-
-
-
-
19:30
גני תקוה
רמז יהוד אהוד מנור אור יהודה -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד שיזף אור יהודה -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
אלון 2 גבעת שמואל איילות גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
גנים גני תקוה מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
מחזור 2 - 10/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה רמז יהוד -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
איילות גני תקוה בן גוריון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
גבעת שמואל
אורנים יהוד אלון 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
אהוד מנור אור יהודה מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
עירוני יסודי 2 יהוד גנים גני תקוה -
-
-
-
-
מחזור 3 - 7/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד איילות גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה אהוד מנור אור יהודה -
-
-
-
-
20:30
גבעת שמואל
בן גוריון 1 גבעת שמואל מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
רמז יהוד גנים גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
אלון 2 גבעת שמואל עירוני יסודי 2 יהוד -
-
-
-
-
מחזור 4 - 21/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד רמז יהוד -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
איילות גני תקוה גנים גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
גבעת שמואל
אהוד מנור אור יהודה עירוני יסודי 2 יהוד -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
אלון 2 גבעת שמואל בן גוריון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
מחזור 5 - 4/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד אהוד מנור אור יהודה -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
רמז יהוד בן גוריון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
גבעת שמואל
אלון 2 גבעת שמואל מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
איילות גני תקוה עירוני יסודי 2 יהוד -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה גנים גני תקוה -
-
-
-
-
מחזור 6 - 18/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אלון 2 גבעת שמואל גנים גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד בן גוריון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
גבעת שמואל
רמז יהוד מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
איילות גני תקוה אהוד מנור אור יהודה -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה עירוני יסודי 2 יהוד -
-
-
-
-
מחזור 7 - 4/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אר יהודה
שיזף אור יהודה בן גוריון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
19:30
אר יהודה
אלון 2 גבעת שמואל רמז יהוד -
-
-
-
-
20:30
גבעת שמואל
אורנים יהוד עירוני יסודי 2 יהוד -
-
-
-
-
20:30
אר יהודה
איילות גני תקוה מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אר יהודה
אהוד מנור אור יהודה גנים גני תקוה -
-
-
-
-
מחזור 8 - 18/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
גנים גני תקוה בן גוריון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
גבעת שמואל
אורנים יהוד מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה איילות גני תקוה -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
רמז יהוד עירוני יסודי 2 יהוד -
-
-
-
-
מחזור 9 - 1/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה
אורנים יהוד גנים גני תקוה -
-
-
-
-
19:30
אור יהודה
איילות גני תקוה רמז יהוד -
-
-
-
-
20:30
גבעת שמואל
עירוני יסודי 2 יהוד מורשת 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
אהוד מנור אור יהודה בן גוריון 1 גבעת שמואל -
-
-
-
-
20:30
אור יהודה
שיזף אור יהודה אלון 2 גבעת שמואל -
-
-
-
-