סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 3 - 2018/2019 - מוקדמות


מחזור 1 - 20/10/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אור יהודה-1
על יסודי - 3 סביונים 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:15
גבעת שמואל
בית ספר רמז אלון 13:21
21:10
15:11
49:42
2:1
20:15
אור-יהודה-2
על יסודי 2 - אנרג׳י מעורבת א 6:21
5:21
-
11:42
0:2
20:15
אור יהודה-1
אלון 2 מעורבת מיקס יהוד-מונוסון 14:21
8:21
-
22:42
0:2
21:00
גבעת שמואל
יובלים אור יהודה יעקב כהן 15:21
3:21
-
18:42
0:2
21:00
אור-יהודה-2
מיקס ג"ת שרת 9:21
5:21
-
14:42
0:2
21:00
אור יהודה-1
גנים מעורבות אור יהודה 10:21
6:21
-
16:42
0:2
(ירוק | בית כתום | כחול | אדום)
מחזור 2 -
27/10/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
יהוד-1
דמוקרטי סביונים 16:21
21:23
-
37:44
0:2
20:15
יהוד-2
יעקב כהן אלון 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:15
יהוד-1
מורשת על יסודי - 1 15:21
16:21
-
31:42
0:2
20:15
גני תקוה
על יסודי 2 - אנרג׳י בית ספר הרצל 13:21
16:21
-
29:42
0:2
21:00
יהוד-2
בן גוריון 1 ג"ש מגוב״שות 7:21
10:21
-
17:42
0:2
21:00
יהוד-1
מעורבת א יובלים ג"ת 21:15
21:17
-
42:32
2:0
21:00
גני תקוה
שרת מעורבות אור יהודה 13:21
11:21
-
24:42
0:2
(ירוק | בית כתום | כחול | אדום)
מחזור 3 -
3/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אור-יהודה-2
יעקב כהן בית ספר רמז 21:13
21:11
-
42:24
2:0
19:15
אור-יהודה-2
שרת גנים 21:9
21:15
-
42:24
2:0
19:15
אור יהודה-1
מיקס ג"ת על יסודי ג"ת 7:21
13:21
-
20:42
0:2
20:00
אור-יהודה-2
על יסודי - 1 מעורבת מיקס יהוד-מונוסון 12:21
12:21
-
24:42
0:2
20:00
אור יהודה-1
יובלים ג"ת בית ספר הרצל 21:16
7:21
11:15
39:52
1:2
20:45
אור-יהודה-2
סביונים ג"ש מגוב״שות 21:14
21:11
-
42:25
2:0
20:45
אור יהודה-1
אלון שיזף 21:12
21:14
-
42:26
2:0
(ירוק | בית כתום | כחול | אדום)
מחזור 4 -
5/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
יהוד
דמוקרטי על יסודי - 3 21:11
21:14
-
42:25
2:0
(ירוק | בית כתום | כחול | אדום)
מחזור 5 -
10/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
גני-תקוה
בית ספר הרצל מנור- יובלים א 21:17
21:9
-
42:26
2:0
18:30
גני תקוה
סביונים בן גוריון 1 21:10
21:13
-
42:23
2:0
19:15
גני-תקוה
אלון 2 מורשת 21:19
18:21
12:15
51:55
1:2
19:15
גני תקוה
ג"ש מגוב״שות על יסודי - 3 21:17
17:21
16:14
54:52
2:1
20:00
גני-תקוה
יובלים ג"ת על יסודי 2 - אנרג׳י 13:21
21:17
12:15
46:53
1:2
20:00
גני תקוה
מעורבות אור יהודה על יסודי ג"ת 21:15
21:11
-
42:26
2:0
20:45
גני-תקוה
אלון יובלים אור יהודה 21:10
21:12
-
42:22
2:0
20:45
גני תקוה
שיזף בית ספר רמז 15:21
14:21
-
29:42
0:2
(ירוק | בית כתום | כחול | אדום)
מחזור 6 -
17/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
יהוד-2
מעורבת א מנור- יובלים א 21:3
21:12
-
42:15
2:0
18:30
יהוד-1
על יסודי - 3 בן גוריון 1 21:18
26:24
-
47:42
2:0
19:15
יהוד-2
בית ספר רמז יובלים אור יהודה 21:8
21:9
-
42:17
2:0
19:15
יהוד-1
גנים מיקס ג"ת 14:21
13:21
-
27:42
0:2
20:45
יהוד-2
שיזף יעקב כהן 15:21
14:21
-
29:42
0:2
20:45
יהוד-1
ג"ש מגוב״שות דמוקרטי 13:21
17:21
-
30:42
0:2
21:30
יהוד-2
מעורבות אור יהודה מיקס ג"ת 21:7
21:10
-
42:17
2:0
(ירוק | בית כתום | כחול | אדום)
מחזור 7 -
24/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אור-יהודה-2
בית ספר הרצל מעורבת א 8:21
10:21
-
18:42
0:2
18:30
אור יהודה-1
על יסודי גני תקוה שרת 21:17
21:18
-
42:35
2:0
19:15
אור-יהודה-2
אלון 2 על יסודי - 1 18:21
14:21
-
32:42
0:2
19:15
אור יהודה-1
בן גוריון 1 דמוקרטי 20:22
5:21
-
25:43
0:2
20:00
אור יהודה-2
מנור- יובלים א על יסודי 2 - אנרג׳י 14:21
18:21
-
32:42
0:2
20:00
אור יהודה-1
מיקס יהוד מורשת מעורבות 21:11
21:7
-
42:18
2:0
20:45
אור-יהודה-2
מנור - יובלים ב שיזף 21:18
21:12
-
42:30
2:0
20:45
אור-יהודה-1
על יסודי גני תקוה גנים 21:16
21:8
-
42:24
2:0
21:30
אור-יהודה-1
מנור- יובלים א יובלים ג"ת 16:21
7:21
-
23:42
0:2
(ירוק | בית כתום | כחול | אדום)