סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

מוקדמות - שלב בתים



מחזור 1 - 8/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
לב אפק
אשכול על יסודי 1 21:18
8:21
7:15
36:54
1:2
20:00
לב אפק
על יסודי 2 נחלים 21:12
15:21
9:15
45:48
1:2
21:00
לב אפק
בגין מעורבת אוהל שרה 21:16
21:12
-
42:28
2:0
21:00
לב אפק
נ.ד.ב נופים 21:12
21:16
-
42:28
2:0
22:00
לב אפק
נ.ד.א רמבם 21:19
21:11
-
42:30
2:0
22:00
לב אפק
היובל טל 21:5
21:17
-
42:22
2:0
מחזור 2 - 22/11/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
לב אפק
אוהל שרה טל 21:15
21:8
-
42:23
2:0
19:00
לב אפק
נ.ד.ב נ.ד.א 21:6
21:10
-
42:16
2:0
20:00
לב אפק
על יסודי 2 היובל 15:21
7:21
-
22:42
0:2
20:00
לב אפק
נופים אשכול 21:16
21:14
-
42:30
2:0
21:00
לב אפק
נחלים בגין מעורבת 9:21
17:21
-
26:42
0:2
21:00
לב אפק
רמבם על יסודי 1 15:21
13:21
-
28:42
0:2
מחזור 3 - 20/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
בגין
אשכול נ.ד.א 21:8
21:18
-
42:26
2:0
20:00
בגין
רמבם נ.ד.ב 9:21
8:21
-
17:42
0:2
20:00
בגין
בגין מעורבת על יסודי 2 21:14
21:7
-
42:21
2:0
21:00
בגין
היובל אוהל שרה 12:21
11:21
-
23:42
0:2
מחזור 4 - 3/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
לב אפק
היובל בגין מעורבת 12:21
22:24
-
34:45
0:2
19:00
לב אפק
נופים רמבם 21:13
21:7
-
42:20
2:0
20:00
לב אפק
על יסודי 1 נ.ד.א 21:16
21:7
-
42:23
2:0
20:00
לב אפק
אוהל שרה נחלים 21:11
21:6
-
42:17
2:0
21:00
לב אפק
טל על יסודי 2 18:21
21:19
15:11
54:51
2:1
21:00
לב אפק
אשכול נ.ד.ב 12:21
6:21
-
18:42
0:2
מחזור 5 - 6/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:30
לב אפק
טל נחלים 14:21
14:21
-
28:42
0:2
21:30
לב אפק
נופים על יסודי 1 21:15
19:21
15:11
55:47
2:1
מחזור 6 - 17/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
לב אפק
על יסודי 1 נ.ד.ב 12:21
9:21
-
21:42
0:2
19:00
לב אפק
אוהל שרה על יסודי 2 21:11
21:9
-
42:20
2:0
20:00
לב אפק
טל בגין מעורבת 17:21
18:21
-
35:42
0:2
20:00
לב אפק
רמבם אשכול 13:21
13:21
-
26:42
0:2
21:00
לב אפק
נחלים יובל 17:21
19:21
-
36:42
0:2
21:00
לב אפק
נ.ד.א נופים 15:21
16:21
-
31:42
0:2
טבלת הדירוג:


מעודכן לתאריך  18/1/14


טבלת מוקדמות בית 1':

מקום

שם

קבוצה

משחק

ניצחון

הפסד

יחס מערכות

הפרש

מערכות + -

יחס נקודות במערכה

נק'

1

בגין

5

5

-

10-2

8+

66+

10

2

טל

5

4

1

9-2

4+

57+

9

3

נחלים

5

3

2

7-4

3+

32+

8

4

היובל

5

2

3

4-6

2-

13-

7

5

אפק

5

1

4

2-8

6-

41-

6

6

אוהל שרה

5

-

5

0-10

10-

101-

5

 

 

מעודכן לתאריך  18/1/14

 

טבלת מוקדמות בית 2':

מקום

שם

קבוצה

משחק

ניצחון

הפסד

יחס מערכות

הפרש

מערכות + -

יחס נקודות במערכה

נק'

1

נ.ד.א

5

5

-

10-0

10+

84+

10

2

רמבם

5

4

1

8-2

64+

67+

9

3

אשכול

5

3

2

6-5

1+

22+

8

4

גוונים

5

2

3

5-7

2-

22-

7

5

נופים

5

1

4

3-8

5-

39-

6

6

נ.ד.ב

5

-

5

0-10

10-

110-

5