סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב בתים 2015



מחזור 1 - 14/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
לב אפק
אשכול טל 21:15
21:8
-
42:23
2:0
20:00
לב אפק
על יסודי 2 נדא 21:15
17:21
15:13
53:49
2:1
20:30
לב אפק
רמבם היובל 13:21
13:21
-
26:42
0:2
21:00
לב אפק
נדב על יסודי 1 21:12
21:16
-
42:28
2:0
22:00
לב אפק
אוהל שרה בגין מעורבת 21:14
21:17
-
42:31
2:0
22:00
לב אפק
נחלים נופים 20:22
16:21
-
36:43
0:2
מחזור 2 - 28/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
לב אפק
נדא רמבם 21:15
15:21
13:15
49:51
1:2
19:30
לב אפק
על יסודי 1 נחלים 17:21
23:21
23:25
63:67
1:2
20:30
לב אפק
אשכול היובל 18:21
21:18
14:16
53:55
1:2
20:30
לב אפק
על יסודי 2 טל 14:21
21:19
13:15
48:55
1:2
21:30
לב אפק
נופים בגין מעורבת 21:16
13:21
11:15
45:52
1:2
21:30
לב אפק
אוהל שרה נדב 21:12
21:9
-
42:21
2:0
מחזור 3 - 18/4/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
לב אפק
בגין מעורבת על יסודי 1 21:9
21:8
-
42:17
2:0
20:00
לב אפק
טל היובל 20:22
16:21
-
36:43
0:2
21:00
לב אפק
נופים אוהל שרה 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00
לב אפק
נד"א אשכול 18:21
15:21
-
33:42
0:2
22:00
לב אפק
על יסודי 2 רמבם 21:11
17:21
15:13
53:45
2:1
22:00
לב אפק
נד"ב נחלים 21:10
21:14
-
42:24
2:0
מחזור 4 - 2/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
לב אפק
על יסודי 1 נופים 12:21
21:17
11:15
44:53
1:2
20:00
לב אפק
נד"א היובל 14:21
22:24
-
36:45
0:2
21:00
לב אפק
אוהל שרה נחלים 21:17
21:13
-
42:30
2:0
21:00
לב אפק
נד"ב בגין מעורבת 21:13
17:21
9:15
47:49
1:2
22:00
לב אפק
על יסודי 2 אשכול 14:21
11:21
-
25:42
0:2
22:00
לב אפק
רמבם טל 27:25
21:17
-
48:42
2:0
מחזור 5 - 16/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
לב אפק
היובל על יסודי 2 21:14
21:11
-
42:25
2:0
20:00
לב אפק
נד"ב נופים 21:15
21:11
-
42:26
2:0
21:00
לב אפק
רמבם אשכול 12:21
11:21
-
23:42
0:2
21:00
לב אפק
בגין מעורבת נחלים 21:8
21:10
-
42:18
2:0
22:00
לב אפק
נד"א טל 21:11
21:13
-
42:24
2:0
22:00
לב אפק
אוהל שרה על יסודי 1 21:10
21:16
-
42:26
2:0
מחזור 6 - 30/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
לב אפק
טל נד"א 21:16
14:21
9:15
44:52
1:2
21:00
לב אפק
אשכול היובל 20:22
22:24
-
42:46
0:2
21:00
לב אפק
רמבם על יסודי 2 20:22
26:24
16:14
62:60
2:1
22:00
לב אפק
בגין מעורבת אוהל שרה 15:21
21:11
15:5
51:37
2:1
22:00
לב אפק
נופים נד"ב 22:20
16:21
9:15
47:56
1:2
מחזור 7 - 3/6/2015 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
לב אפק
על יסודי 1 נחלים 21:16
23:21
-
44:37
2:0
20:00
לב אפק
נד"א טל 9:21
25:23
15:17
49:61
1:2
21:00
לב אפק
נד"א טל 5:15
-
-
5:15
0:1
טבלת הדירוג: