סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

מוקדמות 2021-2022



לצפיה בתוצאות באתר פודיום
מחזור 1 - 23/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
מיתרניקס רמות אנרגי 12:21
18:21
-
30:42
0:2
20:15

שועלות המדבר ביגמאמא 13:21
21:11
13:15
47:47
1:2
21:00

רמותמיקס איילות מיתר 11:21
14:21
-
25:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 2 -
7/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
רמות אנרגי רמות אולטראס 21:16
18:21
16:14
55:51
2:1
20:15

רמותמיקס צ'טות נתיבות 9:21
11:21
-
20:42
0:2
21:00

מיתרניקס איילות מיתר 21:11
21:8
-
42:19
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 3 -
12/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
קרייזימאמא עומר 21:19
21:16
-
42:35
2:0
21:00

סופרמאמא סטארנט 21:12
21:18
-
42:30
2:0
21:45

ביגמאמא מלכות המדבר 25:23
12:21
10:15
47:59
1:2
21:45

הגר אשכולות 11:21
6:21
-
17:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 4 -
14/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
ציטות נתיבות רמות אנרגי 13:21
15:21
-
28:42
0:2
21:00

להבים שועלות המדבר 21:16
21:18
-
42:34
2:0
21:00

רמות אולטראס איילות מיתר 21:8
21:12
-
42:20
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 5 -
19/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
עומר אשכולות 8:21
9:21
-
17:42
0:2
21:00

כרמית מיתרניקס 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:45

קרייזימאמא להבים 19:21
18:21
-
37:42
0:2
21:45

שועלות המדבר מאמאנגב 13:21
21:15
3:15
37:51
1:2
(כתום | ירוק)
מחזור 6 -
21/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
איילות מיתר כרמית 16:21
8:21
-
24:42
0:2
20:15

רמות אולטראס ציטות נתיבות -
-
-
-
-
21:00

סטארנט כרמית 21:19
17:21
8:15
46:55
1:2
21:00

רמותמיקס סופרמאמא 7:21
2:21
-
9:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 7 -
26/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
אשכולות להבים -
-
-
-
-
21:00

קרייזימאמא מאמאנגב -
-
-
-
-
21:45

עומר מלכות המדבר -
-
-
-
-
21:45

הגר ביגמאמא -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 8 -
28/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
רמות אולטראס רמותמיקס -
-
-
-
-
20:15

איילות מיתר סטארנט -
-
-
-
-
21:00

מיתרניקס ציטות נתיבות -
-
-
-
-
21:00

רמות אנרגי סופרמאמא -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 9 -
2/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
להבים מלכות המדבר -
-
-
-
-
21:00

עומר ביגמאמא -
-
-
-
-
21:45

קרייזימאמא שועלות המדבר -
-
-
-
-
21:45

אשכולות מאמאנגב -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 10 -
4/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
עומר הגר -
-
-
-
-
20:15

איילות מיתר סופרמאמא -
-
-
-
-
21:00

רמות אולטראס מיתרניקס -
-
-
-
-
21:00

רמותמיקס כרמית -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 11 -
9/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
מלכות המדבר מאמאנגב -
-
-
-
-
21:00

סופרמאמא מיתרניקס -
-
-
-
-
21:45

ציטות נתיבות סטארנט -
-
-
-
-
21:45

להבים ביגמאמא -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 12 -
11/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
איילות מיתר רמות אנרגי -
-
-
-
-
21:00

רמותמיקס סטארנט -
-
-
-
-
21:00

ציטות נתיבות סופרמאמא -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 13 -
16/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
מאמאנגב ביגמאמא -
-
-
-
-
21:00

הגר שועלות המדבר -
-
-
-
-
21:45

סטארנט מיתרניקס -
-
-
-
-
21:45

אשכולות קרייזימאמא -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 14 -
18/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
רמות אנרגי כרמית -
-
-
-
-
21:00

כרמית ציטות נתיבות -
-
-
-
-
21:00

הגר מלכות המדבר -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 15 -
23/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
אשכולות שועלות המדבר -
-
-
-
-
21:00

מלכות המדבר קרייזימאמא -
-
-
-
-
21:45

מאמאנגב הגר -
-
-
-
-
21:45

להבים עומר -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 16 -
25/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
ציטות נתיבות איילות מיתר -
-
-
-
-
20:15

רמותמיקס רמות אנרגי -
-
-
-
-
21:00

סטארנט רמות אולטראס -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 17 -
30/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
הגר להבים -
-
-
-
-
21:00

מלכות המדבר אשכולות -
-
-
-
-
21:45

ביגמאמא קרייזימאמא -
-
-
-
-
21:45

מאמאנגב עומר -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 18 -
1/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
שועלות המדבר עומר -
-
-
-
-
20:15

כרמית רמות אולטראס -
-
-
-
-
21:00

סופרמאמא כרמית -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 19 -
6/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
א
מלכות המדבר שועלות המדבר -
-
-
-
-
21:00

ביגמאמא אשכולות -
-
-
-
-
21:45

מאמאנגב להבים -
-
-
-
-
21:45

רמותמיקס מיתרניקס -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
מחזור 20 -
8/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ג
סופרמאמא רמות אולטראס -
-
-
-
-
20:15

הגר קרייזימאמא -
-
-
-
-
21:00

רמות אנרגי סטארנט -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)
לצפיה בתוצאות באתר פודיום
לצפיה בתוצאות באתר פודיום