סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

בקעת-אונו - מיני ליגה - 2021 - מוקדמות

לצפיה בתוצאות באתר פודיום





מחזור 1 - 17/4/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
גני תקוה
מיתר ג"ת אהוד מנור א"י 21:11
21:5
-
42:16
2:0
19:30
גני תקוה
מגובשות ג"ש דמוקרטי ק"א 18:21
12:21
-
30:42
0:2
20:30
גני תקוה
גנים ג"ת אלון 1 ג"ש 8:21
14:21
-
22:42
0:2
20:30
גני תקוה
על יסודי 1 יהוד יובלים ג"ת 21:19
21:11
-
42:30
2:0
21:30
גני תקוה
יובלים א"י מיקס יהוד 18:21
8:21
-
26:42
0:2
21:30
גני תקוה
אנרג'י יהוד אריאל ג"ת 18:21
23:25
-
41:46
0:2
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 2 -
24/4/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אור-יהודה
יובלים א"י מעורבות ק"א 10:21
12:21
-
22:42
0:2
20:30
אור-יהודה
יעקב כהן ק"א דמוקרטי ק"א 18:21
21:15
11:15
50:51
1:2
21:20
אור-יהודה
אילות ג"ת מיתר ג"ת 11:21
11:21
-
22:42
0:2
21:20
אור-יהודה
אהוד מנור א"י על יסודי 1 יהוד 8:21
9:21
-
17:42
0:2
22:10
אור-יהודה
גנים ג"ת מגובשות ג"ש 11:21
13:21
-
24:42
0:2
22:10
אור-יהודה
מיקס יהוד אריאל ג"ת 21:23
21:16
15:12
57:51
2:1
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 3 -
8/5/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:40
אור-יהודה
דמוקרטי ק"א אלון 1 ג"ש 21:14
22:24
15:9
58:47
2:1
20:40
אור-יהודה
מיקס יהוד אנרג'י יהוד 21:10
23:21
-
44:31
2:0
21:20
אור-יהודה
אריאל ג"ת מעורבות ק"א 21:19
12:21
15:13
48:53
2:1
21:20
אור-יהודה
מגובשות ג"ש יעקב כהן ק"א 15:21
11:21
-
26:42
0:2
22:10
אור-יהודה
מיתר ג"ת על יסודי 1 יהוד 24:22
21:15
-
45:37
2:0
22:10
אור-יהודה
אילות ג"ת יובלים ג"ת 23:21
19:21
15:12
57:54
2:1
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 4 -
29/5/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
ג.שמואל
יעקב כהן ק"א גנים ג"ת 21:13
21:13
-
42:26
2:0
22:00
ג.שמואל
אלון 1 ג"ש מגובשות ג"ש 21:19
21:19
-
42:38
2:0
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 5 -
5/6/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גני תקוה
יובלים ג"ת אהוד מנור א"י 21:5
21:11
-
42:16
2:0
21:00
גני תקוה
מעורבות ק"א מיקס יהוד 16:21
18:21
-
34:42
0:2
22:00
גני תקוה
על יסודי 1 יהוד אילות ג"ת 21:16
21:13
-
42:29
2:0
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 6 -
9/6/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
אור-יהודה
אנרג'י יהוד יובלים א"י 29:27
21:11
-
50:38
2:0
(ירוק | כחול | כתום)
מחזור 7 -
12/6/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
גני תקוה
אהוד מנור א"י אילות ג"ת 10:21
14:21
-
24:42
0:2
20:00
גני תקוה
יובלים ג"ת מיתר ג"ת 10:21
14:21
-
24:42
0:2
21:00
גני תקוה
מעורבות ק"א אנרג'י יהוד 21:14
22:20
-
43:34
2:0
21:00
גני תקוה
אלון 1 ג"ש יעקב כהן ק"א 13:21
17:21
-
30:42
0:2
22:00
גני תקוה
דמוקרטי ק"א גנים ג"ת 21:15
21:11
-
42:26
2:0
22:00
גני תקוה
אריאל ג"ת יובלים א"י 21:12
21:7
-
42:19
2:0
(ירוק | כחול | כתום)
לצפיה בתוצאות באתר פודיום
לצפיה בתוצאות באתר פודיום