סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

משחקי הליגה לעונת 2014-15



מחזור 1 - 3/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
ויצמן פנתרות -מעורבת 21:4
21:10
-
42:14
2:0
20:00
ברזילי
הרצוג א' מעלות סיני 21:17
18:21
11:15
50:53
1:2
20:00
ברזילי
מעלות סיני שריד 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:00
ברזילי
בן גוריון פרחי המדע א 16:21
21:23
-
37:44
0:2
20:00
ברזילי
רמון שפרינצק 18:21
17:21
-
35:42
0:2
מחזור 2 - 10/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
פרחי המדע א שריד 21:18
17:21
6:15
44:54
1:2
20:00
ברזילי
בן גוריון מעלות סיני 12:21
18:21
-
30:42
0:2
20:00
ברזילי
הרצוג א' ויצמן 21:16
19:21
8:15
48:52
1:2
מחזור 3 - 17/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
שריד הרצוג א' 21:12
15:21
14:16
50:49
1:2
20:00
ברזילי
פנתרות -מעורבת שפרינצק 13:21
15:21
-
28:42
0:2
מחזור 4 - 24/12/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
פנתרות -מעורבת רמון 13:21
18:21
-
31:42
0:2
20:00
ברזילי
פרחי המדע א מעלות סיני 13:21
21:12
10:15
44:48
1:2
מחזור 5 - 21/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
שפרינצק ויצמן 18:21
17:21
-
35:42
0:2
20:00
ברזילי
בן גוריון שריד 21:17
18:21
6:15
45:53
1:2
מחזור 6 - 28/1/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
בן גוריון פנתרות -מעורבת 19:21
13:21
-
32:42
0:2
20:00
ברזילי
מעלות סיני שפרינצק 21:18
12:21
14:16
47:55
1:2
מחזור 7 - 4/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
ויצמן בן צבי 9:21
23:21
14:16
46:58
1:2
20:00
ברזילי
רמון שריד 25:23
17:21
7:15
49:59
1:2
מחזור 8 - 11/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
מעלות סיני בן צבי 20:22
9:21
-
29:43
0:2
20:00
ברזילי
הרצוג א' בן גוריון 19:21
18:21
-
37:42
0:2
מחזור 9 - 18/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
שריד שפרינצק 17:21
21:17
14:16
52:54
1:2
20:00
ברזילי
פנתרות -מעורבת מעלות סיני 15:21
10:21
-
25:42
0:2
מחזור 10 - 25/2/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
פרחי המדע א הרצוג א' 10:21
16:21
-
26:42
0:2
20:00
ברזילי
רמון ויצמן 18:21
18:21
-
36:42
0:2
מחזור 11 - 11/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
בן גוריון רמון 13:21
21:16
7:15
41:52
1:2
20:00
ברזילי
פנתרות -מעורבת פרחי המדע א 12:21
15:21
-
27:42
0:2
מחזור 12 - 18/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
פנתרות -מעורבת שריד 10:21
21:23
-
31:44
0:2
20:00
ברזילי
הרצוג א' בן צבי 10:21
17:21
-
27:42
0:2
מחזור 13 - 25/3/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
הרצוג א' שפרינצק 15:21
12:21
-
27:42
0:2
20:00
ברזילי
מעלות סיני רמון 21:14
16:21
13:15
50:50
1:2
מחזור 14 - 1/4/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
בן גוריון שפרינצק 14:21
18:21
-
32:42
0:2
20:00
ברזילי
בן צבי פרחי המדע א 21:14
21:8
-
42:22
2:0
מחזור 15 - 11/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
בן צבי פנתרות -מעורבת 21:12
21:9
-
42:21
2:0
20:00
ברזילי
הרצוג א' רמון 21:10
21:17
-
42:27
2:0
מחזור 16 - 13/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
שפרינצק פרחי המדע א 21:16
21:7
-
42:23
2:0
20:00
ברזילי
שריד ויצמן 21:16
21:7
-
42:23
2:0
מחזור 17 - 18/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
הרצוג א' פנתרות -מעורבת 21:13
19:21
15:8
55:42
2:1
21:00
ברזילי
בן צבי רמון 21:12
21:10
-
42:22
2:0
מחזור 18 - 20/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
בן גוריון ויצמן 16:21
10:21
-
26:42
0:2
20:00
ברזילי
שריד בן צבי 16:21
17:21
-
33:42
0:2
מחזור 19 - 27/5/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
ברזילי
רמון פרחי המדע א 21:17
21:19
-
42:36
2:0
20:00
ברזילי
בן צבי שפרינצק 21:8
21:5
-
42:13
2:0
21:00
ברזילי
מעלות סיני ויצמן 21:14
21:16
-
42:30
2:0