סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 3 - 2017-2018 - מוקדמות



ט.ל.ח

מחזור 1 - 15/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בכור לוי מעלות סיני 15:21
17:21
-
32:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
פרחי המדע בן צבי 21:11
21:11
-
42:22
2:0
מחזור 2 - 22/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
רמון ניצני המדע 21:19
16:21
15:10
52:50
2:1
20:30
אולם ברזילי
מעלות סיני שפרינצק 21:14
12:21
15:9
48:44
2:1
21:00
אולם ברזילי
בן גוריון מגוונות 10:21
17:21
-
27:42
0:2
מחזור 3 - 29/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות רמון 21:12
21:10
-
42:22
2:0
20:30
אולם ברזילי
פרחי המדע מעלות סיני 14:21
15:21
-
29:42
0:2
מחזור 4 - 6/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת סמילנסקי 7:21
14:21
-
21:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
בן גוריון בגין 11:21
9:21
-
20:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
שפרינצק בן צבי 8:21
7:21
-
15:42
0:2
21:30
אולם ברזילי
תחכמוני מגוונות 13:21
18:21
-
31:42
0:2
מחזור 5 - 20/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
ויצמן ניצני המדע 11:21
21:17
12:15
44:53
1:2
20:30
אולם ברזילי
תחכמוני בגין 16:21
13:21
-
29:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
סמילנסקי בכור לוי 21:13
21:10
-
42:23
2:0
מחזור 6 - 27/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בכור לוי השיטה 21:14
17:21
8:15
46:50
1:2
20:30
אולם ברזילי
סמילנסקי הרצוג החדשה 21:19
21:14
-
42:33
2:0
21:00
אולם ברזילי
תחכמוני בן גוריון 21:5
21:11
-
42:16
2:0
21:00
אולם ברזילי
נבון ויצמן 21:15
21:10
-
42:25
2:0
מחזור 7 - 3/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
תחכמוני ניצני המדע 21:17
21:15
-
42:32
2:0
20:30
אולם ברזילי
רמון ויצמן 21:12
22:20
-
43:32
2:0
21:00
אולם ברזילי
בכור לוי שפרינצק 21:12
21:16
-
42:28
2:0
מחזור 8 - 10/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הרצוג החדשה פרחי המדע 21:18
23:21
-
44:39
2:0
20:30
אולם ברזילי
בן צבי השיטה 21:6
21:8
-
42:14
2:0
21:00
אולם ברזילי
בן גוריון נבון 14:21
18:21
-
32:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
מגוונות הפומות - המעורבות 21:8
21:18
-
42:26
2:0
מחזור 9 - 16/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
תחכמוני הפומות - המעורבות 19:21
21:19
15:11
55:51
2:1
21:00
אולם ברזילי
פרחי המדע שפרינצק 17:21
15:21
-
32:42
0:2
מחזור 10 - 17/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בן גוריון ניצני המדע 18:21
15:21
-
33:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת בכור לוי 17:21
25:23
11:15
53:59
1:2
מחזור 11 - 24/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת השיטה 16:21
15:21
-
31:42
0:2
20:00
אולם ברזילי
מעלות סיני סמילנסקי 22:20
9:21
12:15
43:56
1:2
21:00
אולם ברזילי
רמון נבון 11:21
12:21
-
23:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
מגוונות ניצני המדע 23:21
21:10
-
44:31
2:0
מחזור 12 - 31/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות בגין 10:21
13:21
-
23:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
בן צבי פרחי המדע 21:8
21:11
-
42:19
2:0
מחזור 13 - 7/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק הרצוג החדשה 20:22
12:21
-
32:43
0:2
21:00
אולם ברזילי
בגין מגוונות 21:12
21:14
-
42:26
2:0
מחזור 14 - 14/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בן גוריון רמון 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:00
אולם ברזילי
נבון ניצני המדע 21:11
21:16
-
42:27
2:0
21:00
אולם ברזילי
שפרינצק פנתרות -מעורבת 21:14
21:18
-
42:32
2:0
מחזור 15 - 21/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
תחכמוני רמון 21:7
21:15
-
42:22
2:0
20:30
אולם ברזילי
ויצמן בגין 7:21
10:21
-
17:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
בן צבי בכור לוי 21:12
21:9
-
42:21
2:0
מחזור 16 - 7/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
שז"ר
פנתרות -מעורבת בן צבי 16:21
9:21
-
25:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
רמון מגוונות 15:21
11:21
-
26:42
0:2
מחזור 17 - 14/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק השיטה 23:25
17:21
-
40:46
0:2
20:30
אולם ברזילי
בן צבי מעלות סיני 21:11
21:12
-
42:23
2:0
21:00
אולם ברזילי
בגין רמון 21:4
21:17
-
42:21
2:0
מחזור 18 - 21/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות נבון 7:21
11:21
-
18:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
פרחי המדע פנתרות -מעורבת 21:18
21:19
-
42:37
2:0
21:00
אולם ברזילי
בגין ניצני המדע 21:10
21:12
-
42:22
2:0
מחזור 19 - 28/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת מעלות סיני 11:21
9:21
-
20:42
0:2
20:00
אולם ברזילי
בגין נבון 21:16
21:14
-
42:30
2:0
21:00
אולם ברזילי
השיטה הרצוג החדשה 21:11
18:21
16:14
55:46
2:1
מחזור 20 - 25/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
מעלות סיני השיטה 22:20
21:18
-
43:38
2:0
20:00
אולם ברזילי
פרחי המדע בכור לוי 19:21
13:21
-
32:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
תחכמוני נבון 22:20
10:21
10:15
42:56
1:2
20:30
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות בן גוריון 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:00
אולם ברזילי
סמילנסקי שפרינצק 21:5
21:14
-
42:19
2:0
21:00
אולם ברזילי
ויצמן מגוונות 11:21
15:21
-
26:42
0:2
מחזור 21 - 30/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
אולם ברזילי
הרצוג החדשה מעלות סיני 13:21
18:21
-
31:42
0:2
09:00
אולם ברזילי
בן גוריון ויצמן 21:13
21:11
-
42:24
2:0
מחזור 22 - 2/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות ניצני המדע 21:14
27:25
-
48:39
2:0
20:30
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת הרצוג החדשה 11:21
13:21
-
24:42
0:2
מחזור 23 - 8/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
פרחי המדע סמילנסקי 8:21
9:21
-
17:42
0:2
20:30
ברזילי
הפומות - המעורבות ויצמן 21:18
21:16
-
42:34
2:0
מחזור 24 - 9/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
מגוונות נבון 21:7
21:9
-
42:16
2:0
20:30
אולם ברזילי
השיטה סמילנסקי 17:21
13:21
-
30:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
הרצוג החדשה בכור לוי 21:15
21:16
-
42:31
2:0
21:30
אולם ברזילי
השיטה פרחי המדע 21:16
21:18
-
42:34
2:0
מחזור 25 - 16/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בן צבי הרצוג החדשה 21:18
21:15
-
42:33
2:0
20:30
אולם ברזילי
בן צבי סמילנסקי 22:24
19:21
-
41:45
0:2