סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 2 - 2016-2017 - מוקדמות



ט.ל.ח


מחזור 1 - 14/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
רמון בן צבי 9:21
13:21
-
22:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
מעלות סיני שריד 21:19
21:14
-
42:33
2:0
מחזור 2 - 21/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בן גוריון פנתרות -מעורבת 21:12
21:15
-
42:27
2:0
20:00
אולם ברזילי
ניצני המדע פרחי המדע 21:15
21:16
-
42:31
2:0
מחזור 3 - 4/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
מעלות סיני הרצוג 2 21:17
17:21
15:6
53:44
2:1
20:30
אולם ברזילי
בן צבי בן גוריון 21:8
22:20
-
43:28
2:0
מחזור 4 - 11/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בכור לוי השיטה 14:21
13:21
-
27:42
0:2
20:00
אולם ברזילי
מעלות סיני ויצמן 21:12
21:19
-
42:31
2:0
20:30
אולם ברזילי
תחכמוני הרצוג 2 21:8
21:9
-
42:17
2:0
מחזור 5 - 18/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הרצוג 2 ויצמן 21:17
21:13
-
42:30
2:0
20:30
אולם ברזילי
בן צבי פנתרות -מעורבת 21:10
21:16
-
42:26
2:0
מחזור 6 - 25/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
רמון בן גוריון 17:21
12:21
-
29:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
מעלות סיני סמילנסקי 20:22
8:21
-
28:43
0:2
מחזור 7 - 1/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
שריד בכור לוי 19:21
21:19
14:16
54:56
1:2
20:00
אולם ברזילי
השיטה הרצוג 2 22:20
21:14
-
43:34
2:0
21:00
אולם ברזילי
שפרינצק בן צבי 19:21
10:21
-
29:42
0:2
מחזור 8 - 8/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
סמילנסקי שריד 21:10
21:4
-
42:14
2:0
20:30
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת שפרינצק 15:21
14:21
-
29:42
0:2
מחזור 9 - 15/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בן צבי פרחי המדע 21:10
21:16
-
42:26
2:0
20:00
אולם ברזילי
ויצמן בכור לוי 20:22
15:21
-
35:43
0:2
20:30
אולם ברזילי
סמילנסקי תחכמוני 21:12
21:18
-
42:30
2:0
מחזור 10 - 22/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק ניצני המדע 21:12
19:21
15:10
55:43
2:1
20:30
אולם ברזילי
השיטה ויצמן 21:15
21:9
-
42:24
2:0
מחזור 11 - 1/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
השיטה שריד 21:10
21:11
-
42:21
2:0
20:00
אולם ברזילי
סמילנסקי הרצוג החדשה 21:8
21:11
-
42:19
2:0
20:30
אולם ברזילי
בן גוריון פרחי המדע 21:18
17:21
15:13
53:52
2:1
מחזור 12 - 8/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הרצוג 2 שריד 21:8
21:19
-
42:27
2:0
20:30
אולם ברזילי
פרחי המדע רמון 21:19
19:21
10:15
50:55
1:2
מחזור 13 - 15/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
רמון שפרינצק 25:27
15:21
-
40:48
0:2
20:00
אולם ברזילי
סמילנסקי בכור לוי 21:9
21:8
-
42:17
2:0
20:30
אולם ברזילי
תחכמוני השיטה 21:11
21:5
-
42:16
2:0
מחזור 14 - 5/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת רמון 10:21
18:21
-
28:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
פרחי המדע שפרינצק 22:24
22:24
-
44:48
0:2
מחזור 15 - 19/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בן גוריון ניצני המדע 22:20
21:18
-
43:38
2:0
20:00
אולם ברזילי
מעלות סיני השיטה 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:30
אולם ברזילי
סמילנסקי ויצמן 21:6
21:17
-
42:23
2:0
20:30
אולם ברזילי
בכור לוי תחכמוני 11:21
12:21
-
23:42
0:2
מחזור 16 - 26/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בן צבי ניצני המדע 14:21
21:13
15:7
50:41
2:1
20:00
אולם ברזילי
מעלות סיני תחכמוני 20:22
19:21
-
39:43
0:2
20:30
אולם ברזילי
ויצמן שריד 18:21
21:13
13:15
52:49
1:2
20:30
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת פרחי המדע 17:21
12:21
-
29:42
0:2
מחזור 17 - 3/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
סמילנסקי השיטה 21:8
21:11
-
42:19
2:0
20:00
אולם ברזילי
שריד תחכמוני 8:21
11:21
-
19:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
מעלות סיני בכור לוי 21:5
21:13
-
42:18
2:0
20:30
אולם ברזילי
פנתרות -מעורבת ניצני המדע 11:21
10:21
-
21:42
0:2
מחזור 18 - 10/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק בן גוריון 14:21
21:16
15:11
50:48
2:1
20:00
אולם ברזילי
ניצני המדע רמון 17:21
18:21
-
35:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
בכור לוי הרצוג 2 19:21
21:19
16:18
56:58
1:2
20:30
אולם ברזילי
תחכמוני ויצמן 21:10
21:17
-
42:27
2:0