סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונת המשחקים 2018-2019


מחזור 1 - 14/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ברזילי
רמון בן צבי 17:21
18:21
-
35:42
0:2
21:00
ברזילי
נבון סמילנסקי 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:30
ברזילי
תחכמוני ניצני המדע 21:18
14:21
15:9
50:48
2:1
מחזור 2 - 21/11/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
נבון בן גוריון 21:6
21:16
-
42:22
2:0
21:00
אולם ברזילי
פרחי המדע רמון 14:21
19:21
-
33:42
0:2
מחזור 3 - 12/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
בן צבי ויצמן 21:10
21:8
-
42:18
2:0
20:20
ברזילי
בגין שפרינצק 21:3
21:2
-
42:5
2:0
21:00
ברזילי רחובות
ניצני המדע נבון 9:21
14:21
-
23:42
0:2
21:00
ברזילי
תחכמוני הרצוג החדשה 21:17
21:15
-
42:32
2:0
מחזור 4 - 19/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:20
ברזילי
בכור לוי בן גוריון 21:11
21:14
-
42:25
2:0
20:20
ברזילי
הפומות - המעורבות סמילנסקי 13:21
21:16
15:10
49:47
2:1
21:00
ברזילי
מגוונות רמון 21:13
22:20
-
43:33
2:0
21:00
ברזילי
מעלות סיני פרחי המדע 21:10
21:11
-
42:21
2:0
מחזור 5 - 26/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק ויצמן 21:12
21:11
-
42:23
2:0
20:00
אולם ברזילי
בן צבי בגין 21:18
16:21
8:15
45:54
1:2
20:40
ברזילי
הרצוג החדשה ניצני המדע 21:19
15:21
17:19
53:59
1:2
20:40
ברזילי
תחכמוני נבון 21:14
15:21
12:15
48:50
1:2
מחזור 6 - 2/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות בכור לוי 21:3
21:9
-
42:12
2:0
20:00
אולם ברזילי
פרחי המדע שפרינצק 9:21
15:21
-
24:42
0:2
20:40
ברזילי
בן גוריון סמילנסקי 11:21
17:21
-
28:42
0:2
20:40
אולם ברזילי
בגין מעלות סיני 21:15
21:10
-
42:25
2:0
מחזור 7 - 9/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הדלמטיות ויצמן 21:8
21:7
-
42:15
2:0
21:00
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות בן גוריון 21:9
21:15
-
42:24
2:0
21:00
אולם ברזילי
הרצוג החדשה נבון 21:18
9:21
8:15
38:54
1:2
21:00
אולם ברזילי
ויצמן מגוונות 7:21
9:21
-
16:42
0:2
מחזור 8 - 16/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
רמון ויצמן 21:14
23:21
-
44:35
2:0
20:00
אולם ברזילי
פרחי המדע בן צבי 14:21
7:21
-
21:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
הרצוג החדשה הפומות - המעורבות 5:21
12:21
-
17:42
0:2
21:00
אולם ברזילי
הדלמטיות פרחי המדע 21:7
21:9
-
42:16
2:0
מחזור 9 - 23/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
הדלמטיות בגין 21:9
21:14
-
42:23
2:0
20:00
אולם ברזילי
ויצמן מעלות סיני 11:21
12:21
-
23:42
0:2
21:00
ברזילי רחובות
בן גוריון ניצני המדע 22:20
15:21
12:15
49:56
1:2
21:00
אולם ברזילי
הרצוג החדשה בכור לוי 12:21
17:21
-
29:42
0:2
מחזור 10 - 30/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
נבון הפומות - המעורבות 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:00
אולם ברזילי
בכור לוי תחכמוני 16:21
19:21
-
35:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
מגוונות בגין 16:21
8:21
-
24:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
בן צבי מעלות סיני 21:12
21:14
-
42:26
2:0
מחזור 11 - 6/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
סמילנסקי תחכמוני 21:10
21:18
-
42:28
2:0
20:30
אולם ברזילי
הדלמטיות שפרינצק 21:7
21:10
-
42:17
2:0
מחזור 12 - 13/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אולם ברזילי
מגוונות פרחי המדע 21:10
21:15
-
42:25
2:0
20:00
ברזילי רחובות
הדלמטיות רמון 21:5
21:8
-
42:13
2:0
20:00
אולם ברזילי
סמילנסקי ניצני המדע 21:13
21:14
-
42:27
2:0
20:30
אולם ברזילי
רמון בגין 13:21
12:21
-
25:42
0:2
מחזור 13 - 20/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק בן צבי 21:18
12:21
17:15
50:54
2:1
20:00
אולם ברזילי
ניצני המדע בכור לוי 19:21
21:18
15:13
55:52
2:1
20:30
אולם ברזילי
בן גוריון תחכמוני 15:21
8:21
-
23:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
מעלות סיני מגוונות 21:19
17:21
12:15
50:55
1:2
מחזור 14 - 27/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק רמון 21:17
21:13
-
42:30
2:0
20:00
אולם ברזילי
ויצמן בגין 9:21
13:21
-
22:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
סמילנסקי הרצוג החדשה 21:15
21:8
-
42:23
2:0
20:30
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות ניצני המדע 21:15
21:18
-
42:33
2:0
מחזור 15 - 6/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
אולם ברזילי
הדלמטיות מעלות סיני 21:12
21:7
-
42:19
2:0
20:00
ברזילי
בן גוריון הרצוג החדשה 21:13
16:21
13:15
50:49
1:2
20:30
אולם ברזילי
ויצמן פרחי המדע 15:21
14:21
-
29:42
0:2
מחזור 16 - 13/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
רמון מעלות סיני 16:21
14:21
-
30:42
0:2
20:00
אולם ברזילי
בן צבי מגוונות 20:22
14:21
-
34:43
0:2
20:30
אולם ברזילי
הפומות - המעורבות תחכמוני 15:21
21:17
15:13
51:51
2:1
20:30
אולם ברזילי
בכור לוי סמילנסקי 7:21
16:21
-
23:42
0:2
מחזור 17 - 20/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אולם ברזילי
בכור לוי נבון 14:21
21:17
8:15
43:53
1:2
מחזור 18 - 23/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
אולם ברזילי
שפרינצק מגוונות 18:21
21:19
13:15
52:55
1:2
מחזור 19 - 27/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
הדלמטיות בן צבי 21:7
21:11
-
42:18
2:0
20:00
אולם ברזילי
שפרינצק מעלות סיני 22:24
21:18
9:15
52:57
1:2
20:30
אולם ברזילי
פרחי המדע בגין 11:21
13:21
-
24:42
0:2
20:30
אולם ברזילי
הדלמטיות מגוונות 21:17
21:9
-
42:26
2:0