סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

משחקי הליגה לעונת 2015-16



מחזור 1 - 11/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
פנתרות -מעורבת הרצוג החדשה 19:21
21:15
7:15
47:51
1:2
21:45
ברזילי רחובות
פרחי המדע א השיטה 8:21
10:21
-
18:42
0:2
מחזור 2 - 18/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
בכור לוי רמון 21:19
21:12
-
42:31
2:0
21:00
ברזילי
הרצוג א' שפרינצק 19:21
20:22
-
39:43
0:2
מחזור 3 - 25/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
ברזילי רחובות
בן צבי מעלות סיני 21:10
21:16
-
42:26
2:0
21:00
ברזילי רחובות
בן גוריון ויצמן 18:21
21:23
-
39:44
0:2
מחזור 4 - 2/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
ברזילי רחובות
פנתרות -מעורבת רמון 15:21
12:21
-
27:42
0:2
21:00
ברזילי
פרחי המדע א שריד 18:21
11:21
-
29:42
0:2
מחזור 5 - 16/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:30
ברזילי רחובות
בכור לוי פרחי המדע 18:21
12:21
-
30:42
0:2
21:00
ברזילי
הרצוג א' השיטה 12:21
14:21
-
26:42
0:2
מחזור 6 - 23/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
הרצוג החדשה מעלות סיני 15:21
20:22
-
35:43
0:2
21:00
ברזילי
הרצוג א' בן גוריון 21:18
24:22
-
45:40
2:0
מחזור 7 - 30/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
08:00
ברזילי רחובות
ויצמן השיטה 15:21
7:21
-
22:42
0:2
21:00
ברזילי רחובות
בכור לוי בן צבי 15:21
13:21
-
28:42
0:2
מחזור 8 - 6/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
שריד שפרינצק 21:19
21:18
-
42:37
2:0
21:00
ברזילי רחובות
רמון הרצוג החדשה 21:15
16:21
15:13
52:49
2:1
מחזור 9 - 13/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
פרחי המדע א שפרינצק 18:21
21:17
16:18
55:56
1:2
21:00
ברזילי רחובות
פנתרות -מעורבת מעלות סיני 16:21
16:21
-
32:42
0:2
מחזור 10 - 27/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
09:00
ברזילי
פרחי המדע א הרצוג א' 14:21
15:21
-
29:42
0:2
21:00
ברזילי
רמון בן צבי 13:21
15:21
-
28:42
0:2
מחזור 11 - 3/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
הרצוג א' ויצמן 32:30
21:17
-
53:47
2:0
20:45
ברזילי רחובות
מעלות סיני בכור לוי 19:21
17:21
-
36:42
0:2
מחזור 12 - 10/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
ויצמן שריד 21:23
17:21
-
38:44
0:2
21:00
ברזילי
פנתרות -מעורבת בן צבי 11:21
14:21
-
25:42
0:2
מחזור 13 - 17/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
פרחי המדע מעלות סיני 21:7
21:5
-
42:12
2:0
21:00
ברזילי
השיטה שריד 21:6
21:14
-
42:20
2:0
מחזור 14 - 24/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
פרחי המדע א ויצמן 22:20
16:21
13:15
51:56
1:2
21:00
ברזילי
בן צבי פרחי המדע 21:13
21:10
-
42:23
2:0
מחזור 15 - 2/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי
בן גוריון שריד 17:21
18:21
-
35:42
0:2
21:00
ברזילי
פנתרות -מעורבת בכור לוי 14:21
13:21
-
27:42
0:2
מחזור 16 - 9/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
רמון מעלות סיני 21:11
17:21
8:15
46:47
1:2
21:00
ברזילי רחובות
ויצמן שפרינצק 15:21
12:21
-
27:42
0:2
מחזור 17 - 16/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
פרחי המדע א בן גוריון 21:17
21:18
-
42:35
2:0
21:00
ברזילי רחובות
בן צבי הרצוג החדשה 17:21
21:16
15:7
53:44
2:1
מחזור 18 - 23/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
ברזילי רחובות
פנתרות -מעורבת פרחי המדע 14:21
10:21
-
24:42
0:2
20:30
ברזילי רחובות
שריד הרצוג א' 21:18
13:21
6:15
40:54
1:2
מחזור 19 - 30/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
בן גוריון השיטה 13:21
15:21
-
28:42
0:2
21:00
ברזילי רחובות
רמון פרחי המדע 13:21
14:21
-
27:42
0:2
מחזור 20 - 6/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
פרחי המדע הרצוג החדשה 21:18
21:17
-
42:35
2:0
21:00
ברזילי רחובות
שפרינצק בן גוריון 21:11
21:12
-
42:23
2:0
מחזור 21 - 13/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
שפרינצק השיטה 16:21
18:21
-
34:42
0:2
מחזור 22 - 20/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
ברזילי רחובות
בכור לוי הרצוג החדשה 16:21
11:21
-
27:42
0:2