סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב המוקדמות עונה 2022-23

תוכנית מקצועית - מאמאנט כפר סבא - עונת 2022-23



לצפיה בתוצאות באתר פודיום
מחזור 1 - 3/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
יצחק שדה גנים -
-
-
-
-
20:45
3
טי אנגלס גנים מעורבות -
-
-
-
-
20:45
2
רמז ב' גורדון ב' -
-
-
-
-
20:45
1
לאה גולדברג קרייזי מאם -
-
-
-
-
21:45
3
שי עגנון בן גוריון מעורבות -
-
-
-
-
21:45
2
אוסישקין ד' מאמוצי -
-
-
-
-
21:45
1
צורנט גנים ב' -
-
-
-
-
מחזור 2 - 10/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
יצחק שדה אוסישקין ד' -
-
-
-
-
19:45
2
גורדון ב' גולדה -
-
-
-
-
20:45
3
על יסודי ה' בן גוריון -
-
-
-
-
20:45
2
לאה גולדברג סורקיס -
-
-
-
-
20:45
1
רחל המשוררת טי אנגלס -
-
-
-
-
21:45
3
מאמוצי על יסודי א׳ -
-
-
-
-
21:45
2
בן גוריון מעורבות גנים ב' -
-
-
-
-
21:45
1
קרייזי מאם רמז א' -
-
-
-
-
מחזור 3 - 17/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
רמז ב' גנים מעורבות -
-
-
-
-
19:45

על יסודי ה' סורקיס -
-
-
-
-
20:45

דבורה עומר א' גנים -
-
-
-
-
20:45

יצחק שדה על יסודי א׳ -
-
-
-
-
20:45

בר אילן גנים ב' -
-
-
-
-
21:45
1
שי עגנון צורנט -
-
-
-
-
21:45

גורדון ב' טי אנגלס -
-
-
-
-
21:45

בן גוריון קרייזי מאם -
-
-
-
-
מחזור 4 - 21/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
דבורה עומר א' מאמוצי -
-
-
-
-
מחזור 5 - 24/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
על יסודי ה' רמז א' -
-
-
-
-
20:45
3
בן גוריון מעורבות בר אילן -
-
-
-
-
20:45
2
דבורה עומר א' על יסודי א׳ -
-
-
-
-
20:45
1
בן גוריון סורקיס -
-
-
-
-
21:45
3
רחל המשוררת גולדה -
-
-
-
-
21:45
2
שי עגנון ירוק -
-
-
-
-
21:45
1
יצחק שדה מאמוצי -
-
-
-
-
מחזור 6 - 1/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
גנים מעורבות גולדה -
-
-
-
-
19:45
2
דבורה עומר א' אוסישקין ד' -
-
-
-
-
20:45
3
רחל המשוררת גורדון ב' -
-
-
-
-
20:45
2
רמז ב' טי אנגלס -
-
-
-
-
20:45
1
לאה גולדברג רמז א' -
-
-
-
-
21:45
3
שי עגנון גנים ב' -
-
-
-
-
21:45
2
סורקיס קרייזי מאם -
-
-
-
-
21:45
1
ירוק צורנט -
-
-
-
-
מחזור 7 - 5/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
2
אוסישקין ד' גנים -
-
-
-
-
21:45
2
רמז ב' רחל המשוררת -
-
-
-
-
מחזור 8 - 8/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
על יסודי ה' לאה גולדברג -
-
-
-
-
20:45
3
גורדון ב' גנים מעורבות -
-
-
-
-
20:45
1
ירוק בר אילן -
-
-
-
-
21:45
3
גולדה טי אנגלס -
-
-
-
-
21:45
1
בן גוריון רמז א' -
-
-
-
-
מחזור 9 - 12/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
רחל המשוררת גנים מעורבות -
-
-
-
-
20:45
2
בן גוריון מעורבות צורנט -
-
-
-
-
20:45
1
ירוק גנים ב' -
-
-
-
-
21:45
3
שי עגנון בר אילן -
-
-
-
-
21:45
2
אוסישקין ד' על יסודי א׳ -
-
-
-
-
21:45
1
מאמוצי גנים -
-
-
-
-
מחזור 10 - 15/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
רמז ב' גולדה -
-
-
-
-
19:45
2
ירוק בן גוריון מעורבות -
-
-
-
-
20:45
3
דבורה עומר א' יצחק שדה -
-
-
-
-
20:45
2
לאה גולדברג בן גוריון -
-
-
-
-
20:45
1
על יסודי ה' קרייזי מאם -
-
-
-
-
21:45
3
בר אילן צורנט -
-
-
-
-
21:45
2
סורקיס רמז א' -
-
-
-
-
21:45
1
גנים על יסודי א׳ -
-
-
-
-
לצפיה בתוצאות באתר פודיום
לצפיה בתוצאות באתר פודיום