סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב המוקדמות עונת 2021-22

תוכנית מקצועית - מאמאנט כפר סבא - עונת 2021-22


לצפיה בתוצאות באתר פודיום
מחזור 1 - 4/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
3
יצחק שדה בן גוריון -
-
-
-
-
19:45
2
רחל המשוררת טי אנגלס -
-
-
-
-
20:15
3
על יסודי ה' גולדה -
-
-
-
-
20:45
2
שי עגנון ב' סורקיס -
-
-
-
-
20:45
1
אוסישקין ד' מאמוצי -
-
-
-
-
21:15
3
דבורה עומר א' מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
21:45
2
לאה גולדברג צורנט -
-
-
-
-
21:45
1
בר אילן קרייזי מאם -
-
-
-
-
מחזור 2 - 11/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
על יסודי ה' מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
20:45
2
רחל המשוררת מאמוצי -
-
-
-
-
20:45
3
לאה גולדברג גורדון ב' -
-
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה סורקיס -
-
-
-
-
21:45
2
ירוק קרייזי מאם -
-
-
-
-
מחזור 3 - 15/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
רמז ב' טי אנגלס -
-
-
-
-
20:45
2
אוסישקין ד' רחל המשוררת -
-
-
-
-
20:45
1
סורקיס גנים -
-
-
-
-
21:45
3
שי עגנון ב' בן גוריון -
-
-
-
-
21:45
2
ירוק צורנט -
-
-
-
-
מחזור 4 - 18/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
רמז ב' אוסישקין ד' -
-
-
-
-
20:45
3
דבורה עומר א' רמז א' -
-
-
-
-
20:45
1
קרייזי מאם צורנט -
-
-
-
-
20:45
2
גולדה מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
21:45
3
יצחק שדה גנים -
-
-
-
-
21:45
2
לאה גולדברג בר אילן -
-
-
-
-
21:45
1
גורדון ב' ירוק -
-
-
-
-
מחזור 5 - 25/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
אוסישקין ד' טי אנגלס -
-
-
-
-
19:45
2
על יסודי ה' דבורה עומר א' -
-
-
-
-
20:45
3
בן גוריון גנים -
-
-
-
-
20:45
2
רמז א' מעורבות בן גוריון -
-
-
-
-
20:45
1
גורדון ב' צורנט -
-
-
-
-
21:45
3
רמז ב' מאמוצי -
-
-
-
-
21:45
2
יצחק שדה שי עגנון ב' -
-
-
-
-
21:45
1
ירוק בר אילן -
-
-
-
-
מחזור 6 - 9/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
2
שי עגנון ב' גנים -
-
-
-
-
19:45
3
רמז ב' רחל המשוררת -
-
-
-
-
20:45
3
סורקיס בן גוריון -
-
-
-
-
20:45
2
בר אילן צורנט -
-
-
-
-
20:45
1
גולדה רמז א' -
-
-
-
-
21:45
3
גורדון ב' קרייזי מאם -
-
-
-
-
21:45
2
לאה גולדברג ירוק -
-
-
-
-
21:45
1
טי אנגלס מאמוצי -
-
-
-
-
מחזור 7 - 13/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
3
על יסודי ה' רמז א' -
-
-
-
-
20:45
2
דבורה עומר א' גולדה -
-
-
-
-
21:45
3
בר אילן גורדון ב' -
-
-
-
-
21:45
2
לאה גולדברג קרייזי מאם -
-
-
-
-
מחזור 8 - 16/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
3
משחקי גביע משחקי גביע -
-
-
-
-
לצפיה בתוצאות באתר פודיום
לצפיה בתוצאות באתר פודיום