חרבות ברזל - כל העדכונים
חרבות ברזל - הצטרפות לאימונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 9 - שלב הבתים



ט.ל.ח

מחזור 1 - 7/2/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
אם המושבות 1 הס/עין גנים 3 19:21
12:21
-
31:42
0:2
19:00
אמיר
עלומים/נווה עוז אמיר/עין גנים 21:14
13:21
13:15
47:50
1:2
20:00
אמיר
נעמי שמר/פאול קור ביאליק 16:21
18:21
-
34:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 2 -
14/2/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
דבורה עומר 2 שיפר 21:5
21:19
-
42:24
2:0
19:00
אמיר
מורשה ברנר/דבורה עומר 21:16
22:20
-
43:36
2:0
20:00
אמיר
ביאליק אלימלך כנר 21:15
19:21
9:15
49:51
1:2
(תחתון | עליון)
מחזור 3 -
21/2/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
אריק איינשטיין אמיר/עין גנים 21:17
21:12
-
42:29
2:0
18:00
אמיר
הס/עין גנים 3 דבורה עומר 2 16:21
10:21
-
26:42
0:2
19:00
אמיר
בן צבי/עמל ב גולדה 18:21
21:8
15:11
54:40
2:1
20:00
אמיר
מאמאנט גנים אהוד מנור 22:20
21:16
-
43:36
2:0
20:00
אמיר
הדר/ארנס ברנר/דבורה עומר 21:16
21:18
-
42:34
2:0
21:00
אמיר
קפלן אריק איינשטיין/עוזי חיטמן 2 17:21
18:21
-
35:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 4 -
28/2/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
אמיר/עין גנים אריק איינשטיין/עוזי חיטמן 2 22:24
19:21
-
41:45
0:2
18:00
אמיר
אלימלך כנר נעמי שמר/פאול קור 21:8
21:15
-
42:23
2:0
19:00
אמיר
אם המושבות 1 יצחק נבון 12:21
10:21
-
22:42
0:2
19:00
אמיר
מורשה בן צבי/עמל ב 21:16
21:19
-
42:35
2:0
20:00
אמיר
אריק איינשטיין עלומים/נווה עוז 15:21
10:21
-
25:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 5 -
14/3/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
יצחק נבון דבורה עומר 2 18:21
7:21
-
25:42
0:2
18:00
אמיר
ברנר/דבורה עומר גולדה 21:18
14:21
10:15
45:54
1:2
19:00
אמיר
ביאליק אהוד מנור 21:10
21:12
-
42:22
2:0
19:00
אמיר
קפלן אריק איינשטיין 11:21
18:21
-
29:42
0:2
20:00
אמיר
הדר/ארנס מורשה 18:21
15:21
-
33:42
0:2
20:00
אמיר
אלימלך כנר מאמאנט גנים 14:21
13:21
-
27:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 6 -
21/3/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
אמיר
מאמאנט גנים ביאליק 8:21
14:21
-
22:42
0:2
19:00
אמיר
שיפר אם המושבות 1 13:21
21:13
15:13
49:47
2:1
20:00
אמיר
אהוד מנור נעמי שמר/פאול קור 21:12
21:12
-
42:24
2:0
20:00
אמיר
גולדה הדר/ארנס 12:21
19:21
-
31:42
0:2
21:00
אמיר
אריק איינשטיין/עוזי חיטמן 2 עלומים/נווה עוז 21:13
18:21
15:8
54:42
2:1
21:00
אמיר
אמיר/עין גנים קפלן 21:17
21:14
-
42:31
2:0
(תחתון | עליון)
מחזור 7 -
2/5/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
נעמי שמר/פאול קור מאמאנט גנים 15:21
10:21
-
25:42
0:2
18:00
אמיר
עלומים/נווה עוז קפלן 21:15
21:14
-
42:29
2:0
19:00
אמיר
ברנר/דבורה עומר בן צבי/עמל ב 11:21
21:15
8:15
40:51
1:2
19:00
אמיר
דבורה עומר 2 אם המושבות 1 21:7
21:8
-
42:15
2:0
20:00
אמיר
הס/עין גנים 3 יצחק נבון 15:21
11:21
-
26:42
0:2
20:00
אמיר
גולדה מורשה 21:13
11:21
15:8
47:42
2:1
21:00
אמיר
אהוד מנור אלימלך כנר 21:5
21:11
-
42:16
2:0
(תחתון | עליון)
מחזור 8 -
23/5/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
בן צבי/עמל ב הדר/ארנס 17:21
14:21
-
31:42
0:2
19:00
אמיר
אריק איינשטיין/עוזי חיטמן 2 אריק איינשטיין 21:17
21:19
-
42:36
2:0
20:00
אמיר
יצחק נבון שיפר 21:11
21:13
-
42:24
2:0
21:00
אמיר
שיפר הס/עין גנים 3 21:13
18:21
15:8
54:42
2:1
(תחתון | עליון)