סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 9 - שלב המוקדמות




ט.ל.ח

מחזור 1 - 6/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
נעמי שמר/פאול קור מאמאנט גנים 10:21
15:21
-
25:42
0:2
18:00
אמיר
אלימלך כנר 2/דבורה עומר 2 אם המושבות 1 21:12
21:14
-
42:26
2:0
19:00
אמיר
מורשה אלימלך כנר 11:21
6:21
-
17:42
0:2
19:00
אמיר
עלומים/נווה עוז יצחק נבון 12:21
5:21
-
17:42
0:2
20:00
אמיר
בן צבי/הס 2 שיפר 7:21
15:21
-
22:42
0:2
20:00
אמיר
ברנר/דבורה עומר הדר/ארנס 21:23
21:14
15:8
57:45
2:1
21:00
אמיר
קפלן רון 2:21
14:21
-
16:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 2 -
13/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
אם המושבות 2 אלימלך כנר 2/דבורה עומר 2 8:21
7:21
-
15:42
0:2
18:00
אמיר
אריק איינשטיין אמיר/עין גנים 21:23
18:21
-
39:44
0:2
19:00
אמיר
בן צבי/הס 2 קפלן 21:14
21:5
-
42:19
2:0
19:00
אמיר
הדר/ארנס מאמאנט גנים 16:21
16:21
-
32:42
0:2
20:00
אמיר
ברנר/דבורה עומר עמל ב/שמעוני 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:00
אמיר
ביאליק אלימלך כנר 21:12
20:22
15:9
56:43
2:1
21:00
אמיר
אהוד מנור בן צבי/הס 1 13:21
9:21
-
22:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 3 -
27/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
אריק איינשטיין אם המושבות 1 18:21
21:17
15:12
54:50
2:1
18:00
אמיר
עלומים/נווה עוז שיפר 7:21
7:21
-
14:42
0:2
19:00
אמיר
יצחק נבון רון 8:21
8:21
-
16:42
0:2
19:00
אמיר
אמיר/עין גנים אלימלך כנר 2/דבורה עומר 2 9:21
5:21
-
14:42
0:2
20:00
אמיר
ביאליק מורשה 21:7
21:13
-
42:20
2:0
21:00
אמיר
מאמאנט גנים עמל ב/שמעוני 21:19
15:21
10:15
46:55
1:2
(כתום | ירוק)
מחזור 4 -
3/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
בן צבי/הס 2 עלומים/נווה עוז 22:20
21:17
-
43:37
2:0
18:00
אמיר
הדר/ארנס נעמי שמר/פאול קור 21:14
21:11
-
42:25
2:0
19:00
אמיר
אמיר/עין גנים אם המושבות 2 21:18
16:21
15:10
52:49
2:1
19:00
אמיר
אהוד מנור ביאליק 13:21
7:21
-
20:42
0:2
20:00
אמיר
יצחק נבון קפלן 21:12
21:9
-
42:21
2:0
20:00
אמיר
רון שיפר 21:11
21:17
-
42:28
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 5 -
10/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
בן צבי/הס 2 יצחק נבון 14:21
15:21
-
29:42
0:2
19:00
אמיר
מאמאנט גנים ברנר/דבורה עומר 21:10
21:13
-
42:23
2:0
19:00
אמיר
רון עלומים/נווה עוז 21:8
21:4
-
42:12
2:0
20:00
אמיר
עמל ב/שמעוני נעמי שמר/פאול קור 14:21
21:16
8:15
43:52
1:2
20:00
אמיר
אלימלך כנר אהוד מנור 21:17
21:16
-
42:33
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 6 -
17/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
אלימלך כנר 2/דבורה עומר 2 אריק איינשטיין 21:10
21:6
-
42:16
2:0
18:00
אמיר
שיפר קפלן 21:12
21:13
-
42:25
2:0
19:00
אמיר
בן צבי/הס 1 ביאליק 11:21
14:21
-
25:42
0:2
19:00
אמיר
מורשה אהוד מנור 18:21
19:21
-
37:42
0:2
20:00
אמיר
נעמי שמר/פאול קור ברנר/דבורה עומר 21:17
21:19
-
42:36
2:0
20:00
אמיר
אם המושבות 1 אם המושבות 2 21:18
21:14
-
42:32
2:0
21:00
אמיר
אלימלך כנר בן צבי/הס 1 21:15
21:11
-
42:26
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 7 -
24/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אמיר
אם המושבות 1 אמיר/עין גנים 21:11
21:17
-
42:28
2:0
18:00
אמיר
קפלן עלומים/נווה עוז 21:15
16:21
13:15
50:51
1:2
19:00
אמיר
אם המושבות 2 אריק איינשטיין 12:21
20:22
-
32:43
0:2
19:00
אמיר
שיפר יצחק נבון 20:22
21:14
11:15
52:51
1:2
20:00
אמיר
עמל ב/שמעוני הדר/ארנס 21:15
21:13
-
42:28
2:0
20:00
אמיר
בן צבי/הס 2 רון 0:21
0:21
-
0:42
0:2
21:00
אמיר
בן צבי/הס 1 מורשה 10:21
21:12
14:16
45:49
1:2
(כתום | ירוק)