סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 8 - שלב המוקדמות


ט.ל.ח


מחזור 1 - 14/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

יצחק נבון עלומים/נוה עוז 16:21
21:18
15:13
52:52
2:1
18:15

אלימלך כנר עין גנים/דבורה עומר 21:5
21:14
-
42:19
2:0
19:00

ביאליק נעמי שמר/פאול קור 21:4
21:5
-
42:9
2:0
19:00

אהוד מנור עמל ב/שמעוני 11:21
12:21
-
23:42
0:2
20:00

גנים מורשה 21:10
22:20
-
43:30
2:0
20:00

אם המושבות-1 קפלן 21:5
22:20
-
43:25
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 2 -
21/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

אם המושבות-2 הדר/ארנס 21:15
15:21
15:5
51:41
2:1
18:15

אריק איינשטיין בן צבי/הס2 21:16
21:9
-
42:25
2:0
19:00

עין גנים/דבורה עומר בן צבי/הס1 9:21
20:22
-
29:43
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 3 -
28/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

מורשה בן צבי/הס1 18:21
21:10
11:15
50:46
1:2
18:15

אהוד מנור ביאליק 5:21
19:21
-
24:42
0:2
19:00

אם המושבות-1 בן צבי/הס2 21:14
21:9
-
42:23
2:0
19:00

נעמי שמר/פאול קור גנים 17:21
9:21
-
26:42
0:2
20:00

עלומים/נוה עוז הדר/ארנס 21:13
20:22
15:6
56:41
2:1
20:00

אם המושבות-2 אריק איינשטיין 21:0
21:0
-
42:0
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 4 -
11/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

יצחק נבון קפלן 21:13
21:18
-
42:31
2:0
19:00

נעמי שמר/פאול קור מורשה 13:21
16:21
-
29:42
0:2
20:00

אלימלך כנר גנים 21:11
21:9
-
42:20
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 5 -
1/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

עלומים/נוה עוז אם המושבות-1 21:13
16:21
9:15
46:49
1:2
19:00

מורשה ביאליק 9:21
14:21
-
23:42
0:2
20:00

בן צבי/הס2 הדר/ארנס 19:21
17:21
-
36:42
0:2
20:00

יצחק נבון אריק איינשטיין 16:21
16:21
-
32:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 6 -
8/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

יצחק נבון הדר/ארנס 21:19
21:9
-
42:28
2:0
18:15

עמל ב/שמעוני עין גנים/דבורה עומר 21:14
21:12
-
42:26
2:0
19:00

קפלן בן צבי/הס2 12:21
21:16
15:11
48:48
2:1
19:00

אלימלך כנר מורשה 21:15
21:10
-
42:25
2:0
20:00

ביאליק בן צבי/הס1 21:9
21:10
-
42:19
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 7 -
15/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

בן צבי/הס2 אם המושבות-2 13:21
16:21
-
29:42
0:2
18:15

נעמי שמר/פאול קור עמל ב/שמעוני 17:21
11:21
-
28:42
0:2
19:00

בן צבי/הס1 אלימלך כנר 7:21
14:21
-
21:42
0:2
19:00

הדר/ארנס אם המושבות-1 19:21
20:22
-
39:43
0:2
20:00

קפלן עלומים/נוה עוז 10:21
11:21
-
21:42
0:2
20:00

מורשה אהוד מנור 22:20
11:21
13:15
46:56
1:2
(כתום | ירוק)
מחזור 8 -
22/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

בן צבי/הס1 עמל ב/שמעוני 13:21
8:21
-
21:42
0:2
18:15

ביאליק אלימלך כנר 21:10
20:22
15:7
56:39
2:1
19:00

אריק איינשטיין אם המושבות-1 14:21
11:21
-
25:42
0:2
19:00

מורשה עין גנים/דבורה עומר 22:20
17:21
11:15
50:56
1:2
20:00

גנים אהוד מנור 21:8
22:20
-
43:28
2:0
20:00

יצחק נבון אם המושבות-2 14:21
21:13
13:15
48:49
1:2
(כתום | ירוק)
מחזור 9 -
1/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

הדר/ארנס קפלן 18:21
21:13
15:10
54:44
2:1
19:00

אלימלך כנר אהוד מנור 21:13
21:11
-
42:24
2:0
19:00

בן צבי/הס1 נעמי שמר/פאול קור 21:19
21:16
-
42:35
2:0
20:00

בן צבי/הס2 עלומים/נוה עוז 10:21
13:21
-
23:42
0:2
20:00

ביאליק עמל ב/שמעוני 21:17
21:18
-
42:35
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 10 -
8/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

יצחק נבון אם המושבות-1 21:17
21:18
-
42:35
2:0
18:15

אריק איינשטיין קפלן 21:14
21:11
-
42:25
2:0
19:00

עמל ב/שמעוני גנים 21:18
21:14
-
42:32
2:0
19:00

אם המושבות-2 עלומים/נוה עוז 11:21
17:21
-
28:42
0:2
20:00

עין גנים/דבורה עומר אהוד מנור 21:15
14:21
15:5
50:41
2:1
20:00

נעמי שמר/פאול קור אלימלך כנר 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00

גנים עין גנים/דבורה עומר 21:11
21:12
-
42:23
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 11 -
22/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00

אם המושבות-1 אם המושבות-2 17:21
21:15
15:3
53:39
2:1
18:15

עמל ב/שמעוני מורשה 21:12
21:9
-
42:21
2:0
19:00

אהוד מנור בן צבי/הס1 17:21
21:19
12:15
50:55
1:2
19:00

גנים ביאליק 14:21
9:21
-
23:42
0:2
20:00

עין גנים/דבורה עומר נעמי שמר/פאול קור 21:19
21:10
-
42:29
2:0
20:00

עלומים/נוה עוז אריק איינשטיין 21:12
21:18
-
42:30
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 12 -
29/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15

יצחק נבון בן צבי/הס2 21:15
21:16
-
42:31
2:0
19:00

הדר/ארנס אריק איינשטיין 16:21
21:17
18:20
55:58
1:2
19:00

עין גנים/דבורה עומר ביאליק 2:21
18:21
-
20:42
0:2
20:00

עמל ב/שמעוני אלימלך כנר 21:13
21:18
-
42:31
2:0
20:00

קפלן אם המושבות-2 16:21
21:12
22:20
59:53
2:1
21:00

בן צבי/הס1 גנים 16:21
16:21
-
32:42
0:2
21:00

אהוד מנור נעמי שמר/פאול קור 21:15
21:17
-
42:32
2:0
(כתום | ירוק)