סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב בתים ומשחקי מיקום פתח תקוה 2017/18




ט.ל.ח

מחזור 1 - 6/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:40
אמיר שמאל
איינשטיין שיפר 14:21
15:21
-
29:42
0:2
18:40
אמיר ימין
בן צבי/הס 1 שמעוני 14:21
12:21
-
26:42
0:2
19:30
אמיר שמאל
מורשה קפלן 21:16
21:17
-
42:33
2:0
19:30
אמיר ימין
אורנים הס 17:21
21:23
-
38:44
0:2
20:20
אמיר שמאל
חיים חפר דבורה עומר 8:21
18:21
-
26:42
0:2
20:20
אמיר ימין
בן גוריון נעמי שמר/פאול קור 14:21
13:21
-
27:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 2 -
13/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:40
אמיר שמאל
חיים חפר קפלן 21:16
21:16
-
42:32
2:0
18:40
אמיר ימין
שמעוני פאולקור 18:21
11:21
-
29:42
0:2
19:30
אמיר שמאל
דבורה עומר אהוד מנור 21:16
21:6
-
42:22
2:0
19:30
אמיר ימין
בן צבי/הס 1 יסודות 15:21
18:21
-
33:42
0:2
20:20
אמיר שמאל
נתן יונתן מורשה 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:20
אמיר ימין
איינשטיין אורנים 21:11
22:20
-
43:31
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 3 -
20/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:40
אמיר שמאל
מורשה חיים חפר 16:21
10:21
-
26:42
0:2
19:00
אמיר ימין
יסודות פאולקור 13:21
16:21
-
29:42
0:2
19:30
אמיר שמאל
קפלן דבורה עומר 8:21
8:21
-
16:42
0:2
19:50
אמיר ימין
שיפר בן גוריון 21:16
21:14
-
42:30
2:0
20:20
אמיר שמאל
נעמי שמר/פאול קור הס 21:6
21:14
-
42:20
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 4 -
10/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:40
אמיר שמאל
הס איינשטיין 21:17
15:21
10:15
46:53
1:2
18:40
אמיר ימין
דבורה עומר מורשה 21:18
21:13
-
42:31
2:0
19:30
אמיר שמאל
נתן יונתן חיים חפר 9:21
28:30
-
37:51
0:2
19:30
אמיר ימין
נעמי שמר/פאול קור שיפר 21:10
21:11
-
42:21
2:0
20:20
אמיר שמאל
קפלן אהוד מנור 20:22
17:21
-
37:43
0:2
20:20
אמיר ימין
בן גוריון אורנים 21:18
13:21
15:2
49:41
2:1
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 5 -
24/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:40
אמיר שמאל
נעמי שמר/פאול קור אורנים 21:12
21:11
-
42:23
2:0
18:40
אמיר ימין
קפלן נתן יונתן 18:21
16:21
-
34:42
0:2
19:30
אמיר שמאל
חיים חפר אהוד מנור 21:19
21:16
-
42:35
2:0
19:30
אמיר ימין
בן גוריון איינשטיין 13:21
19:21
-
32:42
0:2
20:20
אמיר ימין
אהוד מנור נתן יונתן 18:21
13:21
-
31:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 6 -
1/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:40
אמיר שמאל
הס בן גוריון 21:19
21:13
-
42:32
2:0
19:30
אמיר ימין
איינשטיין נעמי שמר/פאול קור 0:21
0:21
-
0:42
0:2
20:20
אמיר - מגרש שמאל
אורנים שיפר 13:21
19:21
-
32:42
0:2
21:10
אמיר שמאל
דבורה עומר נתן יונתן 21:17
21:18
-
42:35
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 7 -
8/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:40
אמיר שמאל
מורשה אהוד מנור 18:21
21:15
15:8
54:44
2:1
18:40
אמיר ימין
בן צבי/הס 1 פאולקור 11:21
16:21
-
27:42
0:2
19:30
אמיר שמאל
שיפר הס 21:14
25:23
-
46:37
2:0
19:30
אמיר ימין
שמעוני יסודות 14:21
22:20
16:18
52:59
1:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)