סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב מוקדמות- עונה 7 2019/2020





ט.ל.ח

מחזור 1 - 19/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
אהוד מנור לביאות השרון 11:21
13:21
-
24:42
0:2
18:15
אמיר
עין גנים הס 11:21
18:21
-
29:42
0:2
19:00
אמיר
מורשה נעמי שמר/פאול קור 7:21
14:21
-
21:42
0:2
19:00
אמיר
נתן יונתן גנים 17:21
12:21
-
29:42
0:2
20:00
אמיר
בן גוריון אריק איינשטיין 21:11
21:16
-
42:27
2:0
20:00
אמיר
חיים חפר בן צבי 21:17
21:9
-
42:26
2:0
(ירוק | כתום)
מחזור 2 -
26/11/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
נעמי שמר/פאול קור בן צבי 21:15
21:11
-
42:26
2:0
18:15
אמיר
גנים אריק איינשטיין 21:15
21:14
-
42:29
2:0
19:00
אמיר
לביאות השרון שמעוני 21:6
21:14
-
42:20
2:0
19:00
אמיר
הס דבורה עומר 11:21
9:21
-
20:42
0:2
20:00
אמיר
עין גנים בן גוריון 14:21
21:19
13:15
48:55
1:2
20:00
אמיר
אהוד מנור חיים חפר 7:21
16:21
-
23:42
0:2
(ירוק | כתום)
מחזור 3 -
3/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
אריק איינשטיין דבורה עומר 13:21
17:21
-
30:42
0:2
18:15
אמיר
בן צבי שמעוני 18:21
21:13
15:10
54:44
2:1
19:00
אמיר
נעמי שמר/פאול קור חיים חפר 8:21
15:21
-
23:42
0:2
19:00
אמיר
גנים בן גוריון 21:13
21:11
-
42:24
2:0
20:00
אמיר
לביאות השרון מורשה 21:4
21:9
-
42:13
2:0
20:00
אמיר
הס נתן יונתן 21:15
14:21
8:15
43:51
1:2
(ירוק | כתום)
מחזור 4 -
10/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
דבורה עומר בן גוריון 21:11
26:24
-
47:35
2:0
18:15
אמיר
שמעוני חיים חפר 11:21
13:21
-
24:42
0:2
19:00
אמיר
בן צבי מורשה 21:15
19:21
12:15
52:51
1:2
19:00
אמיר
אריק איינשטיין נתן יונתן 17:21
21:12
15:7
53:40
2:1
20:00
אמיר
גנים עין גנים 21:0
21:0
-
42:0
2:0
20:00
אמיר
נעמי שמר/פאול קור אהוד מנור 21:11
21:8
-
42:19
2:0
(ירוק | כתום)
מחזור 5 -
17/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
בן גוריון נתן יונתן 21:13
18:21
9:15
48:49
1:2
19:00
אמיר
בן צבי לביאות השרון 14:21
5:21
-
19:42
0:2
20:00
אמיר
אריק איינשטיין הס 10:21
5:21
-
15:42
0:2
20:00
אמיר
שמעוני אהוד מנור 9:21
16:21
-
25:42
0:2
20:45
אמיר
דבורה עומר עין גנים 21:15
21:8
-
42:23
2:0
(ירוק | כתום)
מחזור 6 -
31/12/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
מורשה אהוד מנור 18:21
17:21
-
35:42
0:2
18:15
אמיר
נתן יונתן עין גנים 21:16
21:14
-
42:30
2:0
19:00
אמיר
בו גוריון הס 15:21
21:16
14:16
50:53
1:2
19:00
אמיר
חיים חפר לביאות השרון 19:21
9:21
-
28:42
0:2
20:00
אמיר
שמעוני נעמי שמר/פאול קור 9:21
16:21
-
25:42
0:2
20:00
אמיר
דבורה עומר גנים 17:21
13:21
-
30:42
0:2
(ירוק | כתום)
מחזור 7 -
7/1/2020
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
עין גנים אריק אינשטיין 26:24
21:19
-
47:43
2:0
18:15
אמיר
לביאות השרון נעמי שמר/פאול קור 21:7
21:7
-
42:14
2:0
19:00
אמיר
הס גנים 19:21
19:21
-
38:42
0:2
19:00
אמיר
אהוד מנור בן צבי 12:21
15:21
-
27:42
0:2
20:00
אמיר
נתן יונתן דבורה עומר 0:21
0:21
-
0:42
0:2
20:00
אמיר
מורשה שמעוני 16:21
11:21
-
27:42
0:2
20:45
אמיר
חיים חפר מורשה 21:14
21:17
-
42:31
2:0
(ירוק | כתום)