סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

טורניר נערות/ילדות מתמשך - מוקדמות


טורניר ילדות ונערות - מתמשך

מוקדמות - בתאריך 14/5/2019 -  2 סבבים מלאים בכל בית (מערכה 1 עד 18 וללא הפרשים)

בית גמר ודירוג סופי - בתאריך 11/6/2019 - משחקים מלאים

בהצלחה לכל הקבוצות !!!



ט.ל.ח

מוקדמות - 14/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
17:20
רשת-3
נתן יונתן-1 נעמי שמר 18:12
-
-
18:12
1:0
17:20
רשת-2
אורנים ברנר 18:8
-
-
18:8
1:0
17:20
רשת-1
גולדה-נתן יונתן אחד העם - רמת ורבר 18:15
-
-
18:15
1:0
17:40
רשת-3
נתן יונתן-2 ברנר/דבורה עומר 2:18
-
-
2:18
0:1
17:40
רשת-2
בן צבי/הס 1 אורנים 4:18
-
-
4:18
0:1
17:40
רשת-1
אחד העם - רמת ורבר ברנר 14:18
-
-
14:18
0:1
18:00
רשת-3
נתן יונתן-1 נתן יונתן-2 18:14
-
-
18:14
1:0
18:00
רשת-2
אחד העם - רמת ורבר אורנים 13:18
-
-
13:18
0:1
18:00
רשת-1
גולדה-נתן יונתן בן צבי/הס 1 18:10
-
-
18:10
1:0
18:20
רשת-3
ברנר/דבורה עומר נעמי שמר 18:14
-
-
18:14
1:0
18:20
רשת-2
בן צבי/הס 1 אחד העם - רמת ורבר 6:18
-
-
6:18
0:1
18:20
רשת-1
ברנר גולדה-נתן יונתן 17:18
-
-
17:18
0:1
18:40
רשת-3
נתן יונתן-1 ברנר/דבורה עומר 16:18
-
-
16:18
0:1
18:40
רשת-2
אורנים גולדה-נתן יונתן 18:8
-
-
18:8
1:0
18:40
רשת-1
ברנר בן צבי/הס 1 13:18
-
-
13:18
0:1
19:00
רשת-3
נעמי שמר נתן יונתן-2 18:9
-
-
18:9
1:0
19:00
רשת-2
אורנים ברנר 18:14
-
-
18:14
1:0
19:00
רשת-1
גולדה-נתן יונתן אחד העם - רמת ורבר 16:18
-
-
16:18
0:1
19:20
רשת-2
נתן יונתן-2 ברנר/דבורה עומר 5:18
-
-
5:18
0:1
19:20
רשת-3
נתן יונתן-1 נעמי שמר 18:11
-
-
18:11
1:0
19:20
רשת-1
אחד העם - רמת ורבר ברנר 18:13
-
-
18:13
1:0
19:40
רשת-3
נתן יונתן-1 נתן יונתן-2 18:13
-
-
18:13
1:0
19:40
רשת-2
ברנר/דבורה עומר נעמי שמר 18:15
-
-
18:15
1:0
19:40
רשת-1
גולדה-נתן יונתן בן צבי/הס 1 18:13
-
-
18:13
1:0
20:00
רשת-3
נתן יונתן-1 ברנר/דבורה עומר 18:17
-
-
18:17
1:0
20:00
רשת-2
נעמי שמר נתן יונתן-2 18:11
-
-
18:11
1:0
20:00
רשת-1
ברנר גולדה-נתן יונתן 18:10
-
-
18:10
1:0
20:20
רשת-2
אחד העם - רמת ורבר אורנים 3:18
-
-
3:18
0:1
20:20
רשת-1
ברנר בן צבי/הס 1 18:11
-
-
18:11
1:0
20:40
רשת-2
בן צבי/הס 1 אורנים 5:18
-
-
5:18
0:1
20:40
רשת-1
אורנים גולדה-נתן יונתן 18:5
-
-
18:5
1:0
21:00
רשת-1
בן צבי/הס 1 אחד העם - רמת ורבר 14:18
-
-
14:18
0:1
(אדום | כחול)