סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 6 - שלב הבתים




ט.ל.ח

מחזור 1 - 19/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
איינשטיין נעמי שמר/פאול קור 13:21
5:21
-
18:42
0:2
18:20
אמיר
אהוד מנור קפלן 21:11
15:21
13:15
49:47
1:2
19:10
אמיר
מורשה נתן יונתן 21:15
21:13
-
42:28
2:0
19:10
אמיר
בן גוריון שיפר 13:21
20:22
-
33:43
0:2
20:00
אמיר
בן צבי/הס 1 דבורה עומר 23:25
26:24
8:15
57:64
1:2
20:00
אמיר
איינשטיין גנים 13:21
11:21
-
24:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 2 -
26/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
אהוד מנור ברנר/דבורה עומר 21:15
14:21
13:15
48:51
1:2
19:10
אמיר
איינשטיין לביאות השרון 21:10
18:21
19:17
58:48
2:1
19:10
אמיר
בן צבי/הס 1 שמעוני 18:21
21:16
15:6
54:43
2:1
20:00
אמיר
חיים חפר מורשה 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:00
אמיר
אורנים בן גוריון 21:16
21:13
-
42:29
2:0
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 3 -
5/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
נעמי שמר/פאול קור גנים 12:21
15:21
-
27:42
0:2
19:10
אמיר
מורשה קפלן 19:21
17:21
-
36:42
0:2
19:10
אמיר
דבורה עומר שיפר 19:21
21:15
15:11
55:47
2:1
20:00
אמיר
אורנים שמעוני 21:17
18:21
15:13
54:51
2:1
20:00
אמיר
אהוד מנור חיים חפר 21:13
17:21
9:15
47:49
1:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 4 -
12/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
ברנר/דבורה עומר קפלן 21:16
21:15
-
42:31
2:0
18:20
אמיר
אהוד מנור מורשה 21:19
22:20
-
43:39
2:0
19:10
אמיר
שיפר שמעוני 13:21
21:16
15:9
49:46
2:1
19:10
אמיר
איינשטיין גנים 19:21
19:21
-
38:42
0:2
20:00
אמיר
לביאות השרון נעמי שמר/פאול קור 21:8
19:21
13:15
53:44
1:2
20:00
אמיר
נתן יונתן חיים חפר 19:21
21:18
9:15
49:54
1:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 5 -
19/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:10
אמיר
אהוד מנור נתן יונתן 22:20
13:21
11:15
46:56
1:2
19:10
אמיר
גנים לביאות השרון 12:21
13:21
-
25:42
0:2
20:00
אמיר
שמעוני בן גוריון 20:22
20:22
-
40:44
0:2
20:00
אמיר
אורנים דבורה עומר 13:21
12:21
-
25:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 6 -
26/3/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
ברנר/דבורה עומר מורשה 17:21
20:22
-
37:43
0:2
19:10
אמיר
נעמי שמר/פאול קור גנים 13:21
18:21
-
31:42
0:2
19:10
אמיר
אורנים בן צבי/הס 1 17:21
19:21
-
36:42
0:2
20:00
אמיר
איינשטיין לביאות השרון 11:21
18:21
-
29:42
0:2
20:00
אמיר
דבורה עומר בן גוריון 21:9
21:14
-
42:23
2:0
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 7 -
2/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
חיים חפר ברנר/דבורה עומר 21:18
21:7
-
42:25
2:0
18:20
אמיר
לביאות השרון נעמי שמר/פאול קור 22:20
21:11
-
43:31
2:0
19:10
אמיר
אורנים שיפר 21:16
21:17
-
42:33
2:0
20:00
אמיר
בן גוריון בן צבי/הס 1 17:21
21:19
9:15
47:55
1:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 8 -
16/4/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
אמיר
קפלן נתן יונתן 18:21
22:24
-
40:45
0:2
20:00
אמיר
שמעוני דבורה עומר 12:21
15:21
-
27:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 9 -
21/5/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמסטרדם
גנים לביאות השרון 15:21
12:21
-
27:42
0:2
19:10
אמסטרדם
שיפר בן צבי/הס 1 21:18
18:21
13:15
52:54
1:2
19:10
אמסטרדם
קפלן חיים חפר 21:17
14:21
14:16
49:54
1:2
20:00
אמסטרדם
נתן יונתן ברנר/דבורה עומר 17:21
21:18
15:11
53:50
2:1
20:00
אמסטרדם
איינשטיין נעמי שמר/פאול קור 16:21
7:21
-
23:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
טבלת הדירוג: