סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

מוקדמות 2018-19 פתח תקוה

.



ט.ל.ח

מחזור 1 - 18/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר שמאל
שמעוני קפלן 21:7
21:16
-
42:23
2:0
18:20
אמיר ימין
אורנים בן צבי/הס 1 18:21
18:21
-
36:42
0:2
19:20
אמיר שמאל
בן צבי/הס 1 חיים חפר 21:14
23:21
-
44:35
2:0
19:20
אמיר ימין
נתן יונתן איינשטיין 10:21
11:21
-
21:42
0:2
20:10
אמיר שמאל
לביאות השרון מורשה 21:3
21:10
-
42:13
2:0
20:10
אמיר ימין
נעמי שמר/פאול קור אהוד מנור 21:14
21:6
-
42:20
2:0
מחזור 2 - 23/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:20
שם/מספר המגרש
בן גוריון נתן יונתן 19:21
21:17
15:12
55:50
2:1
מחזור 3 - 25/12/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר שמאל
חיים חפר נעמי שמר/פאול קור 9:21
11:21
-
20:42
0:2
18:20
אמיר ימין
בן צבי/הס 1 אהוד מנור 21:15
21:18
-
42:33
2:0
19:20
אמיר שמאל
שיפר ברנר/דבורה עומר 21:11
21:11
-
42:22
2:0
19:20
אמיר ימין
בן גוריון קפלן 21:16
21:14
-
42:30
2:0
20:10
אמיר שמאל
איינשטיין שמעוני 21:18
21:15
-
42:33
2:0
20:10
אמיר ימין
לביאות השרון דבורה עומר 21:13
21:7
-
42:20
2:0
מחזור 4 - 1/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר שמאל
איינשטיין קפלן 21:14
21:17
-
42:31
2:0
18:20
אמיר ימין
חיים חפר אהוד מנור 21:15
21:18
-
42:33
2:0
19:20
אמיר שמאל
מורשה שיפר 11:21
17:21
-
28:42
0:2
19:20
אמיר ימין
לביאות השרון ברנר/דבורה עומר 21:13
21:6
-
42:19
2:0
20:10
אמיר ימין
נעמי שמר/פאול קור בן צבי/הס 1 21:13
21:8
-
42:21
2:0
מחזור 5 - 8/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר שמאל
ברנר/דבורה עומר מורשה 17:21
21:18
15:8
53:47
2:1
18:20
אמיר ימין
נתן יונתן קפלן 21:11
21:15
-
42:26
2:0
19:20
אמיר שמאל
בן גוריון שמעוני 9:21
18:21
-
27:42
0:2
19:20
אמיר ימין
נעמי שמר/פאול קור אורנים 16:21
21:5
15:9
52:35
2:1
20:10
אמיר שמאל
שיפר דבורה עומר 12:21
15:21
-
27:42
0:2
20:10
אמיר ימין
חיים חפר אורנים 11:21
17:21
-
28:42
0:2
מחזור 6 - 15/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר שמאל
אהוד מנור אורנים 19:21
23:21
11:15
53:57
1:2
18:20
אמיר ימין
נתן יונתן שמעוני 17:21
18:21
-
35:42
0:2
19:20
אמיר שמאל
איינשטיין בן גוריון 21:13
20:22
15:10
56:45
2:1
19:30
אמיר ימין
מורשה דבורה עומר 8:21
13:21
-
21:42
0:2
20:10
אמיר שמאל
שיפר לביאות השרון 14:21
12:21
-
26:42
0:2
מחזור 7 - 19/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00

דבורה עומר ברנר/דבורה עומר 21:12
21:14
-
42:26
2:0