סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

מוקדמות 2016/17 פתח תקוה

ט.ל.ח



מחזור 1 - 13/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
נתן יונתן נעמי שמר/פאול קור 21:16
21:16
-
42:32
2:0
18:20
אמיר
בן גוריון אורנים 9:21
21:18
12:15
42:54
1:2
19:10
אמיר
אורנים נתן יונתן 21:18
17:21
11:15
49:54
1:2
19:10
אמיר
נעמי שמר/פאול קור בן גוריון 21:16
13:21
12:15
46:52
1:2
20:00
אמיר
שיפר מורשה 12:21
13:21
-
25:42
0:2
20:50
אמיר
ברנר שיפר 21:19
22:20
-
43:39
2:0
מחזור 2 - 20/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
אהוד מנור קפלן 5:21
13:21
-
18:42
0:2
18:20
אמיר
הס נווה עוז 20:22
16:21
-
36:43
0:2
19:10
אמיר
קפלן הס 21:12
21:9
-
42:21
2:0
19:10
אמיר
נווה עוז אהוד מנור 16:21
19:21
-
35:42
0:2
20:00
אמיר
דבורה עומר שמעוני 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:00
אמיר
בן צבי/הס 1 הדר 21:4
21:2
-
42:6
2:0
20:50
אמיר
שמעוני בן צבי/הס 1 10:21
21:14
9:15
40:50
1:2
20:50
אמיר
הדר דבורה עומר 13:21
10:21
-
23:42
0:2
מחזור 3 - 3/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
נעמי שמר/פאול קור שיפר 12:21
21:14
15:12
48:47
2:1
18:20
אמיר
דבורה עומר בן צבי/הס 1 11:21
5:21
-
16:42
0:2
19:10
אמיר
שיפר אורנים 12:21
23:21
12:15
47:57
1:2
19:10
אמיר
מורשה נעמי שמר/פאול קור 21:14
12:21
15:13
48:48
2:1
20:00
אמיר
ברנר בן גוריון 19:21
9:21
-
28:42
0:2
20:00
אמיר
אורנים מורשה 16:21
21:13
21:19
58:53
2:1
20:50
אמיר
נתן יונתן ברנר 21:11
21:14
-
42:25
2:0
מחזור 4 - 10/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
נווה עוז דבורה עומר 11:21
9:21
-
20:42
0:2
18:20
אמיר
קפלן בן צבי/הס 1 8:21
16:21
-
24:42
0:2
19:10
אמיר
בן צבי/הס 1 נווה עוז 21:5
21:12
-
42:17
2:0
20:00
אמיר
שמעוני אהוד מנור 21:9
21:12
-
42:21
2:0
20:00
אמיר
הדר הס 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:50
אמיר
אהוד מנור הדר 22:20
16:21
14:16
52:57
1:2
20:50
אמיר
הס שמעוני 9:21
11:21
-
20:42
0:2
מחזור 5 - 17/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
נתן יונתן בן גוריון 21:12
21:19
-
42:31
2:0
18:20
אמיר
אורנים נעמי שמר/פאול קור 21:16
21:17
-
42:33
2:0
19:10
אמיר
בן גוריון שיפר 21:15
27:25
-
48:40
2:0
19:10
אמיר
ברנר אורנים 11:21
15:21
-
26:42
0:2
20:00
אמיר
מורשה ברנר 21:13
22:24
15:9
58:46
2:1
20:00
אמיר
שיפר נתן יונתן 12:21
14:21
-
26:42
0:2
20:50
אמיר
נווה עוז שמעוני 12:21
15:21
-
27:42
0:2
מחזור 6 - 22/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
קפלן
קפלן נווה עוז 15:21
14:21
-
29:42
0:2
מחזור 7 - 24/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
הס דבורה עומר 9:21
5:21
-
14:42
0:2
18:20
אמיר
אהוד מנור בן צבי/הס 1 10:21
12:21
-
22:42
0:2
19:10
אמיר
דבורה עומר אהוד מנור 21:13
21:14
-
42:27
2:0
19:10
אמיר
בן צבי/הס 1 הס 21:11
21:9
-
42:20
2:0
20:00
אמיר
ברנר נעמי שמר/פאול קור 20:22
15:21
-
35:43
0:2
20:00
אמיר
הדר קפלן 17:21
15:21
-
32:42
0:2
20:50
אמיר
שמעוני הדר 21:6
21:11
-
42:17
2:0
מחזור 8 - 31/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
שמעוני קפלן 21:10
21:14
-
42:24
2:0
18:20
אמיר
הדר נווה עוז 9:21
21:19
15:12
45:52
2:1
19:10
אמיר
דבורה עומר קפלן 21:14
21:10
-
42:24
2:0
19:10
אמיר
הס אהוד מנור 17:21
21:16
12:15
50:52
1:2
20:00
אמיר
בן גוריון מורשה 21:17
16:21
15:11
52:49
2:1
20:50
אמיר
מורשה נתן יונתן 18:21
13:21
-
31:42
0:2
טבלת הדירוג:

הסבר מוקדמות:
הליגה חולקה לשני בתים של מוקדמות לפי המיקומים של סיום העונה שעברה ללא הזזות או שינויים.
לקבוצות ברנר ובן צבי אין דירוג מקורי (בגלל שזו עונתן הראשונה והוגרלו למקומות 14,15).


בבתים א' +ב' נקיים סבב משחקים אחד.
הבתים אינם שווים בגודלם: בבית א' משחקות 8 קבוצות ובבית ב' משחקות 7 קבוצות. במוקדמות, הקבוצות מבית א' ישחקו 7 משחקים, 
הקבוצות מבית ב' ישחקו 6 משחקים.

המיקומים בסיום המוקדמות יקבעו היכן תשחק כל קבוצה בשלבי הבתים: בית עליון, בית אמצעי או בית תחתון.

בסיום המוקדמות נחלק את קבוצות העיר לארבע בתים המסתמכים על התוצאות במוקמות:
6 הקבוצות עם המאזן הטוב ביותר ישחקו בבית העליון.

4-5 (תלוי בהצטרפות החדשות) הקבוצות עם המאזן  במקומות 7-12 לפי האיכות ישחקו בבית האמצעי.
4 הקבוצות במקומות 12-15 (הכי פחות איכותי במוקדמות) ישחקו בבית התחתון. 

*נפתח 'בית החדשות' בהן ישחקו הקבוצות בן צבי, חיים חפר, עוזי חיטמן , ויסודות - שהן קבוצות חדשות בליגה.

**על מנת לעשות השוואה נכונה בין התוצאות של שני הבתים, לא נחשיב את התוצאות מול הקבוצה במקום השמיני בבית א'. ככה הקבוצות ישחקו את אותה כמות המשחקים.
שיהיה לנו בהצלחה!