סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

שלב הבתים 2016

 

הסבר שלב הבתים וסיום העונה:
*בכל בית יתקיים סבב משחקים אחד כך שכולם יפגשו למשחק פעם אחת.
בסיום הסבב נקיים שלב סיום העונה: משחקי מיקום וגמר הליגה.
מה עושים בעצם?
אנחנו נקיים משחקים סופיים בהם יקבע המיקום הסופי לשנה זו (נזכיר שבנוסף ליוקרה גם חשוב לדירוגים לעונה הבאה).
הסבר על תואר האליפות: להבדיל מהשנתיים הראשונות בהן קיימנו ערב גמר עם 4 קבוצות השנה נאמץ את המודל המומלץ של ליגת מאמאנט ישראל: 2 המקומות הראשונים בבית העליון יקיימו 2 משחקי גמר שיקבעו את האלופה. אם כל קבוצה תנצח משחק אחד (לא משנה הפרש מערכות או נקודות קטנות) תתקיים מיד בסיום המשחק השני מערכת זהב שתקבע את אלופת הליגה.
משחקי המיקום והגמר יתקיימו בתאריכים31/5 ו- 21/6.
*משחקי מיקום/סיום עונה:
1-2 (שני משחקי גמר), 3-4, 5-6, 7-8, 9-10, 11-12, 13-14 ו-15-16. הקבוצה במקום האחרון בבית תחתון תישאר ללא משחק או לחליפין נזמין קבוצה אורחת.

שיהיה לנו בהצלחה!


מחזור 1 - 16/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
מורשה בן גוריון 13:21
13:21
-
26:42
0:2
18:20
אמיר
מורשה פיינברג 13:21
13:21
-
26:42
0:2
18:20
אמיר
שיפר נוה עוז 16:21
21:14
10:15
47:50
1:2
19:10
אמיר
דבורה עומר הוברמן 15:21
12:21
-
27:42
0:2
19:10
אמיר
אורנים קפלן 21:15
21:11
-
42:26
2:0
מחזור 2 - 1/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
נעמי שמר/פאול קור הס 21:14
21:16
-
42:30
2:0
18:20
אמיר
עין גנים אהוד מנור 15:21
21:19
6:15
42:55
1:2
19:10
אמיר
אמיר עוזי חיטמן 18:21
13:21
-
31:42
0:2
19:10
אמיר
הדר נתן יונתן 15:21
21:19
7:15
43:55
1:2
מחזור 3 - 15/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
הס עוזי חיטמן 21:16
21:11
-
42:27
2:0
18:20
אמיר
אהוד מנור אמיר 22:24
18:21
-
40:45
0:2
19:10
אמיר
עין גנים נעמי שמר/פאול קור 20:22
13:21
-
33:43
0:2
19:10
אמיר
קפלן שמעוני 11:21
15:21
-
26:42
0:2
מחזור 4 - 22/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
שימעוני נתן יונתן 21:10
21:10
-
42:20
2:0
18:20
אמיר
דבורה עומר מורשה 21:19
21:17
-
42:36
2:0
19:10
אמיר
שיפר הוברמן 21:11
21:19
-
42:30
2:0
19:10
אמיר
נוה עוז פיינברג 21:9
23:21
-
44:30
2:0
מחזור 5 - 29/3/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
הדר אורנים 13:21
6:21
-
19:42
0:2
18:20
אמיר
נעמי שמר/פאול קור אהוד מנור 15:21
15:21
-
30:42
0:2
19:10
אמיר
אמיר הס 19:21
19:21
-
38:42
0:2
19:10
אמיר
עין גנים עוזי חיטמן 21:17
13:21
11:15
45:53
1:2
מחזור 6 - 5/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
קפלן הדר 17:21
21:14
15:13
53:48
2:1
18:20
אמיר
דבורה עומר נוה עוז 21:17
17:21
12:15
50:53
1:2
19:10
אמיר
שיפר פיינברג 21:17
21:18
-
42:35
2:0
19:10
אמיר
מורשה הוברמן 12:21
18:21
-
30:42
0:2
מחזור 7 - 12/4/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
קפלן נתן יונתן 22:20
21:11
-
43:31
2:0
18:20
אמיר
עוזי חיטמן אהוד מנור 12:21
15:21
-
27:42
0:2
19:10
אמיר
שמעוני הדר 21:8
21:15
-
42:23
2:0
19:10
אמיר
נעמי שמר/פאול קור אמיר 25:23
13:21
15:12
53:56
2:1
מחזור 8 - 3/5/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
נוה עוז מורשה 21:17
14:21
8:15
43:53
1:2
18:20
אמיר
דבורה עומר שיפר 18:21
21:7
13:15
52:43
1:2
19:10
אמיר
פיינברג הוברמן 21:19
13:21
15:10
49:50
2:1
19:10
אמיר
הס עין גנים 26:24
15:21
15:9
56:54
2:1
20:00
אמיר
אורנים שמעוני 19:21
17:21
-
36:42
0:2
20:00
אמיר
עוזי חיטמן נעמי שמר/פאול קור 15:21
15:21
-
30:42
0:2
מחזור 9 - 17/5/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
שיפר מורשה 17:21
16:21
-
33:42
0:2
18:20
אמיר
הוברמן נוה עוז 21:11
21:16
-
42:27
2:0
19:10
אמיר
עין גנים אמיר 22:20
18:21
7:15
47:56
1:2
19:10
אמיר
אורנים נתן יונתן 21:14
21:17
-
42:31
2:0
20:00
אמיר
אהוד מנור הס 20:22
19:21
-
39:43
0:2
20:00
אמיר
דבורה עומר פיינברג 18:21
14:21
-
32:42
0:2
מחזור 10 - 31/5/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
אמיר
שיפר הוברמן 17:21
18:21
-
35:42
0:2
18:20
אמיר
נתן יונתן הדר 20:22
21:11
15:10
56:43
2:1
19:10
אמיר
עין גנים עוזי חיטמן 18:21
12:21
-
30:42
0:2
20:00
אמיר
נוה עוז פיינברג 21:16
21:16
-
42:32
2:0
20:00
אמיר
דבורה עומר מורשה 14:21
21:11
15:12
50:44
2:1
מחזור 11 - 8/6/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
עין גנים
אורנים קפלן 21:15
19:21
15:10
55:46
2:1
מחזור 12 - 21/6/2016 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:20
היכל הספורט
אורנים הוברמן 10:21
12:21
-
22:42
0:2
18:20
היכל הספורט
הס נעמי שמר/פאול קור 18:21
21:17
15:13
54:51
2:1
18:20
היכל הספורט
דבורה עומר נווה עוז 21:18
21:19
-
42:37
2:0
19:10
היכל הספורט
שיפר מורשה 21:15
16:21
13:15
50:51
1:2
19:10
היכל הספורט
אהוד מנור אמיר 21:11
21:17
-
42:28
2:0
20:00
היכל הספורט
עין גנים עוזי חיטמן -
-
-
-
-
טבלת הדירוג:


מיקומים סיום עונה:
(1) עין גנים
(2) עוזי חיטמן
(3) אמיר
(4) אהוד מנור
(5) נעמי שמר
(6) הס
(7) מורשה
(8) דבורה עומר
(9) פיינברג – בן גוריון
(10) נווה עוז
(11) שיפר
(12) הוברמן

(13) הדר
(14) נתן יונתן
(15) קפלן
(16) אורנים
(17) שמעוני



טבלה סופית בתים פתח תקוה:

כללי

נקודות משחק

מערכות

משחקים

בית א

 

הערות

משחקים

ניקוד

הפרש

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפסד

ניצחון

קבוצה

 

 

5

10

+42

221

263

+6

4

10

 

5

עין גנים

 

 

5

8

+23

179

202

+3

4

7

2

3

עוזי חיטמן

 

 

5

8

-2

226

224

+2

5

7

2

3

אמיר

 

 

5

5

-31

218

187

-1

6

5

3

2

אהוד מנור

 

 

5

6

-13

209

204

-5

8

3

4

1

הס

 

 

5

6

-19

210

191

-5

8

3

4

1

נעמי שמר

 

כללי

נקודות משחק

מערכות

משחקים

בית ב

 

הערות

משחקים

ניקוד

הפרש

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפסד

ניצחון

קבוצה

 

 

5

9

+12

203

215

+4

4

8

1

4

דבורה עומר

 

 

5

8

+15

187

202

+3

4

7

2

3

מורשה

 

 

5

7

+5

217

222

-1

7

6

3

2

נווה עוז

 

 

5

7

-4

198

194

-1

6

5

3

2

פיינברג

 

 

5

7

+3

206

209

-2

7

5

3

2

שיפר

 

 

5

7

-31

206

175

-3

7

4

3

2

הוברמן

 

כללי

נקודות משחק

מערכות

משחקים

בית ג

 

הערות

משחקים

ניקוד

הפרש

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפסד

ניצחון

קבוצה

 

 

4

8

+59

133

192

+6

2

8

 

4

הדר

 

 

4

7

+33

137

170

+5

2

7

1

3

נתן יונתן

 

 

4

6

+15

148

163

+1

4

5

2

2

קפלן

 

 

4

5

-44

162

118

-4

6

2

3

1

אורנים

 

 

4

4

-63

168

105

-8

8

 

4

 

שמעוני