סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

מוקדמות פתח תקוה 2015-16

הסבר מוקדמות:
הליגה חולקה לארבעה בתים של מוקדמות לפי המיקומים של סיום העונה שעברה ללא הזזות.
לקבוצות בן גוריון/פיינברג, נווה עוז ושיפר
אין דירוג מקורי (בגלל שזו עונתן הראשונה הוגרלו למקומות 13,14,15).
בית א' (מקומות 1,5,9,13בהגרלה), בית ב' (מקומות 2,6,10,14בהגרלה), בית ג' (מקומות 3,7,11,14בהגרלה) ובית ד' (מקומות 4,8,12).


בבתים א' +ב' +ג' נקיים סבב משחקים אחד, בגלל שבית ד' הינו קטן יותר (רק שלוש קבוצות) נקיים סבב משחקים שלישי.
כל הקבוצות במוקדמות ישחקו 6 משחקים.

המיקומים במוקדמות יקבעו היכן תשחק כל קבוצה בשלבי הבתים: בית עליון, בית אמצעי או בית תחתון.
בסיום המוקדמות אבנה טבלה מרוכזת בה יוכנסו נתוני כל הקבוצות משלב המוקדמות:
הקבוצות במקום הראשון בבית שלהן + שתי הקבוצות במקום השני  עם המאזן הטוב ביותר ישחקו בבית העליון.

הקבוצות במקומות 7-12 ישחקו בבית האמצעי.
הקבוצות במקומות 13-15 ישחקו בבית התחתון. אליהן יצטרפו קבוצות שמעוני ואורנים שהן קבוצות חדשות בליגה.

שיהיה לנו בהצלחה!

 


מחזור 1 - 17/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
נתן יונתן עוזי חיטמן 21:13
21:6
-
42:19
2:0
18:15
אמיר
הס הדר 9:21
6:21
-
15:42
0:2
19:00
אמיר
נוה עוז אמיר 21:7
21:11
-
42:18
2:0
19:00
אמיר
דבורה עומר שיפר 17:21
7:21
-
24:42
0:2
20:00
אמיר
נעמי שמר/פאול קור מורשה 12:21
15:21
-
27:42
0:2
20:00
אמיר
עין גנים קפלן 15:21
21:19
11:15
47:55
1:2
21:00
אמיר
נעמי שמר/פאול קור הוברמן 20:22
16:21
-
36:43
0:2
21:00
אמיר
בן גוריון אהוד מנור 21:8
21:12
-
42:20
2:0
מחזור 2 - 24/11/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אמיר
קפלן אמיר 21:19
21:16
-
42:35
2:0
18:30
אמיר
עוזי חיטמן שיפר 14:21
17:21
-
31:42
0:2
19:20
אמיר
נתן יונתן דבורה עומר 21:19
21:18
-
42:37
2:0
19:20
אמיר
עין גנים נוה עוז 18:21
12:21
-
30:42
0:2
מחזור 3 - 1/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אמיר
הדר אהוד מנור 21:16
21:13
-
42:29
2:0
18:30
אמיר
מורשה נעמי שמר/פאול קור 21:12
17:21
15:7
53:40
2:1
19:20
אמיר
מורשה הוברמן 21:14
16:21
15:8
52:43
2:1
19:20
אמיר
הס בן גוריון 15:21
12:21
-
27:42
0:2
מחזור 4 - 15/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אמיר
אהוד מנור הס 18:21
21:18
15:10
54:49
2:1
18:15
אמיר
נתן יונתן שיפר 12:21
21:18
12:15
45:54
1:2
19:00
אמיר
נוה עוז קפלן 23:21
15:21
8:15
46:57
1:2
19:00
אמיר
עוזי חיטמן דבורה עומר 18:21
11:21
-
29:42
0:2
20:00
אמיר
הוברמן נעמי שמר/פאול קור 21:19
21:19
-
42:38
2:0
20:00
אמיר
עין גנים אמיר 15:21
16:21
-
31:42
0:2
21:00
אמיר
הוברמן מורשה 21:12
21:17
-
42:29
2:0
21:00
אמיר
בן גוריון הדר 5:21
11:21
-
16:42
0:2
מחזור 5 - 29/12/2015
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אמיר
אמיר נוה עוז 15:21
13:21
-
28:42
0:2
18:30
אמיר
אהוד מנור בן גוריון 14:21
12:21
-
26:42
0:2
19:20
אמיר
הדר הס 21:5
21:14
-
42:19
2:0
19:20
אמיר
קפלן עין גנים 21:14
21:11
-
42:25
2:0
מחזור 6 - 5/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אמיר
שיפר דבורה עומר 21:18
21:16
-
42:34
2:0
18:30
אמיר
הוברמן נעמי שמר/פאול קור 21:19
22:24
15:8
58:51
2:1
19:20
אמיר
עוזי חיטמן נתן יונתן 12:21
15:21
-
27:42
0:2
מחזור 7 - 12/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אמיר
אמיר קפלן 10:21
16:21
-
26:42
0:2
18:30
אמיר
בן גוריון הס 21:7
21:11
-
42:18
2:0
19:20
אמיר
נוה עוז עין גנים 21:17
24:22
-
45:39
2:0
19:20
אמיר
אהוד מנור הדר 19:21
16:21
-
35:42
0:2
מחזור 8 - 19/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אמיר
נעמי שמר/פאול קור מורשה 22:20
18:21
15:13
55:54
2:1
18:30
אמיר
דבורה עומר נתן יונתן 6:21
14:21
-
20:42
0:2
19:20
אמיר
שיפר עוזי חיטמן 29:27
22:20
-
51:47
2:0
מחזור 9 - 26/1/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אמיר
קפלן נוה עוז 21:16
21:19
-
42:35
2:0
18:30
אמיר
הדר בן גוריון 19:21
14:21
-
33:42
0:2
19:20
אמיר
אמיר עין גנים 21:16
21:15
-
42:31
2:0
19:20
אמיר
הס אהוד מנור 15:21
18:21
-
33:42
0:2
מחזור 10 - 2/2/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
אמיר
דבורה עומר עוזי חיטמן 21:14
21:15
-
42:29
2:0
19:20
אמיר
שיפר נתן יונתן 19:21
21:19
9:15
49:55
1:2
20:10
אמיר
מורשה הוברמן 10:21
16:21
-
26:42
0:2
טבלת הדירוג:

טבלה בתים מוקדמות פתח תקוה:

כללי

נקודות משחק

מערכות

משחקים

בית א

 

הערות

משחקים

ניקוד

הפרש

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפסד

ניצחון

קבוצה

 

 

6

12

+79

182

261

+12

 

12

 

6

עוזי חיטמן

1G

 

6

10

+27

199

226

+4

4

8

2

4

דבורה עומר

2G

 

6

7

-44

280

236

-8

11

3

5

1

שיפר

2G

 

6

7

-62

268

206

-8

11

3

5

1

נתן יונתן

3G

כללי

נקודות משחק

מערכות

משחקים

בית ב

 

הערות

משחקים

ניקוד

הפרש

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפסד

ניצחון

קבוצה

 

 

6

12

+103

159

264

+11

1

12

 

6

הס

1G

 

6

10

+44

206

250

+5

4

9

2

4

אהוד מנור

1G

 

6

7

-60

226

166

-8

10

2

5

1

בן גוריון/פיינברג

2G

 

6

7

-87

243

156

-8

10

2

5

1

הדר

3G

כללי

נקודות משחק

מערכות

משחקים

בית ג

 

הערות

משחקים

ניקוד

הפרש

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפסד

ניצחון

קבוצה

 

 

6

12

+65

203

268

+11

1

12

 

6

עין גנים

1G

 

6

10

+39

191

230

+4

4

8

2

4

אמיר

1G

 

6

8

-38

252

214

-5

9

4

4

2

נוה עוז

2G

 

6

6

-66

280

214

-10

12

2

6

 

קפלן

3G

כללי

נקודות משחק

מערכות

משחקים

בית ד

 

הערות

משחקים

ניקוד

הפרש

חובה

זכות

הפרש

חובה

זכות

הפסד

ניצחון

קבוצה

 

 

6

11

+45

247

292

+8

3

11

1

5

נעמי שמר

1G

 

6

9

-6

257

249

+1

7

8

3

3

מורשה

2G

 

6

7

-39

270

231

-8

11

3

5

1

הוברמן

2G

 

חלוקת הבתים לשלב הבא לפי המוקדמות:

 

 

בית תחתון

בית אמצעי

בית עליון

 

נתן יונתן

דבורה עומר

עוזי חיטמן

 

הדר

מורשה

הס

 

קפלן

נוה עוז

עין גנים

 

שמעוני

הוברמן

נעמי שמר

 

אורנים

שיפר

אהוד מנור

 

 

בן גוריון/פיינברג

אמיר