סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 10 - 2021-2022 - גביע

טבלת הדירוג:




ט.ל.ח


מחזור 1 - 25/6/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
מוקדמות-1
משה שרת הר נבו 11:21
24:26
-
35:47
0:2
18:15
מוקדמות-2
רוקח תל נורדאו 11:21
13:21
-
24:42
0:2
18:15
מוקדמות-3
ארזים נופי ים 11:21
12:21
-
23:42
0:2
19:15
שמינית-5
ליידי דיויס ניצנים 8:21
15:21
-
23:42
0:2
19:15
שמינית-6
בבלי 4 ארן 1 9:21
15:21
-
24:42
0:2
19:15
שמינית-7
מגן 3 יפו-2 10:21
21:19
15:13
46:53
2:1
(תחתון | עליון)
מחזור 2 -
30/6/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
מוקדמות-1
צוקי אביב 1 דוד ילין 3 22:20
16:21
2:15
40:56
1:2
20:15
מוקדמות-2
גורדון היובל 21:19
21:18
-
42:37
2:0
20:15
שמינית-10
גולד בלפור 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:15
מוקדמות-3
ישגב יפו 1 24:22
21:13
-
45:35
2:0
21:15
מוקדמות-4
אלחריזי 1 אהבת ציון 1 21:8
24:22
-
45:30
2:0
21:15
שמינית-4
גיבורי ישראל משה שרת 23:21
24:22
-
47:43
2:0
21:15
שמינית-8
אלחריזי 2 רוקח 21:0
21:0
-
42:0
2:0
22:15
מוקדמות-5
בבלי 2 רמא"ג 2 14:21
14:21
-
28:42
0:2
22:15
מוקדמות-6
המשתלה דוד בלוך 1 19:21
17:21
-
36:42
0:2
(תחתון | עליון)
מחזור 3 -
2/7/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
שמינית-9
אביב ארן 2 22:20
10:21
11:15
43:56
1:2
19:15
שמינית-11
ביכורים ארזים 18:21
16:21
-
34:42
0:2
(תחתון | עליון)
רבע-גמר -
7/7/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
רבע-7
כוכב הצפון 1 צוקי אביב 1 21:15
21:11
-
42:26
2:0
20:45
רבע-8
היובל יפו 1 21:15
21:19
-
42:34
2:0
20:45
רבע-9
אהבת ציון 1 בבלי 2 21:17
21:16
-
42:33
2:0
21:30
רבע-10
דוד ילין 2 המשתלה 13:21
21:23
-
34:44
0:2
21:30
רבע-12
משה שרת ליידי דיויס 18:21
18:21
-
36:42
0:2
21:30
רבע-13
בבלי 4 יפו 2 6:21
11:21
-
17:42
0:2
22:15
רבע-14
רוקח אביב 22:20
21:19
-
43:39
2:0
22:15
רבע-15
בלפור ביכורים 24:22
21:13
-
45:35
2:0
(תחתון | עליון)
חצי גמר -
9/7/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
חצי-12
בבלי 2 דוד ילין 2 9:21
12:21
-
21:42
0:2
18:15
חצי-16
משה שרת בבלי 4 19:21
21:14
18:20
58:55
1:2
19:15
חצי-11
צוקי אביב 1 יפו 1 21:13
21:13
-
42:26
2:0
19:15
חצי-17
אביב ביכורים 21:9
21:9
-
42:18
2:0
(תחתון | עליון)
מחזור 6 -
14/7/2022 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:45
גמר-13
יפו 1 בבלי 2 21:15
18:21
10:15
49:51
1:2
20:45
גמר-18
משה שרת ביכורים 21:14
21:9
-
42:23
2:0
(תחתון | עליון)