סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 10 - 2021-2022 - שלב המוקדמות

טבלת הדירוג:



ט.ל.ח



מחזור 1 - 6/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
הר נבו ארן 1 17:21
21:14
16:14
54:49
2:1
18:15
אליאנס
רמא"ג 2 דוד ילין 3 18:21
21:19
15:8
54:48
2:1
19:15
אליאנס
אלחריזי 1 צוקי אביב 1 11:21
21:17
15:13
47:51
2:1
19:15
אליאנס
אלחריזי 2 גיבורי ישראל 7:21
8:21
-
15:42
0:2
19:15
אליאנס
ביכורים אביב 18:21
21:11
15:13
54:45
2:1
(כתום | ירוק)
מחזור 2 -
13/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
רמת החייל יהודה המכבי 21:17
21:18
-
42:35
2:0
18:15
אליאנס
דוד ילין 2 המשתלה 13:21
21:13
16:14
50:48
2:1
18:15
אליאנס
נופי ים מגן 3 21:18
14:21
17:15
52:54
2:1
19:15
אליאנס
ארזים הר נבו 13:21
13:21
-
26:42
0:2
19:15
אליאנס
היובל דוד בלוך 1 17:21
14:21
-
31:42
0:2
19:15
אליאנס
ליידי דיויס רוקח 16:21
14:21
-
30:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 3 -
18/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
ביכורים ניצנים 14:21
14:21
-
28:42
0:2
20:15
אליאנס
רמא"ג 2 דוד בלוך 1 21:14
21:12
-
42:26
2:0
20:15
אליאנס
אהבת ציון 1 דוד ילין 3 21:15
15:21
3:15
39:51
1:2
21:15
אליאנס
יפו 1 גורדון 21:17
8:21
7:15
36:53
1:2
21:15
אליאנס
נופי ים בבלי 4 17:21
11:21
-
28:42
0:2
21:15
אליאנס
גיבורי ישראל ארן 1 21:9
21:12
-
42:21
2:0
22:15
אליאנס
בלפור ליידי דיויס 11:21
12:21
-
23:42
0:2
22:15
אליאנס
ישגב כוכב הצפון 1 8:21
10:21
-
18:42
0:2
22:15
אליאנס
ארן 2 משה שרת 8:21
10:21
-
18:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 4 -
20/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ישגב צוקי אביב 1 21:23
9:21
-
30:44
0:2
18:15
אליאנס
רמת החייל המשתלה 11:21
14:21
-
25:42
0:2
18:15
אליאנס
ארזים ניצנים 23:21
12:21
15:10
50:52
2:1
19:15
אליאנס
משה שרת מגן 3 20:22
19:21
-
39:43
0:2
19:15
אליאנס
אלחריזי 2 אביב 19:21
18:21
-
37:42
0:2
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 יפו 1 21:7
21:15
-
42:22
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 5 -
25/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
מגן 3 רוקח 21:17
21:9
-
42:26
2:0
20:15
אליאנס
אלחריזי 1 גורדון 21:16
21:18
-
42:34
2:0
20:15
אליאנס
הר נבו ביכורים 18:21
19:21
-
37:42
0:2
21:15
אליאנס
אביב גיבורי ישראל 15:21
10:21
-
25:42
0:2
21:15
אליאנס
יהודה המכבי רמא"ג 2 13:21
16:21
-
29:42
0:2
21:15
אליאנס
ארן 2 בבלי 4 17:21
24:22
15:13
56:56
2:1
22:15
אליאנס
בבלי 2 יפו 1 21:18
24:22
-
45:40
2:0
22:15
אליאנס
בלפור משה שרת 20:22
12:21
-
32:43
0:2
22:15
אליאנס
ישגב תל חי 9:21
17:21
-
26:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 6 -
27/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
היובל דוד ילין 3 18:21
21:17
15:17
54:55
1:2
18:15
אליאנס
גיבורי ישראל ביכורים 21:0
21:0
-
42:0
2:0
18:15
אליאנס
ליידי דיויס ארן 2 21:10
21:14
-
42:24
2:0
19:15
אליאנס
דוד ילין 2 יהודה המכבי 21:17
18:21
16:14
55:52
2:1
19:15
אליאנס
רוקח בבלי 4 19:21
21:16
15:7
55:44
2:1
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 תל חי 19:21
15:21
-
34:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 7 -
9/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
היובל רמת החייל 21:11
21:10
-
42:21
2:0
20:15
אליאנס
אביב הר נבו 11:21
16:21
-
27:42
0:2
20:15
אליאנס
אלחריזי 2 ארן 1 10:21
16:21
-
26:42
0:2
21:15
אליאנס
מגן 3 ארן 2 21:9
21:9
-
42:18
2:0
21:15
אליאנס
צוקי אביב 1 גורדון 13:21
10:21
-
23:42
0:2
21:15
אליאנס
נופי ים משה שרת 22:20
18:21
7:15
47:56
1:2
22:15
אליאנס
דוד בלוך 1 יהודה המכבי 21:14
21:12
-
42:26
2:0
22:15
אליאנס
אלחריזי 1 בבלי 2 21:14
21:10
-
42:24
2:0
22:15
אליאנס
רמא"ג 2 אהבת ציון 1 21:10
21:13
-
42:23
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 8 -
11/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
דוד בלוך 1 המשתלה 21:23
19:21
-
40:44
0:2
18:15
אליאנס
אלחריזי 2 ניצנים 14:21
15:21
-
29:42
0:2
18:15
אליאנס
רמת החייל דוד ילין 2 15:21
11:21
-
26:42
0:2
19:15
אליאנס
נופי ים רוקח 27:25
22:24
9:15
58:64
1:2
19:15
אליאנס
תל חי יפו 1 21:12
21:10
-
42:22
2:0
19:15
אליאנס
ארזים אביב 17:21
25:23
15:9
57:53
2:1
(כתום | ירוק)
מחזור 9 -
16/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
דוד בלוך 1 דוד ילין 2 14:21
21:16
15:12
50:49
2:1
20:15
אליאנס
מגן 3 בלפור 21:16
21:14
-
42:30
2:0
20:15
אליאנס
בבלי 4 ליידי דיויס 17:21
14:21
-
31:42
0:2
20:15
אליאנס
גיבורי ישראל ארזים 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:15
אליאנס
המשתלה אהבת ציון 1 21:9
21:17
-
42:26
2:0
21:15
אליאנס
ניצנים ארן 1 21:13
15:21
15:12
51:46
2:1
21:15
אליאנס
ישגב גורדון 10:21
11:21
-
21:42
0:2
22:15
אליאנס
רמא"ג 2 היובל 17:21
22:20
16:14
55:55
2:1
22:15
אליאנס
צוקי אביב 1 בבלי 2 21:14
21:11
-
42:25
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 10 -
18/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אלחריזי 2 ביכורים 16:21
18:21
-
34:42
0:2
18:15
אליאנס
ישגב יפו 1 18:21
21:17
9:15
48:53
1:2
18:15
אליאנס
גורדון בבלי 2 21:14
21:13
-
42:27
2:0
19:15
אליאנס
היובל אהבת ציון 1 21:16
21:13
-
42:29
2:0
19:15
אליאנס
דוד ילין 3 יהודה המכבי 21:8
21:13
-
42:21
2:0
19:15
אליאנס
כוכב הצפון 1 אלחריזי 1 21:18
21:12
-
42:30
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 11 -
23/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
יהודה המכבי אהבת ציון 1 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:15
אליאנס
נופי ים ארן 2 21:16
19:21
9:15
49:52
1:2
20:15
אליאנס
משה שרת ליידי דיויס 21:17
15:21
11:15
47:53
1:2
21:15
אליאנס
רוקח בלפור 21:12
21:13
-
42:25
2:0
21:15
אליאנס
דוד בלוך 1 רמת החייל 21:7
21:17
-
42:24
2:0
21:15
אליאנס
ארן 1 ארזים 21:17
22:20
-
43:37
2:0
22:15
אליאנס
דוד ילין 3 דוד ילין 2 21:12
24:22
-
45:34
2:0
22:15
אליאנס
אלחריזי 2 הר נבו 8:21
14:21
-
22:42
0:2
22:15
אליאנס
המשתלה היובל 21:19
19:21
15:12
55:52
2:1
(כתום | ירוק)
מחזור 12 -
25/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
אביב ניצנים 17:21
17:21
-
34:42
0:2
18:15
אליאנס
ישגב בבלי 2 18:21
17:21
-
35:42
0:2
18:15
אליאנס
צוקי אביב 1 כוכב הצפון 1 21:17
17:21
9:15
47:53
1:2
19:15
אליאנס
בבלי 4 מגן 3 12:21
13:21
-
25:42
0:2
19:15
אליאנס
המשתלה רמא"ג 2 21:18
21:17
-
42:35
2:0
19:15
אליאנס
תל חי אלחריזי 1 21:11
21:19
-
42:30
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 13 -
30/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
יהודה המכבי היובל 12:21
16:21
-
28:42
0:2
20:15
אליאנס
ניצנים גיבורי ישראל 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:15
אליאנס
אהבת ציון 1 דוד ילין 2 15:21
13:21
-
28:42
0:2
21:15
אליאנס
דוד ילין 3 רמת החייל 21:17
21:11
-
42:28
2:0
21:15
אליאנס
נופי ים ליידי דיויס 20:22
14:21
-
34:43
0:2
21:15
אליאנס
רוקח ארן 2 29:27
21:14
-
50:41
2:0
22:15
אליאנס
תל חי צוקי אביב 1 21:23
16:21
-
37:44
0:2
22:15
אליאנס
גורדון כוכב הצפון 1 18:21
11:21
-
29:42
0:2
22:15
אליאנס
יפו 1 אלחריזי 1 16:21
20:22
-
36:43
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 14 -
1/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ארן 1 ביכורים 14:21
18:21
-
32:42
0:2
18:15
אליאנס
גורדון תל חי 17:21
15:21
-
32:42
0:2
19:15
אליאנס
ארן 2 בלפור 21:17
21:17
-
42:34
2:0
19:15
אליאנס
ניצנים הר נבו 21:18
14:21
16:14
51:53
2:1
(כתום | ירוק)
מחזור 15 -
6/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
אלחריזי 2 ארזים 17:21
21:18
18:20
56:59
1:2
20:15
אליאנס
דוד ילין 3 דוד בלוך 1 21:15
21:9
-
42:24
2:0
21:15
אליאנס
יפו 1 צוקי אביב 1 14:21
18:21
-
32:42
0:2
21:15
אליאנס
הר נבו גיבורי ישראל 14:21
21:15
7:15
42:51
1:2
22:15
אליאנס
נופי ים בלפור 21:16
21:18
-
42:34
2:0
(כתום | ירוק)
מחזור 16 -
8/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
ליידי דיויס מגן 3 21:12
21:16
-
42:28
2:0
18:15
אליאנס
ארן 1 אביב 21:18
21:11
-
42:29
2:0
19:15
אליאנס
אהבת ציון 1 דוד בלוך 1 9:21
16:21
-
25:42
0:2
19:15
אליאנס
יהודה המכבי המשתלה 11:21
18:21
-
29:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 17 -
13/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
אהבת ציון 1 רמת החייל 27:25
18:21
18:16
63:62
2:1
20:15
אליאנס
בבלי 2 כוכב הצפון 1 10:21
13:21
-
23:42
0:2
21:15
אליאנס
משה שרת רוקח 21:16
21:13
-
42:29
2:0
21:15
אליאנס
ישגב אלחריזי 1 5:21
13:21
-
18:42
0:2
21:15
אליאנס
המשתלה דוד ילין 3 25:23
21:14
-
46:37
2:0
22:15
אליאנס
דוד ילין 2 היובל 21:18
32:30
-
53:48
2:0
22:15
אליאנס
בבלי 2 תל חי 9:21
4:21
-
13:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 18 -
15/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:15
אליאנס
רמת החייל רמא"ג 2 17:21
17:21
-
34:42
0:2
19:15
אליאנס
דוד ילין 2 רמא"ג 2 9:21
23:21
17:15
49:57
2:1
19:15
אליאנס
בבלי 4 משה שרת 8:21
17:21
-
25:42
0:2
(כתום | ירוק)
מחזור 19 -
20/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
אליאנס
ביכורים ארזים 21:10
21:18
-
42:28
2:0
20:15
אליאנס
בלפור בבלי 4 -
-
-
-
-
(כתום | ירוק)