סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 9 - מיני ליגה - משחקי השלב ה-1

לצפיה בתוצאות באתר פודיום
טבלת הדירוג:





מחזור 1 - 1/5/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אליאנס-1
צוקי אביב 1 רמא"ג 2 -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-2
רמת החייל דוד ילין 2 -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-3
ארן 1 בבלי 4 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-1
מעורבת 1 אביב -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-2
יפו 1 דוד ילין 3 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-3
משה שרת ניצנים -
-
-
-
-
21:00
אפקה-1
אלחריזי 1 ישגב -
-
-
-
-
21:00
אפקה-2
דוד בלוך 1 כוכב הצפון 1 -
-
-
-
-
22:00
אפקה-1
יהודה המכבי המשתלה -
-
-
-
-
22:00
אפקה-2
אלחריזי 2 הר נבו -
-
-
-
-
מחזור 2 - 8/5/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אליאנס-1
ארזים ליידי דיויס -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-2
גורדון דוד ילין 3 -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-3
מעורבת 1 משה שרת -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-1
צוקי אביב 1 מגן 1 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-2
ניצנים ארן 1 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-3
אלחריזי 1 דוד ילין 2 -
-
-
-
-
21:00
אפקה-1
רמת החייל ישגב -
-
-
-
-
21:00
אפקה-2
היובל בבלי 2 -
-
-
-
-
22:00
אפקה-1
אהבת ציון 1 יפו 1 -
-
-
-
-
22:00
אפקה-2
נופי ים ארן 2 -
-
-
-
-
מחזור 3 - 29/5/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אליאנס-3
בבלי 2 ישגב -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-1
ארן 1 משה שרת -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-2
רמת החייל אלחריזי 1 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-1
בבלי 4 אביב -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-2
אהבת ציון 1 המשתלה -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-3
מגן 1 דוד בלוך 1 -
-
-
-
-
21:00
אפקה-1
דוד ילין 2 היובל -
-
-
-
-
21:00
אפקה-2
יהודה המכבי גורדון -
-
-
-
-
22:00
אפקה-2
ארן 2 אלחריזי 2 -
-
-
-
-
22:00
אפקה-1
כוכב הצפון 1 צוקי אביב 1 -
-
-
-
-
מחזור 4 - 5/6/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אליאנס-1
רמא"ג 2 כוכב הצפון 1 -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-2
נופי ים ליידי דיויס -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-3
יפו 1 יהודה המכבי -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-1
אביב משה שרת -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-2
בבלי 2 אלחריזי 1 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-3
ישגב היובל -
-
-
-
-
21:00
אפקה-1
מעורבת 1 ארן 1 -
-
-
-
-
21:00
אפקה-2
המשתלה גורדון -
-
-
-
-
22:00
אפקה-1
בבלי 4 ניצנים -
-
-
-
-
22:00
אפקה-2
הר נבו ארזים -
-
-
-
-
מחזור 5 - 12/6/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אליאנס-1
אהבת ציון 1 גורדון -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-2
אלחריזי 2 ארזים -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-3
מעורבת 1 בבלי 4 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-1
רמת החייל היובל -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-2
ארן 2 ליידי דיויס -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-3
נופי ים הר נבו -
-
-
-
-
21:00
אפקה-1
מגן 1 רמא"ג 2 -
-
-
-
-
21:00
אפקה-2
דוד ילין 3 יהודה המכבי -
-
-
-
-
22:00
אפקה-1
אביב ארן 1 -
-
-
-
-
22:00
אפקה-2
דוד ילין 2 בבלי 2 -
-
-
-
-
מחזור 6 - 19/6/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אליאנס-1
ניצנים אביב -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-2
ישגב דוד ילין 2 -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-3
רמת החייל בבלי 2 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-1
המשתלה יפו 1 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-2
נופי ים אלחריזי 2 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-3
אהבת ציון 1 דוד ילין 3 -
-
-
-
-
21:00
אפקה-1
ליידי דיויס הר נבו -
-
-
-
-
21:00
אפקה-2
דוד בלוך 1 צוקי אביב 1 -
-
-
-
-
22:00
אפקה-1
היובל אלחריזי 1 -
-
-
-
-
22:00
אפקה-2
ארזים ארן 2 -
-
-
-
-
מחזור 7 - 26/6/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:00
אליאנס-1
רמא"ג 2 דוד בלוך 1 -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-2
כוכב הצפון 1 מגן 1 -
-
-
-
-
18:00
אליאנס-3
דוד ילין 3 המשתלה -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-1
הר נבו ארן 2 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-2
ליידי דיויס אלחריזי 2 -
-
-
-
-
19:00
אליאנס-3
נופי ים ארזים -
-
-
-
-
21:00
אפקה-1
גורדון יפו 1 -
-
-
-
-
21:00
אפקה-2
משה שרת בבלי 4 -
-
-
-
-
22:00
אפקה-1
אהבת ציון 1 יהודה המכבי -
-
-
-
-
22:00
אפקה-2
מעורבת 1 ניצנים -
-
-
-
-





לצפיה בתוצאות באתר פודיום
לצפיה בתוצאות באתר פודיום