סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 11 - שלב המוקדמות



ט.ל.ח


מחזור 1 - 2/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
רביבים-תמיר רעות 21:13
18:21
15:9
54:43
2:1
19:30
רביבים
דקלים רקפות 15:21
9:21
-
24:42
0:2
20:15
רביבים
עמית א נגבה 23:21
18:21
11:15
52:57
1:2
20:15
רביבים
ידלין בן גוריון/אליאב 19:21
9:21
-
28:42
0:2
21:00
רביבים
שלמון יפה נוף רננים 10:21
8:21
-
18:42
0:2
21:00
רביבים
אופקים דורות 10:21
11:21
-
21:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 2 -
9/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
בארי רעות 14:21
21:19
11:15
46:55
1:2
20:15
רביבים
דורות שלמון יפה נוף 21:18
21:4
-
42:22
2:0
21:00
רביבים
אבני החושן רקפות 12:21
11:21
-
23:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 3 -
16/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
כח רשת רננים 19:21
21:19
16:14
56:54
2:1
19:30
רביבים
עמית א אבני החושן 21:16
15:21
12:15
48:52
1:2
20:15
רביבים
שקמה נגבה 8:21
15:21
-
23:42
0:2
20:15
רביבים
בארי בן גוריון/אליאב 9:21
8:21
-
17:42
0:2
21:00
רביבים
הדרים דורות 18:21
12:21
-
30:42
0:2
21:00
רביבים
רעות ידלין 13:21
10:21
-
23:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 4 -
23/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
רננים דורות 21:19
21:17
-
42:36
2:0
19:30
רביבים
שקמה עמית א 12:21
22:24
-
34:45
0:2
20:15
רביבים
אופקים הדרים 5:21
11:21
-
16:42
0:2
20:15
רביבים
בן גוריון/אליאב רעות 21:7
21:13
-
42:20
2:0
21:00
רביבים
רביבים-תמיר ידלין 7:21
10:21
-
17:42
0:2
21:00
רביבים
אבני החושן דקלים 21:13
21:13
-
42:26
2:0
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 5 -
30/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
מקיף ט' רביבים-תמיר 13:21
18:21
-
31:42
0:2
19:30
רביבים
כח רשת שלמון יפה נוף 18:21
21:17
15:11
54:49
2:1
20:15
רביבים
ידלין מקיף ט 21:14
21:9
-
42:23
2:0
20:15
רביבים
שקמה אבני החושן 13:21
8:21
-
21:42
0:2
21:00
רביבים
נגבה דקלים 21:8
21:17
-
42:25
2:0
21:00
רביבים
רקפות עמית א 21:16
21:16
-
42:32
2:0
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 6 -
14/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים שלמון יפה נוף 21:17
13:21
15:10
49:48
2:1
19:30
רביבים
בן גוריון/אליאב רביבים-תמיר 21:13
21:18
-
42:31
2:0
20:15
רביבים
שקמה דקלים 21:18
16:21
13:15
50:54
1:2
20:15
רביבים
רננים הדרים 16:21
21:18
15:12
52:51
2:1
21:00
רביבים
רעות מקיף ט 15:21
22:24
-
37:45
0:2
21:00
רביבים
בארי ידלין 13:21
14:21
-
27:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 7 -
28/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
שקמה רקפות 9:21
8:21
-
17:42
0:2
19:30
רביבים
נגבה אבני החושן 21:11
21:18
-
42:29
2:0
20:15
רביבים
דורות כח רשת 21:7
21:16
-
42:23
2:0
20:15
רביבים
בארי רביבים-תמיר 14:21
12:21
-
26:42
0:2
21:00
רביבים
אופקים רננים 5:21
7:21
-
12:42
0:2
21:00
רביבים
שלמון יפה נוף הדרים 10:21
7:21
-
17:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)
מחזור 8 -
4/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
הדרים כח רשת 21:7
23:21
-
44:28
2:0
19:30
רביבים
בארי מקיף ט 21:18
16:21
15:13
52:52
2:1
20:15
רביבים
דקלים עמית א 17:21
15:21
-
32:42
0:2
20:15
רביבים
רקפות נגבה 21:14
21:11
-
42:25
2:0
21:00
רביבים
אופקים כח רשת 11:21
19:21
-
30:42
0:2
21:00
רביבים
מקיף ט בן גוריון/אליאב 6:21
2:21
-
8:42
0:2
(כחול | ירוק | כתום)