סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 10 - שלב הבתים



ט.ל.ח

מחזור 1 - 16/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים עמית ב 21:15
21:14
-
42:29
2:0
19:30
רביבים
שלמון אבני החושן 10:21
10:21
-
20:42
0:2
20:15
רביבים
טביב דקלים 11:21
16:21
-
27:42
0:2
20:15
רביבים
רננים כח רשת 21:14
21:17
-
42:31
2:0
21:00
רביבים
בן גוריון -אליאב ידלין 21:13
21:12
-
42:25
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 2 -
23/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
בן גוריון -אליאב נגבה -
-
-
-
-
19:30
רביבים
העמית א שלמון 21:17
16:21
12:15
49:53
1:2
20:15
רביבים
מקיף ט' תמיר 16:21
17:21
-
33:42
0:2
20:15
רביבים
אבני החושן הדרים 21:15
23:21
-
44:36
2:0
21:00
רביבים
בארי שקמה 21:19
21:23
15:12
57:54
2:1
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 3 -
9/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
העמית א תמיר 11:21
23:25
-
34:46
0:2
19:30
רביבים
עמית ב דקלים 21:13
21:17
-
42:30
2:0
20:15
רביבים
בארי טביב 21:14
21:14
-
42:28
2:0
21:00
רביבים
כח רשת רקפות 21:14
21:13
-
42:27
2:0
21:00
רביבים
הדרים מקיף ט' 21:14
22:20
-
43:34
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 4 -
23/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
בארי אופקים 16:21
21:18
15:12
52:51
2:1
19:30
רביבים
ידלין רקפות 21:13
18:21
13:15
52:49
1:2
20:15
רביבים
מקיף ט' שלמון 21:16
21:10
-
42:26
2:0
20:15
רביבים
העמית א אבני החושן 21:13
11:21
13:15
45:49
1:2
21:00
רביבים
עמית ב טביב 22:20
18:21
10:15
50:56
1:2
21:00
רביבים
רננים נגבה -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 5 -
30/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
ידלין כח רשת 21:17
21:19
-
42:36
2:0
19:30
רביבים
בארי עמית ב 21:14
21:16
-
42:30
2:0
20:15
רביבים
תמיר הדרים 21:12
14:21
18:20
53:53
1:2
20:15
רביבים
רקפות נגבה -
-
-
-
-
21:00
רביבים
דקלים שקמה 21:10
26:24
-
47:34
2:0
21:00
רביבים
רננים בן גוריון -אליאב 6:21
18:21
-
24:42
0:2
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 6 -
6/4/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
בארי דקלים 17:21
15:21
-
32:42
0:2
19:30
רביבים
שקמה עמית ב 21:16
21:12
-
42:28
2:0
20:15
רביבים
טביב אופקים 17:21
21:23
-
38:44
0:2
20:15
רביבים
שלמון תמיר 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00
רביבים
העמית א הדרים 22:20
21:16
-
43:36
2:0
21:00
רביבים
אבני החושן מקיף ט' 21:13
21:14
-
42:27
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 7 -
10/4/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
מרחבים
אופקים שקמה 21:17
18:21
11:15
50:53
1:2
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 8 -
11/5/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
שקמה טביב 18:21
21:19
15:8
54:48
2:1
19:30
רביבים
רננים ידלין 21:18
18:21
17:15
56:54
2:1
20:15
רביבים
נגבה כח רשת -
-
-
-
-
20:15
רביבים
רקפות בן גוריון -אליאב 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:00
רביבים
דקלים אופקים 21:12
21:11
-
42:23
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 9 -
25/5/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
העמית א מקיף ט' 21:12
21:15
-
42:27
2:0
19:30
רביבים
נגבה ידלין -
-
-
-
-
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 10 -
1/6/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
רננים רקפות 14:21
25:23
8:15
47:59
1:2
19:30
רביבים
כוח רשת בן גוריון -אליאב 5:21
18:21
-
23:42
0:2
20:15
רביבים
הדרים שלמון 21:18
21:7
-
42:25
2:0
20:15
רביבים
תמיר אבני החושן 21:7
21:17
-
42:24
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
טבלת הדירוג: