סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 10 - שלב המוקדמות




ט.ל.ח

מחזור 1 - 15/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
הדרים ידלין 19:21
16:21
-
35:42
0:2
20:15
רביבים
כח רשת דקלים 21:9
21:12
-
42:21
2:0
20:15
רביבים
שלמון מקיף ט 12:21
21:13
15:10
48:44
2:1
21:00
רביבים
שקמה עמית ב 21:15
21:15
-
42:30
2:0
21:00
רביבים
טביב/רעות רננים 5:21
12:21
-
17:42
0:2
(כתום | אדום | ירוק)
מחזור 2 -
29/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
כח רשת שלמון 21:12
21:12
-
42:24
2:0
20:15
רביבים
אבני החושן בארי 21:11
21:9
-
42:20
2:0
20:15
רביבים
רקפות מקיף ט 21:6
21:8
-
42:14
2:0
21:00
רביבים
שקמה הדרים 12:21
13:21
-
25:42
0:2
(כתום | אדום | ירוק)
מחזור 3 -
5/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
דקלים רקפות 4:21
2:21
-
6:42
0:2
19:30
רביבים
מקיף ט כח רשת 15:21
14:21
-
29:42
0:2
20:15
רביבים
אבני החושן טביב/רעות 21:17
21:14
-
42:31
2:0
21:00
רביבים
תמיר בן גוריון -אליאב 7:21
7:21
-
14:42
0:2
(כתום | אדום | ירוק | כחול)
מחזור 4 -
12/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
עמית ב הדרים 16:21
12:21
-
28:42
0:2
19:30
רביבים
שקמה ידלין 6:21
11:21
-
17:42
0:2
20:15
רביבים
מקיף ט דקלים 21:17
21:10
-
42:27
2:0
21:00
רביבים
בארי רננים 5:21
7:21
-
12:42
0:2
21:00
רביבים
אופקים עמית א 15:21
15:21
-
30:42
0:2
(כתום | אדום | ירוק | כחול)
מחזור 5 -
19/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
ידלין עמית ב 21:8
21:8
-
42:16
2:0
20:15
רביבים
בן גוריון -אליאב עמית א 21:6
21:10
-
42:16
2:0
(כתום | אדום | ירוק | כחול)
מחזור 6 -
26/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:15
רביבים
רננים אבני החושן 21:17
21:11
-
42:28
2:0
20:15
רביבים
עמית א תמיר 7:21
11:21
-
18:42
0:2
21:00
רביבים
אופקים בן גוריון -אליאב 6:21
4:21
-
10:42
0:2
(כתום | אדום | ירוק | כחול)
מחזור 7 -
2/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
רביבים
אופקים תמיר 13:21
9:21
-
22:42
0:2
19:30
רביבים
שלמון רקפות 8:21
5:21
-
13:42
0:2
20:15
רביבים
רקפות כח רשת 18:21
21:11
15:6
54:38
2:1
20:15
רביבים
דקלים שלמון 21:0
21:0
-
42:0
2:0
21:00
רביבים
טביב/רעות בארי 21:10
21:15
-
42:25
2:0
(כתום | אדום | ירוק | כחול)