סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 3 - משחקי הפלייאוף

טבלת משחקים סבב א' | טבלת משחקים סבב ב' | טבלת הדירוג - שלב הבתים

בתום סבב המשחקים החמישי של המחזור השני נקבעו הקבוצות המשחקות בבתים.
מיקום הקבוצות נקבע על פי הפרש המערכות ומס' ההפסדים של כל קבוצה.

  

טקס הסיום ייערך בתאריך ה-21/05/13  ולוח הזמנים יהיה כדלקמן:

18:00  הגעת ששת הקבוצות  הראשונות לאולם
18:30 תחילת משחק ראשון .
19:30 תחילת משחק שני
20:30 תחילת משחק  שלישי
 
טקס סיום (הזמנה)  -  יתקיים בשעה  21:45.
 
הקבוצות והשחקניות מתבקשים/ות להגיע בזמן  על מנת שנוכל לסיים את הליגה באופן מכובד.
בשל לוח הזמנים הצפוף.  הקבוצות יערכו חימום מחוץ לאולם,  והמשחקים יחלו בשעה הנקובה.
 
בהצלחה לכל הקבוצות  !!!
ניסים סער

 

(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)


מחזור 1 - 5/3/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:40
צפוני
הילל-1 המנחיל 6:21
13:21
-
19:42
0:2
19:40
דרומי
המתמיד ארנון 16:21
18:21
-
34:42
0:2
19:40
אמצעי
חשמונאים ניצנים 21:8
17:21
15:11
53:40
2:1
20:00
אמצעי
מכלל עליות/הבילויים 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:20
צפוני
רמת-חן ניצנים 14:21
15:21
-
29:42
0:2
20:20
דרומי
מורדי הגטאות אביגור 25:27
15:21
-
40:48
0:2
21:00
צפוני
רמת-חן אביגור 18:21
17:21
-
35:42
0:2
21:00
דרומי
בליך מורדי הגטאות 21:11
21:12
-
42:23
2:0
21:00
אמצעי
נטעים הגפן/המתמיד 15:21
13:21
-
28:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 2 -
21/3/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
צפוני
מכלל הגפן/המתמיד 14:21
17:21
-
31:42
0:2
19:40
דרומי
המתמיד המנחיל 4:21
2:21
-
6:42
0:2
19:40
אמצעי
חשמונאים אביגור 15:21
21:17
11:15
47:53
1:2
20:20
צפוני
הילל-1 ארנון 19:21
16:21
-
35:42
0:2
20:20
דרומי
רמת-חן בליך 14:21
16:21
-
30:42
0:2
20:20
אמצעי
ניצנים אביגור 14:21
10:21
-
24:42
0:2
21:00
צפוני
נטעים עליות/הבילויים 14:21
12:21
-
26:42
0:2
21:00
דרומי
חשמונאים בליך 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:00
אמצעי
מורדי הגטאות ניצנים 18:21
16:21
-
34:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 3 -
9/4/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
צפוני
נטעים מכלל 21:12
20:22
11:15
52:49
1:2
19:40
דרומי
בליך אביגור 21:15
21:12
-
42:27
2:0
19:40
אמצעי
חשמונאים מורדי הגטאות 18:21
14:21
-
32:42
0:2
20:20
צפוני
הילל-1 המתמיד 21:23
21:15
15:13
57:51
2:1
20:20
דרומי
בליך ניצנים 21:14
16:21
15:9
52:44
2:1
20:20
אמצעי
רמת-חן מורדי הגטאות 21:23
21:14
9:15
51:52
1:2
21:00
צפוני
ארנון המנחיל 11:21
9:21
-
20:42
0:2
21:00
דרומי
עליות/הבילויים הגפן/המתמיד 21:17
22:20
-
43:37
2:0
21:00
אמצעי
רמת-חן חשמונאים 9:21
8:21
-
17:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 4 -
23/4/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:40
צפוני
הילל-1 המנחיל 6:21
12:21
-
18:42
0:2
19:40
דרומי
המתמיד ארנון 16:21
18:21
-
34:42
0:2
19:40
אמצעי
חשמונאים ניצנים 21:16
18:21
15:12
54:49
2:1
20:00
אמצעי
מכלל עליות/הבילויים 14:21
18:21
-
32:42
0:2
20:20
צפוני
ניצנים רמת-חן 21:14
21:12
-
42:26
2:0
20:20
דרומי
מורדי הגטאות אביגור 9:21
21:13
11:15
41:49
1:2
21:00
צפוני
רמת-חן אביגור 15:21
10:21
-
25:42
0:2
21:00
דרומי
בליך מורדי הגטאות 21:13
21:14
-
42:27
2:0
21:00
אמצעי
נטעים הגפן/המתמיד 14:21
16:21
-
30:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 5 -
7/5/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:40
צפוני
ניצנים אביגור 21:17
17:21
15:12
53:50
2:1
19:40
דרומי
המתמיד המנחיל 8:21
10:21
-
18:42
0:2
19:40
אמצעי
חשמונאים מורדי הגטאות 21:15
21:16
-
42:31
2:0
20:00
צפוני
מכלל הגפן/המתמיד 11:21
14:21
-
25:42
0:2
20:20
דרומי
רמת-חן בליך 12:21
12:21
-
24:42
0:2
20:20
אמצעי
מורדי הגטאות ניצנים 11:21
16:21
-
27:42
0:2
21:00
צפוני
הילל-1 ארנון 20:22
22:20
11:16
53:58
1:2
21:00
דרומי
חשמונאים בליך 15:21
16:21
-
31:42
0:2
21:00
אמצעי
נטעים עליות/הבילויים 21:17
21:13
-
42:30
2:0
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 6 -
21/5/2013 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
18:30
צפוני
עליות/הבילויים הגפן/המתמיד 20:22
20:22
-
40:44
0:2
18:30
דרומי
בליך אביגור 18:21
21:19
15:12
54:52
2:1
18:30
אמצעי
רמת-חן מורדי הגטאות 21:14
21:14
-
42:28
2:0
19:30
צפוני
ארנון המנחיל 9:21
8:21
-
17:42
0:2
19:30
דרומי
בליך ניצנים 21:19
21:17
-
42:36
2:0
19:30
אמצעי
חשמונאים אביגור 12:21
14:21
-
26:42
0:2
20:00
דרומי
נטעים מכלל 14:21
18:21
-
32:42
0:2
20:30
צפוני
הילל-1 המתמיד 21:15
21:18
-
42:33
2:0
20:30
אמצעי
רמת-חן חשמונאים 19:21
16:21
-
35:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)