חרבות ברזל - כל העדכונים
חרבות ברזל - הצטרפות לאימונים
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 12 - שלב הבתים



ט.ל.ח

מחזור 1 - 7/2/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
בליך
חשמונאים רמת חן 15:21
21:18
6:15
42:54
1:2
19:15
בליך
אהל שם ערמונים 21:18
19:21
15:7
55:46
2:1
19:15
בליך
בן גוריון ויצמן 24:22
20:22
15:5
59:49
2:1
20:00
בליך
גבעולים זומר 19:21
11:21
-
30:42
0:2
20:00
בליך
נטעים הלל 21:18
14:21
6:15
41:54
1:2
20:00
בליך
מורדי הגטאות המנחיל 21:17
11:21
13:15
45:53
1:2
20:45
בליך
ניצנים הראה 17:21
9:21
-
26:42
0:2
20:45
בליך
ארנון בליך 17:21
11:21
-
28:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 2 -
21/2/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
בליך
מורדי הגטאות ניצנים 20:22
21:11
9:15
50:48
1:2
19:15
בליך
זומר חשמונאים 21:19
14:21
11:15
46:55
1:2
19:15
בליך
אהל שם נטעים 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:00
בליך
ערמונים ארנון 17:21
21:19
14:16
52:56
1:2
20:00
בליך
הראה ויצמן 13:21
13:21
-
26:42
0:2
20:00
בליך
רמת חן גבעולים 21:1
21:8
-
42:9
2:0
20:45
בליך
בליך הלל 21:19
21:10
-
42:29
2:0
20:45
בליך
בן גוריון המנחיל 18:21
15:21
-
33:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 3 -
14/3/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
בליך
ערמונים הלל 18:21
21:19
14:16
53:56
1:2
19:15
בליך
חשמונאים גבעולים 21:13
21:8
-
42:21
2:0
19:15
בליך
מורדי הגטאות ויצמן 15:21
10:21
-
25:42
0:2
20:00
בליך
המנחיל ניצנים 21:14
21:17
-
42:31
2:0
20:00
בליך
אהל שם ארנון 18:21
16:21
-
34:42
0:2
20:00
בליך
רמת חן זומר 21:12
21:5
-
42:17
2:0
20:45
בליך
רמת חן גבעולים 21:14
21:12
-
42:26
2:0
20:45
בליך
בן גוריון הראה 19:21
10:21
-
29:42
0:2
20:45
בליך
נטעים בליך 21:18
21:16
-
42:34
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 4 -
21/3/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
בליך
אהל שם הלל 13:21
18:21
-
31:42
0:2
19:15
בליך
המנחיל ויצמן 15:21
19:21
-
34:42
0:2
19:15
בליך
זומר חשמונאים 16:21
25:23
15:10
56:54
2:1
20:00
בליך
רמת חן זומר 21:16
21:12
-
42:28
2:0
20:00
בליך
ערמונים בליך 24:26
16:21
-
40:47
0:2
20:00
בליך
מורדי הגטאות הראה 15:21
19:21
-
34:42
0:2
20:45
בליך
ניצנים בן גוריון 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:45
בליך
נטעים ארנון 21:17
19:21
10:15
50:53
1:2
20:45
בליך
חשמונאים גבעולים 22:20
21:5
-
43:25
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 5 -
2/5/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:15
בליך
הראה המנחיל 21:15
21:8
-
42:23
2:0
19:15
בליך
נטעים ערמונים 13:21
12:21
-
25:42
0:2
19:15
בליך
רמת חן חשמונאים 21:11
17:21
16:14
54:46
2:1
20:00
בליך
זומר גבעולים 21:16
18:21
15:13
54:50
2:1
20:00
בליך
בן גוריון מורדי הגטאות 21:14
21:17
-
42:31
2:0
20:00
בליך
אהל שם בליך 21:15
17:21
11:15
49:51
1:2
20:45
בליך
הלל ארנון 16:21
21:23
-
37:44
0:2
20:45
בליך
ויצמן ניצנים 21:17
26:24
-
47:41
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי)