סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 12 - שלב מוקדמות - סבבים 1+2



ט.ל.ח

מחזור 1 - 22/11/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
בליך ויצמן 4:21
12:21
-
16:42
0:2
19:30
בליך
ערמונים ארנון 16:21
23:25
-
39:46
0:2
19:30
בליך
אהל שם מורדי הגטאות 21:14
21:0
-
42:14
2:0
20:15
בליך
בן גוריון הראה 17:21
21:13
11:15
49:49
1:2
20:15
בליך
נטעים הלל 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:15
בליך
ניצנים חשמונאים 6:21
6:21
-
12:42
0:2
21:00
בליך
נטעים המנחיל 10:21
14:21
-
24:42
0:2
21:00
בליך
בן גוריון גבעולים 17:21
19:21
-
36:42
0:2
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 2 -
6/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
אהל שם ניצנים 14:21
8:21
-
22:42
0:2
19:30
בליך
בליך גבעולים 9:21
3:21
-
12:42
0:2
19:30
בליך
ערמונים המנחיל 19:21
16:21
-
35:42
0:2
20:15
בליך
ערמונים הלל 21:19
19:21
17:15
57:55
2:1
20:15
בליך
בליך הראה 19:21
15:21
-
34:42
0:2
20:15
בליך
מורדי הגטאות חשמונאים 7:21
9:21
-
16:42
0:2
21:00
בליך
הלל המנחיל 0:21
0:21
-
0:42
0:2
21:00
בליך
ויצמן בן גוריון 21:13
21:15
-
42:28
2:0
21:00
בליך
ארנון נטעים 21:19
21:19
-
42:38
2:0
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 3 -
13/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
ערמונים נטעים 19:21
21:18
15:6
55:45
2:1
19:30
בליך
ויצמן גבעולים 17:21
14:21
-
31:42
0:2
19:30
בליך
אהל שם חשמונאים 5:21
7:21
-
12:42
0:2
20:15
בליך
ויצמן הראה 17:21
13:21
-
30:42
0:2
20:15
בליך
מורדי הגטאות ניצנים 21:19
14:21
10:15
45:55
1:2
20:15
בליך
ארנון הלל 20:22
21:23
-
41:45
0:2
21:00
בליך
ארנון המנחיל 11:21
16:21
-
27:42
0:2
21:00
בליך
הראה גבעולים 21:14
16:21
14:16
51:51
1:2
21:00
בליך
בן גוריון בליך 22:24
21:15
15:4
58:43
2:1
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 4 -
27/12/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
אהל שם מורדי הגטאות 9:21
10:21
-
19:42
0:2
19:30
בליך
ערמונים ארנון 18:21
21:15
17:19
56:55
1:2
19:30
בליך
בליך ויצמן 3:21
7:21
-
10:42
0:2
20:15
בליך
נטעים הלל 21:18
17:21
13:15
51:54
1:2
20:15
בליך
ניצנים חשמונאים 12:21
7:21
-
19:42
0:2
20:15
בליך
בן גוריון הראה 20:22
21:17
5:15
46:54
1:2
21:00
בליך
בן גוריון גבעולים 20:22
20:22
-
40:44
0:2
21:00
בליך
נטעים המנחיל 18:21
15:21
-
33:42
0:2
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 5 -
10/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
בליך גבעולים 8:21
12:21
-
20:42
0:2
19:30
בליך
ערמונים המנחיל 0:21
0:21
-
0:42
0:2
19:30
בליך
אהל שם ניצנים 7:21
17:21
-
24:42
0:2
20:15
בליך
ערמונים הלל 18:21
14:21
-
32:42
0:2
20:15
בליך
בליך הראה 13:21
13:21
-
26:42
0:2
20:15
בליך
מורדי הגטאות חשמונאים 10:21
12:21
-
22:42
0:2
21:00
בליך
ויצמן בן גוריון 21:12
27:25
-
48:37
2:0
21:00
בליך
הלל המנחיל 15:21
20:22
-
35:43
0:2
21:00
בליך
ארנון נטעים 21:17
21:18
-
42:35
2:0
(כתום | ירוק | כחול)
מחזור 6 -
24/1/2023
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
ערמונים נטעים 21:16
21:18
-
42:34
2:0
19:30
בליך
ויצמן גבעולים 19:21
21:18
15:9
55:48
2:1
19:30
בליך
אהל שם חשמונאים 5:21
7:21
-
12:42
0:2
20:15
בליך
ויצמן הראה 22:20
21:15
-
43:35
2:0
20:15
בליך
מורדי הגטאות ניצנים 21:16
21:13
-
42:29
2:0
20:15
בליך
ארנון הלל 21:15
21:12
-
42:27
2:0
21:00
בליך
ארנון המנחיל 12:21
16:21
-
28:42
0:2
21:00
בליך
הראה גבעולים 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:00
בליך
בן גוריון בליך 21:18
21:16
-
42:34
2:0
(כתום | ירוק | כחול)