סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 11 - שלב הבתים



ט.ל.ח

מחזור 1 - 15/2/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך אהל שם 21:15
14:21
15:10
50:46
2:1
19:30
דרומי
ויצמן גבעולים 21:19
7:21
6:15
34:55
1:2
19:30
אמצעי
ערמונים בן גוריון 20:22
14:21
-
34:43
0:2
20:15
צפוני
בליך ארנון 18:21
16:21
-
34:42
0:2
20:15
דרומי
ערמונים מורדי הגטאות 14:21
21:18
12:15
47:54
1:2
20:15
אמצעי
אהל שם הלל 16:21
21:23
-
37:44
0:2
21:00
צפוני
הלל נטעים 21:16
21:15
-
42:31
2:0
21:00
דרומי
חשמונאים ניצנים 21:4
21:6
-
42:10
2:0
21:00
אמצעי
הרא"ה המנחיל 21:12
21:16
-
42:28
2:0
(עליון | תחתון | אמצעי)
מחזור 2 -
1/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הלל בליך 21:14
19:21
15:6
55:41
2:1
19:30
דרומי
גבעולים חשמונאים 16:21
17:21
-
33:42
0:2
19:30
אמצעי
מורדי הגטאות הרא"ה 12:21
16:21
-
28:42
0:2
20:15
צפוני
אהל שם נטעים 16:21
21:18
15:7
52:46
2:1
20:15
דרומי
ערמונים הרא"ה 15:21
6:21
-
21:42
0:2
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות המנחיל 18:21
21:18
10:15
49:54
1:2
21:00
צפוני
נטעים ארנון 17:21
16:21
-
33:42
0:2
21:00
דרומי
ניצנים ויצמן 14:21
20:22
-
34:43
0:2
21:00
אמצעי
המנחיל בן גוריון 13:21
14:21
-
27:42
0:2
(עליון | תחתון | אמצעי)
מחזור 3 -
15/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
נטעים בליך 19:21
15:21
-
34:42
0:2
19:30
דרומי
גבעולים ניצנים 21:17
21:9
-
42:26
2:0
19:30
אמצעי
ערמונים המנחיל 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:15
צפוני
הלל ארנון 21:13
21:17
-
42:30
2:0
20:15
דרומי
ויצמן חשמונאים 10:21
10:21
-
20:42
0:2
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות בן גוריון 19:21
19:21
-
38:42
0:2
21:00
צפוני
אהל שם ארנון 21:16
17:21
4:15
42:52
1:2
21:00
אמצעי
הרא"ה בן גוריון 23:25
20:22
-
43:47
0:2
(עליון | תחתון | אמצעי)
מחזור 4 -
29/3/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך אהל שם 21:15
21:15
-
42:30
2:0
19:30
דרומי
ויצמן גבעולים 11:21
8:21
-
19:42
0:2
19:30
אמצעי
ערמונים בן גוריון 7:21
13:21
-
20:42
0:2
20:15
צפוני
בליך ארנון 23:25
18:21
-
41:46
0:2
20:15
דרומי
ערמונים מורדי הגטאות 10:21
23:21
4:15
37:57
1:2
20:15
אמצעי
אהל שם הלל 21:18
16:21
8:15
45:54
1:2
21:00
צפוני
הלל נטעים 19:21
21:19
12:15
52:55
1:2
21:00
דרומי
חשמונאים ניצנים 21:7
21:9
-
42:16
2:0
21:00
אמצעי
הרא"ה המנחיל 15:21
21:19
13:15
49:55
1:2
(עליון | תחתון | אמצעי)
מחזור 5 -
26/4/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הלל בליך 18:21
21:19
12:15
51:55
1:2
19:30
דרומי
גבעולים חשמונאים 21:11
15:21
6:15
42:47
1:2
19:30
אמצעי
מורדי הגטאות הרא"ה 15:21
13:21
-
28:42
0:2
20:15
צפוני
אהל שם נטעים 21:15
21:19
-
42:34
2:0
20:15
דרומי
ערמונים הרא"ה 15:21
13:21
-
28:42
0:2
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות המנחיל 23:21
24:22
-
47:43
2:0
21:00
צפוני
נטעים ארנון 15:21
12:21
-
27:42
0:2
21:00
דרומי
ניצנים ויצמן 15:21
8:21
-
23:42
0:2
21:00
אמצעי
המנחיל בן גוריון 8:21
18:21
-
26:42
0:2
(עליון | תחתון | אמצעי)
מחזור 6 -
10/5/2022 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
אהל שם ארנון 5:21
22:24
-
27:45
0:2
19:30
דרומי
גבעולים ניצנים 21:19
21:12
-
42:31
2:0
19:30
אמצעי
ערמונים המנחיל 17:21
19:21
-
36:42
0:2
20:15
צפוני
הלל ארנון 13:21
15:21
-
28:42
0:2
20:15
דרומי
ויצמן חשמונאים 9:21
16:21
-
25:42
0:2
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות בן גוריון 12:21
12:21
-
24:42
0:2
21:00
צפוני
נטעים בליך 23:21
8:21
15:11
46:53
2:1
21:00
אמצעי
הרא"ה בן גוריון 22:24
21:11
15:12
58:47
2:1
(עליון | תחתון | אמצעי)