סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 11 - שלב מוקדמות - סבבים 1+2




ט.ל.ח

מחזור 1 - 9/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
ארנון בליך 21:18
21:17
-
42:35
2:0
19:30
אמצע
המנחיל הרא"ה 21:18
13:21
12:15
46:54
1:2
20:15
צפוני
מורדי הגטאות נטעים 21:17
21:18
-
42:35
2:0
20:15
דרומי
וייצמן ניצנים 21:18
21:12
-
42:30
2:0
20:15
אמצע
ארנון הילל 28:26
25:23
-
53:49
2:0
21:00
צפוני
מורדי הגטאות הילל 21:11
21:16
-
42:27
2:0
21:00
דרומי
בן גוריון חשמונאים 12:21
15:21
-
27:42
0:2
21:00
אמצע
אהל שם ערמונים 24:22
13:21
13:15
50:58
1:2
(כחול | כתום | ירוק)
מחזור 2 -
23/11/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
דרומי
הילל בליך 21:19
21:19
-
42:38
2:0
20:15
צפוני
מורדי הגטאות ארנון 21:15
21:17
-
42:32
2:0
20:15
דרומי
חשמונאים ניצנים 21:9
21:14
-
42:23
2:0
20:15
אמצע
הרא"ה ערמונים 21:10
21:13
-
42:23
2:0
21:00
צפוני
נטעים בליך 21:16
19:21
15:8
55:45
2:1
21:00
דרומי
בן גוריון וייצמן 21:14
13:21
8:15
42:50
1:2
21:00
אמצע
המנחיל אהל שם 21:15
23:21
-
44:36
2:0
(כחול | כתום | ירוק)
מחזור 3 -
7/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
מורדי הגטאות בליך 20:22
21:10
15:8
56:40
2:1
20:15
צפוני
נטעים ארנון 11:21
15:21
-
26:42
0:2
20:15
דרומי
בן גוריון ניצנים 14:21
21:11
15:7
50:39
2:1
20:15
אמצע
המנחיל ערמונים 19:21
21:14
15:11
55:46
2:1
21:00
צפוני
נטעים הילל 21:10
21:11
-
42:21
2:0
21:00
דרומי
חשמונאים וייצמן 21:2
21:19
-
42:21
2:0
21:00
אמצע
הרא"ה אהל שם 21:9
21:17
-
42:26
2:0
(כחול | כתום | ירוק)
מחזור 4 -
28/12/2021
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
ארנון בליך 21:19
16:21
15:12
52:52
2:1
19:30
אמצע
אהל שם ערמונים 19:21
23:25
-
42:46
0:2
20:15
צפוני
מורדי הגטאות נטעים 21:9
22:20
-
43:29
2:0
20:15
דרומי
וייצמן ניצנים 21:11
21:11
-
42:22
2:0
20:15
אמצע
ארנון הילל 7:21
20:22
-
27:43
0:2
21:00
צפוני
מורדי הגטאות הילל -
-
-
-
-
21:00
דרומי
בן גוריון חשמונאים 9:21
10:21
-
19:42
0:2
21:00
אמצע
המנחיל הרא"ה 12:21
17:21
-
29:42
0:2
(כחול | כתום | ירוק)
מחזור 5 -
4/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
נטעים בליך 15:21
15:21
-
30:42
0:2
19:30
אמצע
חשמונאים ניצנים 21:12
21:8
-
42:20
2:0
20:15
צפוני
מורדי הגטאות ארנון 21:18
21:18
-
42:36
2:0
20:15
דרומי
המנחיל אהל שם 21:19
17:21
15:11
53:51
2:1
20:15
אמצע
הילל בליך 21:8
21:8
-
42:16
2:0
21:00
דרומי
הרא"ה ערמונים 21:4
21:12
-
42:16
2:0
21:00
אמצע
בן גוריון וייצמן 14:21
13:21
-
27:42
0:2
(כחול | כתום | ירוק)
מחזור 6 -
18/1/2022
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
מורדי הגטאות בליך 21:11
21:10
-
42:21
2:0
20:15
צפוני
נטעים ארנון 21:18
17:21
12:15
50:54
1:2
20:15
דרומי
בן גוריון ניצנים 18:21
19:21
-
37:42
0:2
20:15
אמצע
המנחיל ערמונים 21:14
21:15
-
42:29
2:0
21:00
צפוני
נטעים הילל 16:21
11:21
-
27:42
0:2
21:00
דרומי
חשמונאים וייצמן -
-
-
-
-
21:00
אמצע
הרא"ה אהל שם -
-
-
-
-
(כחול | כתום | ירוק)
טבלת הדירוג: