סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 3 - משחקי סבב ב'

טבלת משחקים סבב א' | טבלת משחקים סבב בתים | טבלת דירוג בית א+ב

שיטת המשחקים וסדר המשחקים רמת גן תשע"ג  2012-2013
 
שיטת המשחקים השנה תתבסס על שיטת ליגה בבתים. הקבוצות יחולקו לשני בתים  על פי המיקום שלהן בשנה שעברה. הקבוצות במקומות האי זוגיים יהיו בית א , הקבוצות במקומות הזוגיים בית ב.
בכל בית יתקיימו שני סיבובים. בתום הסבב השני  כל קבוצה על פי המיקום שלה תדורג בבית עליון אמצעי או תחתון.
בבית העליון ידורגו 3 הראשונות  מכל בית. בבית האמצעי ידורגו הקבוצות שהגיעו למקומות 4-5  בבית התחתון  הקבוצות שהגיעו למקומות 6-7
בכל בית נקיים שני סיבובים . בתום הסיבוב השני  תקבע אלופת רמת גן.

 


מחזור 1 - 23/1/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:40
צפוני
רמת-חן ארנון 9:21
9:21
-
18:42
0:2
19:40
דרומי
אביגור עליות/הבילויים 10:21
21:17
11:15
42:53
1:2
19:40
אמצעי
ניצנים הגפן/המתמיד 12:21
12:21
-
24:42
0:2
20:00
אמצעי
מורדי הגטאות מכלל 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:20
צפוני
בליך נטעים 16:21
8:21
-
24:42
0:2
מחזור 2 - 29/1/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:40
צפוני
חשמונאים נטעים 17:21
18:21
-
35:42
0:2
19:40
דרומי
מורדי הגטאות ארנון 9:21
12:21
-
21:42
0:2
19:40
אמצעי
אביגור הילל-1 22:20
12:21
9:15
43:56
1:2
20:00
אמצעי
ניצנים מכלל 13:21
17:21
-
30:42
0:2
20:20
צפוני
בליך עליות/הבילויים 16:21
21:18
11:15
48:54
1:2
20:20
דרומי
רמת-חן הגפן/המתמיד 10:21
6:21
-
16:42
0:2
21:00
צפוני
חשמונאים הילל-1 15:21
9:21
-
24:42
0:2
21:00
אמצעי
אביגור בליך 21:15
21:16
-
42:31
2:0
מחזור 3 - 5/2/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:40
צפוני
אביגור נטעים 21:10
11:21
8:15
40:46
1:2
19:40
דרומי
המתמיד הילל-1 21:6
16:21
15:11
52:38
2:1
19:40
אמצעי
ניצנים ארנון 21:15
9:21
5:15
35:51
1:2
20:20
צפוני
בליך המתמיד 13:21
12:21
-
25:42
0:2
20:20
דרומי
חשמונאים עליות/הבילויים 14:21
14:21
-
28:42
0:2
20:20
אמצעי
מורדי הגטאות ניצנים 10:21
22:14
-
32:35
1:1
21:00
צפוני
רמת-חן מכלל 8:21
5:21
-
13:42
0:2
21:00
אמצעי
מורדי הגטאות הגפן/המתמיד 16:21
20:22
-
36:43
0:2
מחזור 4 - 19/2/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
צפוני
מכלל ארנון 25:27
13:21
-
38:48
0:2
19:40
דרומי
נטעים המתמיד 17:21
21:17
14:16
52:54
1:2
19:40
אמצעי
עליות/הבילויים הילל-1 8:21
18:21
-
26:42
0:2
20:00
צפוני
מכלל הגפן/המתמיד 21:16
21:10
-
42:26
2:0
20:20
דרומי
המתמיד אביגור 21:18
21:12
-
42:30
2:0
20:20
אמצעי
חשמונאים בליך 18:21
18:21
-
36:42
0:2
21:00
אמצעי
רמת-חן ניצנים 19:21
14:21
-
33:42
0:2
מחזור 5 - 26/2/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:40
צפוני
המתמיד עליות/הבילויים 16:21
21:19
15:7
52:47
2:1
19:40
דרומי
נטעים הילל-1 17:21
9:21
-
26:42
0:2
19:40
אמצעי
הגפן/המתמיד ארנון 14:21
19:21
-
33:42
0:2
20:20
צפוני
בליך הילל-1 10:21
4:21
-
14:42
0:2
20:20
דרומי
עליות/הבילויים נטעים 21:12
21:14
-
42:26
2:0
20:20
אמצעי
חשמונאים אביגור 21:19
18:21
6:15
45:55
1:2
21:00
אמצעי
רמת-חן מורדי הגטאות 18:21
17:21
-
35:42
0:2