סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 8 - שלב הבתים - סבב 2





ט.ל.ח


מחזור 1 - 20/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הלל המתמיד/הגפן 15:21
15:21
-
30:42
0:2
19:30
דרומי
רמת חן רמת אפעל 22:20
20:22
15:13
57:55
2:1
19:30
אמצעי
אהל שם קורצ'אק 14:21
10:21
-
24:42
0:2
20:15
צפוני
המנחיל ערמונים 25:23
20:22
10:15
55:60
1:2
20:15
דרומי
עתיד יהל"ם 14:21
10:21
-
24:42
0:2
20:15
אמצעי
הרא"ה מורדי הגטאות 21:6
21:9
-
42:15
2:0
21:00
צפוני
ארנון בליך 21:6
21:12
-
42:18
2:0
21:00
דרומי
מכלל ניצנים 23:25
13:21
-
36:46
0:2
21:00
אמצעי
אביגור נטעים 17:21
13:21
-
30:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 2 -
10/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך נטעים 9:21
13:21
-
22:42
0:2
19:30
דרומי
אביגור ניצנים 17:21
12:21
-
29:42
0:2
19:30
אמצעי
מכלל ארנון 18:21
19:21
-
37:42
0:2
20:15
צפוני
הלל רמת אפעל 16:21
17:21
-
33:42
0:2
20:15
דרומי
רמת חן אהל שם 21:19
21:19
-
42:38
2:0
20:15
אמצעי
המתמיד/הגפן קורצ'אק 25:23
17:21
11:15
53:59
1:2
21:00
צפוני
המנחיל מורדי הגטאות 21:19
21:18
-
42:37
2:0
21:00
דרומי
הרא"ה יהל"ם 14:21
16:21
-
30:42
0:2
21:00
אמצעי
עתיד ערמונים 23:25
21:17
7:15
51:57
1:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 3 -
24/4/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
המנחיל עתיד 21:16
21:12
-
42:28
2:0
19:30
דרומי
הרא"ה ערמונים 21:15
21:10
-
42:25
2:0
19:30
אמצעי
מורדי הגטאות יהל"ם 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:15
צפוני
מכלל בליך 21:10
21:16
-
42:26
2:0
20:15
דרומי
אביגור ארנון 16:21
10:21
-
26:42
0:2
20:15
אמצעי
נטעים ניצנים 21:16
21:19
-
42:35
2:0
21:00
צפוני
הלל אהל שם 21:19
7:21
15:13
43:53
2:1
21:00
דרומי
קורצ'אק רמת חן 22:20
16:21
7:15
45:56
1:2
21:00
אמצעי
המתמיד/הגפן רמת אפעל 21:15
21:15
-
42:30
2:0
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 4 -
1/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך ניצנים 17:21
21:15
12:15
50:51
1:2
19:30
דרומי
מכלל אביגור 21:19
21:19
-
42:38
2:0
19:30
אמצעי
נטעים ארנון 24:22
21:15
-
45:37
2:0
20:15
צפוני
המנחיל יהל"ם 21:23
8:21
-
29:44
0:2
20:15
דרומי
הרא"ה עתיד 21:9
16:21
15:9
52:39
2:1
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות ערמונים 21:18
25:27
7:15
53:60
1:2
21:00
צפוני
הלל רמת חן 13:21
19:21
-
32:42
0:2
21:00
דרומי
קורצ'אק רמת אפעל 21:17
15:21
7:15
43:53
1:2
21:00
אמצעי
המתמיד/הגפן אהל שם 14:21
19:21
-
33:42
0:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)
מחזור 5 -
15/5/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
עתיד מורדי הגטאות 21:18
21:13
-
42:31
2:0
19:30
דרומי
ערמונים יהל"ם 8:21
17:21
-
25:42
0:2
19:30
אמצעי
המנחיל הרא"ה 21:18
21:12
-
42:30
2:0
20:15
צפוני
רמת חן המתמיד/הגפן 17:21
21:19
15:9
53:49
2:1
20:15
דרומי
הלל קורצ'אק 19:21
23:21
12:15
54:57
1:2
20:15
אמצעי
אהל שם רמת אפעל 21:17
13:21
15:7
49:45
2:1
21:00
צפוני
מכלל נטעים 13:21
11:21
-
24:42
0:2
21:00
דרומי
ארנון ניצנים 21:13
12:21
15:10
48:44
2:1
21:00
אמצעי
בליך אביגור 19:21
21:19
11:15
51:55
1:2
(בית אמצעי | בית תחתון | בית עליון)