סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 8 - שלב הבתים - סבב 1



ט.ל.ח

מחזור 1 - 9/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
קורצ'אק מורדי הגטאות 20:22
13:21
-
33:43
0:2
19:30
דרומי
עתיד ערמונים 11:21
21:15
11:15
43:51
1:2
19:30
אמצעי
רמת אפעל יהל"ם 11:21
11:21
-
22:42
0:2
20:15
צפוני
בליך הלל 19:21
16:21
-
35:42
0:2
20:15
דרומי
נטעים ארנון 22:20
24:22
-
46:42
2:0
20:15
אמצעי
מכלל אביגור 16:21
21:18
15:11
52:50
2:1
21:00
צפוני
אהל שם רמת חן 21:16
18:21
15:9
54:46
2:1
21:00
דרומי
ניצנים הרא"ה 12:21
17:21
-
29:42
0:2
21:00
אמצעי
המנחיל המתמיד/הגפן 21:19
21:15
-
42:34
2:0
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 2 -
23/1/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
אהל שם המתמיד/הגפן 18:21
23:21
6:15
47:57
1:2
19:30
דרומי
המנחיל הרא"ה 14:21
12:21
-
26:42
0:2
19:30
אמצעי
רמת חן ניצנים 21:23
21:14
15:11
57:48
2:1
20:15
צפוני
קורצ'אק יהל"ם 10:21
16:21
-
26:42
0:2
20:15
דרומי
רמת אפעל ערמונים 9:21
12:21
-
21:42
0:2
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות עתיד 13:21
17:21
-
30:42
0:2
21:00
צפוני
אביגור בליך 22:20
21:16
-
43:36
2:0
21:00
דרומי
מכלל ארנון 17:21
21:14
8:15
46:50
1:2
21:00
אמצעי
הלל נטעים 21:15
21:15
-
42:30
2:0
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 3 -
6/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
ארנון בליך 21:11
22:20
-
43:31
2:0
19:30
דרומי
מכלל נטעים 13:21
21:15
11:15
45:51
1:2
19:30
אמצעי
אביגור הלל 11:21
16:21
-
27:42
0:2
20:15
צפוני
הרא"ה אהל שם 21:19
21:16
-
42:35
2:0
20:15
דרומי
המנחיל ניצנים 21:10
21:18
-
42:28
2:0
20:15
אמצעי
המתמיד/הגפן רמת חן 21:15
21:17
-
42:32
2:0
21:00
צפוני
קורצ'אק ערמונים 13:21
9:21
-
22:42
0:2
21:00
דרומי
רמת אפעל עתיד 21:19
16:21
13:15
50:55
1:2
21:00
אמצעי
יהל"ם מורדי הגטאות 21:7
21:11
-
42:18
2:0
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 4 -
20/2/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
קורצ'אק רמת אפעל 21:18
13:21
12:15
46:54
1:2
19:30
דרומי
עתיד יהל"ם 11:21
15:21
-
26:42
0:2
19:30
אמצעי
מורדי הגטאות ערמונים 21:15
18:21
15:13
54:49
2:1
20:15
צפוני
מכלל בליך 21:11
21:8
-
42:19
2:0
20:15
דרומי
נטעים אביגור 18:21
23:21
15:13
56:55
2:1
20:15
אמצעי
הלל ארנון 23:25
21:16
17:19
61:60
1:2
21:00
צפוני
אהל שם המנחיל 12:21
16:21
-
28:42
0:2
21:00
דרומי
ניצנים המתמיד/הגפן 19:21
25:23
7:15
51:59
1:2
21:00
אמצעי
רמת חן הרא"ה 17:21
18:21
-
35:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)
מחזור 5 -
6/3/2018
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
נטעים בליך 21:10
28:26
-
49:36
2:0
19:30
דרומי
אביגור ארנון 24:26
15:21
-
39:47
0:2
19:30
אמצעי
מכלל הלל 21:15
16:21
11:15
48:51
1:2
20:15
צפוני
אהל שם ניצנים 21:19
20:22
15:11
56:52
2:1
20:15
דרומי
המתמיד/הגפן הרא"ה 16:21
13:21
-
29:42
0:2
20:15
אמצעי
המנחיל רמת חן 25:23
12:21
19:17
56:61
2:1
21:00
צפוני
קורצ'אק עתיד 15:21
21:18
18:20
54:59
1:2
21:00
דרומי
יהל"ם ערמונים 21:19
21:17
-
42:36
2:0
21:00
אמצעי
רמת אפעל מורדי הגטאות 9:21
15:21
-
24:42
0:2
(בית תחתון | בית עליון | בית אמצעי)