סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 3 - משחקי סבב א'

טבלת משחקים סבב ב' | טבלת משחקים סבב בתים | טבלת דירוג בית א+ב

שיטת המשחקים וסדר המשחקים רמת גן תשע"ג  2012-2013
 
שיטת המשחקים השנה תתבסס על שיטת ליגה בבתים. הקבוצות יחולקו לשני בתים  על פי המיקום שלהן בשנה שעברה. הקבוצות במקומות האי זוגיים יהיו בית א , הקבוצות במקומות הזוגיים בית ב.
בכל בית יתקיימו שני סיבובים. בתום הסבב השני  כל קבוצה על פי המיקום שלה תדורג בבית עליון אמצעי או תחתון.
בבית העליון ידורגו 3 הראשונות  מכל בית. בבית האמצעי ידורגו הקבוצות שהגיעו למקומות 4-5  בבית התחתון  הקבוצות שהגיעו למקומות 6-7
בכל בית נקיים שני סיבובים . בתום הסיבוב השני  תקבע אלופת רמת גן.

 


מחזור 1 - 4/12/2012
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
21:00
אמצעי
מורדי הגטאות מכלל 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00
צפוני
בליך נטעים 16:21
15:21
-
31:42
0:2
21:00
דרומי
רמת-חן ארנון 7:21
11:21
-
18:42
0:2
21:00
אמצעי
חשמונאים המתמיד 5:21
9:21
-
14:42
0:2
21:45
צפוני
חשמונאים הילל-1 12:21
18:21
-
30:42
0:2
21:45
דרומי
אביגור עליות/הבילויים 10:21
15:21
-
25:42
0:2
מחזור 2 - 18/12/2012
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:10
צפוני
חשמונאים נטעים 13:21
9:21
-
22:42
0:2
20:10
דרומי
מורדי הגטאות ארנון 10:21
5:21
-
15:42
0:2
20:10
אמצעי
אביגור בליך 21:13
21:13
-
42:26
2:0
21:00
אמצעי
ניצנים מכלל 21:19
21:16
-
42:35
2:0
21:00
צפוני
בליך עליות/הבילויים 14:21
13:21
-
27:42
0:2
21:00
דרומי
רמת-חן הגפן/המתמיד 8:21
10:21
-
18:42
0:2
21:45
צפוני
ניצנים הגפן/המתמיד 14:21
6:21
-
20:42
0:2
21:45
אמצעי
אביגור הילל-1 18:21
21:17
17:15
56:53
2:1
מחזור 3 - 25/12/2012
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
20:00
צפוני
רמת-חן מכלל 5:21
16:21
-
21:42
0:2
20:10
דרומי
אביגור נטעים 10:21
21:13
4:15
35:49
1:2
20:10
אמצעי
מורדי הגטאות הגפן/המתמיד 9:21
16:21
-
25:42
0:2
21:00
צפוני
בליך המתמיד 17:21
9:21
-
26:42
0:2
21:00
דרומי
חשמונאים עליות/הבילויים 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00
אמצעי
מורדי הגטאות ניצנים 17:21
21:17
15:10
53:48
2:1
21:45
דרומי
המתמיד הילל-1 22:20
12:21
12:15
46:56
1:2
21:45
אמצעי
ניצנים ארנון 15:21
12:21
-
27:42
0:2
מחזור 4 - 1/1/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:00
צפוני
מכלל ארנון 12:21
8:21
-
20:42
0:2
19:40
דרומי
רמת-חן ניצנים 11:21
11:21
-
22:42
0:2
19:40
אמצעי
עליות/הבילויים הילל-1 21:14
21:19
-
42:33
2:0
20:00
צפוני
מכלל הגפן/המתמיד 11:21
11:21
-
22:42
0:2
20:20
דרומי
המתמיד אביגור 20:22
21:17
15:6
56:45
2:1
20:20
אמצעי
חשמונאים בליך 21:16
13:21
8:15
42:52
1:2
21:00
דרומי
נטעים המתמיד 7:21
16:21
-
23:42
0:2
מחזור 5 - 15/1/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:40
צפוני
נטעים הילל-1 11:21
21:12
8:15
40:48
1:2
19:40
דרומי
המתמיד עליות/הבילויים 21:16
21:16
-
42:32
2:0
19:40
אמצעי
הגפן/המתמיד ארנון 18:21
9:21
-
27:42
0:2
20:20
צפוני
בליך הילל-1 13:21
12:21
-
25:42
0:2
20:20
דרומי
חשמונאים אביגור 13:21
21:19
17:15
51:55
2:1
20:20
אמצעי
רמת-חן מורדי הגטאות 17:21
25:23
15:9
57:53
2:1
21:00
דרומי
עליות/הבילויים נטעים 21:13
16:21
14:15
51:49
1:2
21:00
אמצעי
חשמונאים המתמיד 13:21
9:21
-
22:42
0:2