סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 4 - משחקי שלב הבתים

טבלת דירוג – פלייאוף – מחזור סיום ב- 13/05/2014


בית עליון

מקום

קבוצה

משחק

ניצחון

הפסד

מע ז'

מע ח'

ניקוד מערכות

הפרש ניקוד

ניקוד

1

בליך

5

5

0

10

0

210-151

59

10

2

אביגור

5

4

1

8

3

215-182

33

9

3

הילל-1

5

3

2

6

5

199-192

7

8

4

חשמונאים

5

2

3

5

6

204-194

10

7

5

עליות

5

1

4

3

8

195-228

33-

6

6

הגפן

5

0

5

0

10

140-216

76-

5


בית אמצעי

מקום

קבוצה

משחק

ניצחון

הפסד

מע ז'

מע ח'

ניקוד מערכות

הפרש ניקוד

ניקוד

1

נטעים

5

5

0

10

1

224-173

51

10

2

מכלל

5

4

1

9

3

243-201

42

9

3

ניצנים

5

3

2

7

4

220-212

8

8

4

המתמיד

5

2

3

4

7

197-211

14-

7

5

רמת-חן

5

1

4

2

8

165-205

40-

6

6

מ.הגטאות

5

0

5

1

10

181-228

47-

5



בית תחתון

מקום

קבוצה

משחק

ניצחון

הפסד

מע ז'

מע ח'

ניקוד מערכות

הפרש ניקוד

ניקוד

1

גבעולים

4

4

0

8

0

168-111

57

8

2

ארנון

4

3

1

6

3

163-135

28

7

3

המנחיל

4

2

2

4

5

148-158

10-

6

4

הילל-2

4

1

3

2

8

152-174

22-

5

5

הבילויים

4

0

4

0

8

115-168

53-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ט.ל.ח



מחזור 1 - 4/3/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
אמצעי
הילל-1 עליות/הבילויים 17:21
18:21
-
35:42
0:2
20:15
צפוני
רמת-חן ניצנים 21:15
21:19
-
42:34
2:0
20:15
דרומי
אביגור חשמונאים 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:15
אמצעי
בליך הגפן/המתמיד 14:21
9:21
-
23:42
0:2
21:00
צפוני
נטעים מורדי הגטאות 16:21
18:21
-
34:42
0:2
21:00
דרומי
ארנון הילל 10:21
21:10
10:15
41:46
1:2
21:00
אמצעי
מכלל המתמיד 18:21
14:21
-
32:42
0:2
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 2 -
25/3/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
רמת-חן מכלל 21:16
21:5
-
42:21
2:0
19:30
אמצעי
הגפן/המתמיד חשמונאים 21:10
21:14
-
42:24
2:0
20:15
צפוני
המתמיד מורדי הגטאות 24:22
14:21
9:15
47:58
1:2
20:15
דרומי
ארנון הבילויים 7:21
19:21
-
26:42
0:2
20:15
אמצעי
אביגור עליות/הבילויים 21:19
15:21
6:15
42:55
1:2
21:00
צפוני
נטעים ניצנים 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:00
דרומי
הילל המנחיל 21:23
21:17
15:5
57:45
2:1
21:00
אמצעי
הילל-1 בליך 21:17
21:12
-
42:29
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 3 -
1/4/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
מכלל מורדי הגטאות 14:21
17:21
-
31:42
0:2
19:30
אמצעי
הילל-1 הגפן/המתמיד 8:21
12:21
-
20:42
0:2
20:15
צפוני
נטעים רמת-חן 16:21
14:21
-
30:42
0:2
20:15
דרומי
גבעולים הבילויים 17:21
14:21
-
31:42
0:2
20:15
אמצעי
בליך אביגור 16:21
18:21
-
34:42
0:2
21:00
צפוני
המתמיד ניצנים 23:21
21:17
-
44:38
2:0
21:00
דרומי
ארנון המנחיל 8:21
18:21
-
26:42
0:2
21:00
אמצעי
עליות/הבילויים חשמונאים 21:13
24:22
-
45:35
2:0
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 4 -
29/4/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
נטעים המתמיד 11:21
15:21
-
26:42
0:2
19:30
דרומי
המנחיל הבילויים 13:21
16:21
-
29:42
0:2
19:30
אמצעי
בליך עליות/הבילויים 19:21
16:21
-
35:42
0:2
20:15
צפוני
מכלל ניצנים 19:21
31:29
11:15
61:65
1:2
20:15
דרומי
גבעולים הילל 13:21
11:21
-
24:42
0:2
20:15
אמצעי
אביגור הגפן/המתמיד 16:21
13:21
-
29:42
0:2
21:00
צפוני
מורדי הגטאות רמת-חן 21:15
23:21
-
44:36
2:0
21:00
דרומי
ארנון גבעולים 21:16
21:17
-
42:33
2:0
21:00
אמצעי
הילל-1 חשמונאים 18:21
21:14
14:16
53:51
1:2
(עליון | אמצעי | תחתון)
מחזור 5 -
13/5/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
הילל הבילויים 15:21
14:21
-
29:42
0:2
19:30
דרומי
המנחיל גבעולים 21:11
21:12
-
42:23
2:0
20:15
צפוני
רמת-חן המתמיד 21:16
22:20
-
43:36
2:0
20:15
דרומי
מורדי הגטאות ניצנים 21:17
21:16
-
42:33
2:0
20:15
אמצעי
מכלל נטעים 20:22
21:18
15:12
56:52
2:1
21:00
צפוני
חשמונאים בליך 21:15
21:15
-
42:30
2:0
21:00
דרומי
הגפן/המתמיד עליות/הבילויים 22:20
26:24
-
48:44
2:0
21:00
אמצעי
אביגור הילל-1 18:21
17:21
-
35:42
0:2
(עליון | אמצעי | תחתון)
טבלת הדירוג:

טבלת דירוג – פלייאוף – מחזור סיום ב- 13/05/2014


בית עליון

מקום

קבוצה

משחק

ניצחון

הפסד

מע ז'

מע ח'

ניקוד מערכות

הפרש ניקוד

ניקוד

1

בליך

5

5

0

10

0

210-151

59

10

2

אביגור

5

4

1

8

3

215-182

33

9

3

הילל-1

5

3

2

6

5

199-192

7

8

4

חשמונאים

5

2

3

5

6

204-194

10

7

5

עליות

5

1

4

3

8

195-228

33-

6

6

הגפן

5

0

5

0

10

140-216

76-

5


בית אמצעי

מקום

קבוצה

משחק

ניצחון

הפסד

מע ז'

מע ח'

ניקוד מערכות

הפרש ניקוד

ניקוד

1

נטעים

5

5

0

10

1

224-173

51

10

2

מכלל

5

4

1

9

3

243-201

42

9

3

ניצנים

5

3

2

7

4

220-212

8

8

4

המתמיד

5

2

3

4

7

197-211

14-

7

5

רמת-חן

5

1

4

2

8

165-205

40-

6

6

מ.הגטאות

5

0

5

1

10

181-228

47-

5



בית תחתון

מקום

קבוצה

משחק

ניצחון

הפסד

מע ז'

מע ח'

ניקוד מערכות

הפרש ניקוד

ניקוד

1

גבעולים

4

4

0

8

0

168-111

57

8

2

ארנון

4

3

1

6

3

163-135

28

7

3

המנחיל

4

2

2

4

5

148-158

10-

6

4

הילל-2

4

1

3

2

8

152-174

22-

5

5

הבילויים

4

0

4

0

8

115-168

53-

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ט.ל.ח