סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 8 - שלב המוקדמות



ט.ל.ח


מחזור 1 - 24/10/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
נטעים אביגור 15:21
15:21
-
30:42
0:2
19:30
דרומי
המתמיד/הגפן הרא"ה 15:21
18:21
-
33:42
0:2
19:30
אמצעי
ארנון ניצנים 22:24
20:22
-
42:46
0:2
20:15
צפוני
רמת אפעל יהל"ם 9:21
12:21
-
21:42
0:2
20:15
דרומי
מ. הגטאות ערמונים 15:21
9:21
-
24:42
0:2
20:15
אמצעי
עתיד קורצ'אק 21:17
16:21
15:10
52:48
2:1
21:00
צפוני
מכלל בליך 21:19
21:14
-
42:33
2:0
21:00
דרומי
רמת חן המנחיל 23:21
23:21
-
46:42
2:0
21:00
אמצעי
אהל שם הלל 21:19
21:13
-
42:32
2:0
מחזור 2 - 7/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
אהל שם בליך 21:13
21:13
-
42:26
2:0
19:30
דרומי
רמת חן הלל 21:16
19:21
14:16
54:53
1:2
19:30
אמצעי
מכלל המנחיל 17:21
10:21
-
27:42
0:2
20:15
צפוני
נטעים ארנון 11:21
21:23
-
32:44
0:2
20:15
דרומי
המתמיד/הגפן ניצנים 21:17
18:21
15:7
54:45
2:1
20:15
אמצעי
אביגור הרא"ה 12:21
7:21
-
19:42
0:2
21:00
צפוני
רמת אפעל עתיד 11:21
16:21
-
27:42
0:2
21:00
דרומי
מ. הגטאות קורצ'אק 21:14
21:13
-
42:27
2:0
21:00
אמצעי
יהל"ם ערמונים 17:21
19:21
-
36:42
0:2
מחזור 3 - 21/11/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
רמת אפעל מ. הגטאות 15:21
21:15
15:9
51:45
2:1
19:30
דרומי
קורצ'אק ערמונים 15:21
14:21
-
29:42
0:2
19:30
אמצעי
עתיד יהל"ם 21:15
21:15
-
42:30
2:0
20:15
צפוני
בליך רמת חן 15:21
8:21
-
23:42
0:2
20:15
דרומי
הלל המנחיל 17:21
14:21
-
31:42
0:2
20:15
אמצעי
אהל שם מכלל 21:18
19:21
15:13
55:52
2:1
21:00
צפוני
נטעים המתמיד/הגפן 12:21
21:15
13:15
46:51
1:2
21:00
דרומי
ניצנים הרא"ה 11:21
18:21
-
29:42
0:2
21:00
אמצעי
ארנון אביגור 21:14
21:13
-
42:27
2:0
מחזור 4 - 5/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
נטעים ניצנים 16:21
17:21
-
33:42
0:2
19:30
דרומי
ארנון הרא"ה 11:21
13:21
-
24:42
0:2
19:30
אמצעי
אביגור המתמיד/הגפן 18:21
11:21
-
29:42
0:2
20:15
צפוני
הלל בליך 18:21
22:20
15:5
55:46
2:1
20:15
דרומי
אהל שם המנחיל 14:21
12:21
-
26:42
0:2
20:15
אמצעי
מכלל רמת חן 16:21
14:21
-
30:42
0:2
21:00
צפוני
רמת אפעל קורצ'אק 21:18
10:21
10:15
41:54
1:2
21:00
דרומי
עתיד ערמונים 19:21
16:21
-
35:42
0:2
21:00
אמצעי
יהל"ם מ. הגטאות 23:21
21:10
-
44:31
2:0
מחזור 5 - 26/12/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
המנחיל בליך 21:11
21:9
-
42:20
2:0
19:30
דרומי
אהל שם רמת חן 15:21
10:21
-
25:42
0:2
19:30
אמצעי
מכלל הלל 21:15
20:22
10:15
51:52
1:2
20:15
צפוני
רמת אפעל ערמונים 16:21
21:17
12:15
49:53
1:2
20:15
דרומי
עתיד מ. הגטאות 19:21
18:21
-
37:42
0:2
20:15
אמצעי
יהל"ם קורצ'אק 21:17
21:14
-
42:31
2:0
21:00
צפוני
נטעים הרא"ה 15:21
17:21
-
32:42
0:2
21:00
דרומי
ארנון המתמיד/הגפן 15:21
16:21
-
31:42
0:2
21:00
אמצעי
אביגור ניצנים 21:18
13:21
15:13
49:52
2:1