סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 7 - סבב שלישי




ט.ל.ח

***   הנקודות מסבב 2 נגררות לסבב 3



מחזור 1 - 21/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
מכלל ארנון 19:21
25:23
7:15
51:59
1:2
19:30
בליך
אביגור המתמיד/הגפן 20:22
21:23
-
41:45
0:2
19:30
בליך
בליך רמת-חן 11:21
20:22
-
31:43
0:2
20:15
בליך
מ. הגטאות המנחיל 21:16
21:13
-
42:29
2:0
20:15
בליך
ניצנים הרא"ה 15:21
7:21
-
22:42
0:2
21:00
בליך
הילל עליות/הבילויים 21:23
11:21
-
32:44
0:2
21:00
בליך
יהל"ם רמת-אפעל 9:21
6:21
-
15:42
0:2
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 2 -
7/3/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
יהל"ם עתיד 8:21
9:21
-
17:42
0:2
19:30
בליך
עליות/הבילויים רמת-אפעל 25:10
24:26
9:15
58:51
1:2
20:15
בליך
בליך ארנון 12:21
8:21
-
20:42
0:2
20:15
בליך
אביגור רמת-חן 20:22
18:21
-
38:43
0:2
20:15
בליך
מכלל המתמיד/הגפן 21:18
24:22
-
45:40
2:0
21:00
בליך
ניצנים נטעים 17:21
17:21
-
34:42
0:2
21:00
בליך
המנחיל הרא"ה 13:21
17:21
-
30:42
0:2
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 3 -
25/4/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
המנחיל נטעים 21:16
21:17
-
42:33
2:0
19:30
בליך
מ. הגטאות הרא"ה 11:21
11:21
-
22:42
0:2
20:15
בליך
עליות/הבילויים עתיד 11:21
23:21
12:15
46:57
1:2
20:15
בליך
הילל רמת-אפעל 17:21
19:21
-
36:42
0:2
21:00
בליך
בליך המתמיד/הגפן 15:21
16:21
-
31:42
0:2
21:00
בליך
ארנון רמת-חן 11:21
17:21
-
28:42
0:2
21:00
בליך
אביגור מכלל 16:21
12:21
-
28:42
0:2
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 4 -
9/5/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
אביגור ארנון 19:21
21:19
10:15
50:55
1:2
19:30
בליך
המתמיד/הגפן רמת-חן 13:21
11:21
-
24:42
0:2
19:30
בליך
בליך מכלל 18:21
11:21
-
29:42
0:2
20:15
בליך
מ. הגטאות נטעים 21:18
12:21
15:17
48:56
1:2
20:15
בליך
ניצנים המנחיל 19:21
21:19
10:15
50:55
1:2
21:00
בליך
הילל עתיד 10:21
10:21
-
20:42
0:2
21:00
בליך
יהל"ם עליות/הבילויים 15:21
16:21
-
31:42
0:2
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)
מחזור 5 -
23/5/2017 - משחקי הגמר
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
עתיד רמת-אפעל 21:13
21:13
-
42:26
2:0
19:30
בליך
יהל"ם הילל 21:14
14:21
15:12
50:47
2:1
20:15
בליך
נטעים הרא"ה 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:15
בליך
המנחיל משחק ידידות -
-
-
-
-
20:15
בליך
ניצנים מ. הגטאות 15:21
23:21
6:15
44:57
1:2
21:00
בליך
המתמיד/הגפן ארנון 21:13
20:22
14:16
55:51
1:2
21:00
בליך
בליך אביגור 19:21
25:23
18:16
62:60
2:1
21:00
בליך
מכלל רמת-חן 23:21
15:21
13:15
51:57
1:2
(בית עליון | בית אמצעי | בית תחתון)