סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 9 - שלב הבתים - סבב-1





ט.ל.ח

מחזור 1 - 1/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30

מכלל קורצ'אק 16:21
11:21
-
27:42
0:2
19:30

הרא"ה מורדי הגטאות 21:18
32:30
-
53:48
2:0
20:15

בליך ארנון 22:20
21:16
-
43:36
2:0
20:15

נטעים הגפן/המתמיד 15:21
19:21
-
34:42
0:2
20:15

ניצנים אביגור 11:21
16:21
-
27:42
0:2
21:00

רמת חן הלל 21:19
14:21
15:10
50:50
2:1
21:00

ערמונים המנחיל 11:21
19:21
-
30:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 2 -
15/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30

אהל שם ערמונים 14:21
21:18
15:11
50:50
2:1
19:30

המנחיל הלל 21:12
21:11
-
42:23
2:0
20:15

הרא"ה עתיד 19:21
21:17
12:15
52:53
1:2
20:15

קורצ'אק מורדי הגטאות 21:12
13:21
15:7
49:40
2:1
21:00

אביגור הגפן/המתמיד 16:21
21:16
14:16
51:53
1:2
21:00

ניצנים בליך 21:15
18:21
8:15
47:51
1:2
21:00

ארנון נטעים 19:21
19:21
-
38:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 3 -
29/1/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30

ניצנים הגפן/המתמיד 12:21
12:21
-
24:42
0:2
19:30

נטעים בליך 21:14
21:18
-
42:32
2:0
19:30

אביגור ארנון 21:14
24:22
-
45:36
2:0
20:15

הלל ערמונים 17:21
21:19
11:15
49:55
1:2
20:15

רמת חן אהל שם 21:17
21:18
-
42:35
2:0
21:00

מכלל עתיד 20:22
21:15
15:9
56:46
2:1
21:00

קורצ'אק הרא"ה 21:14
21:10
-
42:24
2:0
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 4 -
12/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30

מכלל מורדי הגטאות 21:17
21:12
-
42:29
2:0
19:30

עתיד קורצ'אק 14:21
11:21
-
25:42
0:2
20:15

אביגור בליך 21:15
21:13
-
42:28
2:0
20:15

ניצנים נטעים 21:19
21:15
-
42:34
2:0
20:15

ארנון הגפן/המתמיד 9:21
12:21
-
21:42
0:2
21:00

הלל אהל שם 14:21
21:18
8:15
43:54
1:2
21:00

רמת חן המנחיל 15:21
21:18
15:13
51:52
2:1
(תחתון | עליון | אמצעי)
מחזור 5 -
26/2/2019
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30

ניצנים ארנון 16:21
21:14
11:15
48:50
1:2
19:30

הגפן/המתמיד בליך 21:12
21:17
-
42:29
2:0
19:30

נטעים אביגור 11:21
14:21
-
25:42
0:2
20:15

אהל שם המנחיל 13:21
7:21
-
20:42
0:2
20:15

ערמונים רמת חן 21:23
21:18
10:15
52:56
1:2
21:00

עתיד מורדי הגטאות 14:21
21:16
7:15
42:52
1:2
21:00

הרא"ה מכלל 17:21
17:21
-
34:42
0:2
(תחתון | עליון | אמצעי)