סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 4 - משחקי סבב המוקדמות

טבלת דירוג – שלב המוקדמות - נכון לתאריך 11/02/2014

 

בית  א'

מקום

קבוצה

משחקים

ניצחון

הפסד

ניקוד מערכות

הפרש מערכות

ניקוד

1

הילל-1

4

4

0

168-130

38

8

2

חשמונאים

4

3

1

180-106

74

7

3

נטעים

4

2

2

136-134

2

6

4

רמת-חן

4

1

3

124-156

32-

5

5

ארנון

4

0

4

86-168

82-

4


בית  ב'

מקום

קבוצה

משחקים

ניצחון

הפסד

ניקוד מערכות

הפרש מערכות

ניקוד

1

אביגור

5

5

0

212-109

103

10

2

עליות

5

4

1

214-165

49

9

3

המתמיד

5

3

2

197-173

24

8

4

מ.הגטאות

5

2

3

140-185

45-

7

5

גבעולים

5

1

4

151-205

54-

6

6

הילל-2

5

0

5

133-210

77-

5


בית  ג'

מקום

קבוצה

משחקים

ניצחון

הפסד

ניקוד מערכות

הפרש מערכות

ניקוד

1

בליך

5

5

0

221-120

101

10

2

הגפן

5

3

2

182-156

26

8

3

מכלל

5

3

2

211-189

22

8

3

ניצנים

5

3

2

189-167

22

8

4

המנחיל

5

1

4

138-181

43-

6

5

הבילויים

5

0

5

82-210

128-

5


חלוקה לבתים :

עליון    : הילל-1, חשמונאים, אביגור, עליות, בליך, הגפן.

אמצעי : נטעים, רמת-חן, המתמיד, מ.הגטאות, מכלל, ניצנים.

תחתון : ארנון, גבעולים, הילל-2, המנחיל, הבילויים.


ט.ל.ח


מחזור 1 - 17/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
צפוני
בליך ניצנים 8:21
13:21
-
21:42
0:2
19:45
דרומי
רמת-חן חשמונאים 21:9
21:7
-
42:16
2:0
19:45
אמצעי
מורדי הגטאות אביגור 21:4
21:11
-
42:15
2:0
20:30
צפוני
מכלל הגפן/המתמיד 21:13
21:16
-
42:29
2:0
20:30
דרומי
נטעים הילל-1 21:13
21:11
-
42:24
2:0
20:30
אמצעי
עליות/הבילויים המתמיד 21:19
15:21
11:15
47:55
1:2
21:15
צפוני
המנחיל הבילויים 4:21
9:21
-
13:42
0:2
21:15
דרומי
ארנון רמת-חן 21:13
21:16
-
42:29
2:0
21:15
אמצעי
גבעולים הילל 17:21
20:22
-
37:43
0:2
מחזור 2 - 31/12/2013
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:45
צפוני
מכלל המנחיל 14:21
19:21
-
33:42
0:2
19:45
דרומי
הילל-1 רמת-חן 19:21
12:21
-
31:42
0:2
19:45
אמצעי
גבעולים עליות/הבילויים 21:19
21:12
-
42:31
2:0
20:30
צפוני
הגפן/המתמיד ניצנים 21:17
21:16
-
42:33
2:0
20:30
דרומי
אביגור הילל 9:21
8:21
-
17:42
0:2
20:30
אמצעי
בליך הבילויים 4:21
8:21
-
12:42
0:2
מחזור 3 - 14/1/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך הגפן/המתמיד 16:21
7:21
-
23:42
0:2
19:30
דרומי
מורדי הגטאות עליות/הבילויים 21:8
21:12
-
42:20
2:0
19:30
אמצעי
המתמיד הילל 15:21
8:21
-
23:42
0:2
20:15
צפוני
בליך המנחיל 9:21
12:21
-
21:42
0:2
20:15
דרומי
אביגור המתמיד 11:21
13:21
-
24:42
0:2
20:15
אמצעי
חשמונאים הילל-1 21:19
5:21
16:14
42:54
2:1
21:00
צפוני
נטעים ארנון 6:21
9:21
-
15:42
0:2
21:00
דרומי
מורדי הגטאות הילל 15:21
18:21
-
33:42
0:2
21:00
אמצעי
ניצנים מכלל 19:21
21:11
15:10
55:42
2:1
מחזור 4 - 28/1/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
בליך מכלל 21:17
11:21
11:15
43:53
1:2
19:30
דרומי
המתמיד גבעולים 14:21
18:21
-
32:42
0:2
19:30
אמצעי
עליות/הבילויים הילל 13:21
10:21
-
23:42
0:2
20:15
צפוני
הגפן/המתמיד הבילויים 14:21
5:21
-
19:42
0:2
20:15
דרומי
אביגור עליות/הבילויים 21:23
12:21
-
33:44
0:2
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות המתמיד 21:18
21:3
-
42:21
2:0
21:00
צפוני
ניצנים הבילויים 10:21
9:21
-
19:42
0:2
21:00
דרומי
חשמונאים ארנון 10:21
11:21
-
21:42
0:2
21:00
אמצעי
אביגור גבעולים 14:21
6:21
-
20:42
0:2
מחזור 5 - 11/2/2014
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
צפוני
ניצנים המנחיל 18:21
0:21
-
18:42
0:2
19:30
דרומי
חשמונאים נטעים 12:21
15:21
-
27:42
0:2
19:30
אמצעי
מכלל הבילויים 11:21
8:21
-
19:42
0:2
20:15
צפוני
הגפן/המתמיד המנחיל 6:21
18:21
-
24:42
0:2
20:15
דרומי
הילל-1 ארנון 16:21
5:21
-
21:42
0:2
20:15
אמצעי
מורדי הגטאות גבעולים 12:21
14:21
-
26:42
0:2
21:00
דרומי
נטעים רמת-חן 15:21
20:22
-
35:43
0:2
טבלת הדירוג:

טבלת דירוג – שלב המוקדמות - נכון לתאריך 11/02/2014

 

בית  א'

מקום

קבוצה

משחקים

ניצחון

הפסד

ניקוד מערכות

הפרש מערכות

ניקוד

1

הילל-1

4

4

0

168-130

38

8

2

חשמונאים

4

3

1

180-106

74

7

3

נטעים

4

2

2

136-134

2

6

4

רמת-חן

4

1

3

124-156

32-

5

5

ארנון

4

0

4

86-168

82-

4


בית  ב'

מקום

קבוצה

משחקים

ניצחון

הפסד

ניקוד מערכות

הפרש מערכות

ניקוד

1

אביגור

5

5

0

212-109

103

10

2

עליות

5

4

1

214-165

49

9

3

המתמיד

5

3

2

197-173

24

8

4

מ.הגטאות

5

2

3

140-185

45-

7

5

גבעולים

5

1

4

151-205

54-

6

6

הילל-2

5

0

5

133-210

77-

5


בית  ג'

מקום

קבוצה

משחקים

ניצחון

הפסד

ניקוד מערכות

הפרש מערכות

ניקוד

1

בליך

5

5

0

221-120

101

10

2

הגפן

5

3

2

182-156

26

8

3

מכלל

5

3

2

211-189

22

8

3

ניצנים

5

3

2

189-167

22

8

4

המנחיל

5

1

4

138-181

43-

6

5

הבילויים

5

0

5

82-210

128-

5


חלוקה לבתים :

עליון    : הילל-1, חשמונאים, אביגור, עליות, בליך, הגפן.

אמצעי : נטעים, רמת-חן, המתמיד, מ.הגטאות, מכלל, ניצנים.

תחתון : ארנון, גבעולים, הילל-2, המנחיל, הבילויים.


ט.ל.ח