סטורי-מאמאנט-הטבות-למאמאנטיות
סטורי-מאמאנט-הטורניר-הבא
סטורי-מאמאנט-סיפורי-שחקניות
סטורי-מאמאנט-אירועים-קהילתיים
סטורי-מאמאנט-מה-חדש-בליגות
סטורי-מאמאנט-נשים-מעוררות-השראה

עונה 7 - סבב שני




ט.ל.ח

מחזור 1 - 13/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
מ. הגטאות הרא"ה 17:21
10:21
-
27:42
0:2
19:30
בליך
נטעים המנחיל 17:21
21:18
15:17
53:56
1:2
20:15
בליך
מכלל ארנון 19:21
21:18
6:15
46:54
1:2
20:15
בליך
אביגור המתמיד/הגפן 16:21
25:23
12:15
53:59
1:2
20:15
בליך
בליך רמת-חן 17:21
14:21
-
31:42
0:2
21:00
בליך
עליות/הבילויים עתיד 12:21
10:21
-
22:42
0:2
21:00
בליך
הילל רמת-אפעל 9:21
11:21
-
20:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 2 -
20/12/2016
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
יהל"ם עתיד 10:21
6:21
-
16:42
0:2
19:30
בליך
עליות/הבילויים רמת-אפעל 7:21
15:21
-
22:42
0:2
20:15
בליך
מ. הגטאות נטעים 16:21
18:21
-
34:42
0:2
20:15
בליך
ניצנים הרא"ה 6:21
21:16
8:15
35:52
1:2
21:00
בליך
מכלל המתמיד/הגפן 10:21
18:21
-
28:42
0:2
21:00
בליך
ארנון בליך 21:16
21:7
-
42:23
2:0
21:00
בליך
רמת-חן אביגור 21:10
21:18
-
42:28
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 3 -
10/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
רמת-חן ארנון 21:18
21:14
-
42:32
2:0
19:30
בליך
מכלל אביגור 20:22
21:16
15:5
56:43
2:1
19:30
בליך
המתמיד/הגפן בליך 21:7
21:13
-
42:20
2:0
20:15
בליך
רמת-אפעל יהל"ם 21:18
21:12
-
42:30
2:0
20:15
בליך
הילל עליות/הבילויים 17:21
12:21
-
29:42
0:2
21:00
בליך
נטעים הרא"ה 15:21
8:21
-
23:42
0:2
21:00
בליך
ניצנים המנחיל 17:21
18:21
-
35:42
0:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 4 -
24/1/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
מ. הגטאות ניצנים 21:17
21:19
-
42:36
2:0
19:30
בליך
המנחיל הרא"ה 11:21
21:19
12:15
44:55
1:2
20:15
בליך
ארנון המתמיד/הגפן 21:13
21:19
-
42:32
2:0
20:15
בליך
מכלל רמת-חן 21:19
17:21
16:18
54:58
1:2
20:15
בליך
בליך אביגור 16:21
21:17
15:4
52:42
2:1
21:00
בליך
רמת-אפעל עתיד 16:21
14:21
-
30:42
0:2
21:00
בליך
הילל יהל"ם 16:21
21:18
13:15
50:54
1:2
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)
מחזור 5 -
7/2/2017
שעה מגרש קבוצה א' קבוצה ב' מע' 1 מע' 2 מע' 3 סה"כ תוצאה
19:30
בליך
הילל עתיד 8:21
10:21
-
18:42
0:2
19:30
בליך
יהל"ם עליות/הבילויים 17:21
17:21
-
34:42
0:2
20:15
בליך
המנחיל מ. הגטאות 21:16
21:14
-
42:30
2:0
20:15
בליך
ניצנים נטעים 19:21
18:21
-
37:42
0:2
21:00
בליך
המתמיד/הגפן רמת-חן 21:18
17:21
15:8
53:47
2:1
21:00
בליך
בליך מכלל 12:21
17:21
-
29:42
0:2
21:00
בליך
ארנון אביגור 21:11
21:14
-
42:25
2:0
(בית אמצעי | בית עליון | בית תחתון)